Skocz do zawartości

2012


bajej

Rekomendowane odpowiedzi

Krapy jak krapy... Mi sie wszystkie jego filmy (wyjatkiem jest "12 000 BC") bardzo podobaly... bo ja lubie ogladac takie kino ;]. Fabula fabula, ale wszystko inne dziala na wyobraznie. Juz wiem ze ten film obejrze w dniu premiery.... Nie wciskajcie kitu, ze to tylko efekciarstywo :/. Bo nie wszyscy w filmie szukaja sensu zycia. Ja np mam dosc klopotow na codzien, wiec takie filmy to dla mnie ZBAWIENIE...

Odnośnik do komentarza

Ale co Ty porownujesz ???. Dystrykt 9 do 2012 ???. Chyba zartujesz... To tak jakbym porownal "Gears of War" do "Heavy Rain" :/.

 

Hamerykanie lubią transformersowe bzdety, więc przynajmniej tam 2012 się przyjmie. Dla mnie to cwaniactwo jakich wiele robić film gdzie liczba akcji kręconych na zielonym tle przekracza tą standardową

 

Jesli nie wiesz, czym sa filmy katastroficzne, to radze sie zapoznac z tematyka :negative:

Odnośnik do komentarza

Ale czego Ty sie spodziewasz po filmie o koncu swiata ???. Ja sie ciesze, ze ta ziemie w koncu szlag trafia. Porownaj sobie tematyke filmow: Plonacy Wiezowiec a koniec swiata... Plonacy Wiezowiec a KONIEC SWIATA Nie widzisz roznicy ?????????????????????????

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

Jesli tak Emmerich wyobraza sobie koniec świata to nie zazdroszczę mu kreatywności. Imo najgorszy koniec świata z wszystkich możliwych do wymyslenia.

 

Poza tym jak widzę w filmie zbyt dużo szczęśliwych przypadków to wyłączam go. No dajcie spokój, rodzina przez kilka minut spierdala przed zapadającą się 3m za nimi ziemią, ojciec-urzędas prowadzi limuzynę lepiej niz Loeb samochod rajdowy, samolot startuje zaraz przed zapadnięciem się pasu startowego, przelatują przez walące się na siebie wiezowce mimo iz ich pilot nie umie latac samolotem.Pierdolę taką rozrywkę.

Odnośnik do komentarza

Skad wiesz, ze ojciec to urzedas... Widziales film ??

Skad wiesz ze gosciu nie umie latac... Widziales film ??

 

Imo najgorszy koniec świata z wszystkich możliwych do wymyslenia.

 

Bo co ??. Bo wszystko sie rozwala, jak nalezy ?? Bo grupie ludzi sie fartnelo ??. Wszak ludziom sie spadochrony nie otwieraja a i tak kilku ma szczescie...

Jesli nie lubisz dania, to nie jedz, a nie krytykuj kucharza, ze je przyrzadzil :/. Co za ludzie ... :blink:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Emmerich kreci same krapy z Godzillą i Dniem Niepodległości na czele, a po obejrzeniu krótkiego fragmentu 2012 utwierdzam się w tym przekonaniu.

 

Jedynie Gwiezdne Wrota dobrze wspominam, a oglądałem je w dzieciństwie.

 

Jeżeli nie podobały się tobie f w.w. filmy wcale nie oznacza ze są krapami. Są to dobre produkcje, jak na tamte czasy z tematyką która miała mało ekranizacji. Dzięn niepodległości, ciekawa fabuła, humor akcja, efekty, film który można odświerzyć , podobnie jak Godzilla jednak z niezbyt pomyślaną fabuła, czasem i go obejżę.

Filmy takie się przydają, ostatnimi czasy extra trailery powodują, że film staję się jednak krapem. Mam nadzieję że tak się nie stanie jak to miało miejsce w Transformers 2 lub Szybcy i wściekli 4. Filmy na które czekałem, a o których zapomniałem po 1 seansie.

 

obejżałem ten filmik 5 minutowy. Efekty super, jednak brak duszy . Na premierę pójdę. Mam nadzieję, ze nie pożałuję

Edytowane przez szczurek
Odnośnik do komentarza

Skad wiesz, ze ojciec to urzedas... Widziales film ??

Skad wiesz ze gosciu nie umie latac... Widziales film ??

 

Widziałem fragment, który ktos kilka postów wcześniej podał w linku.

 

Nie wiem czy jest urzędasem, czy nie, tylko przypuszczam, ale na pewno nie kładzie papy ani nie pracuje w kanalizacji.

Za to we fragmencie filmu jest scena, w której rzekomy "pilot" czyta instrukcję obsługi po czym śmiem zgadywać, że z lataniem wczesniej nie obcował.

 

Imo najgorszy koniec świata z wszystkich możliwych do wymyslenia.

 

Bo co ??. Bo wszystko sie rozwala, jak nalezy ??

 

Skąd wiesz, że się rozwala jak nalezy?Widziałeś taki coś w realu?

 

Bo grupie ludzi sie fartnelo ??. Wszak ludziom sie spadochrony nie otwieraja a i tak kilku ma szczescie...

 

W takiego farta mógłbym jeszcze uwierzyć mając 8 lat.W sw Mikołaja tez jeszcze wierzysz?

 

Jesli nie lubisz dania, to nie jedz, a nie krytykuj kucharza, ze je przyrzadzil :/. Co za ludzie ... :blink:

 

Jesli temat jest o filmie 2012 to znaczy, że mam mu śpiewać psalmy i chwalić jego zaje.bistosc?Wyrażam swoją opinię, która jest negatywna, po to jest forum moj drogi Jasiu.

Odnośnik do komentarza

Fi;m bedzie za miesiac... wiec wytlumacz mi, jak mozesz juz teraz stwierdzic ze to nic nie warte ???? :/:/

 

Skąd wiesz, że się rozwala jak nalezy?Widziałeś taki coś w realu?

 

A Ty widziales ??????????????????????????/

 

Za to we fragmencie filmu jest scena, w której rzekomy "pilot" czyta instrukcję obsługi po czym śmiem zgadywać, że z lataniem wczesniej nie obcował.

 

A moze nie latal po prostu takim typem samolotow ??. Pomyslales nad tym ???

 

Jesli temat jest o filmie 2012 to znaczy, że mam mu śpiewać psalmy i chwalić jego zaje.bistosc?Wyrażam swoją opinię, która jest negatywna, po to jest forum moj drogi Jasiu.

 

Aha...czyli wejsc, i zjechac film, obrzucic blotem, kiedy premiera za miesiac ??. No musze Ci powiedziec, ze bardza madre :good:

Odnośnik do komentarza

Jesli tak Emmerich wyobraza sobie koniec świata to nie zazdroszczę mu kreatywności. Imo najgorszy koniec świata z wszystkich możliwych do wymyslenia.

 

Poza tym jak widzę w filmie zbyt dużo szczęśliwych przypadków to wyłączam go. No dajcie spokój, rodzina przez kilka minut spierdala przed zapadającą się 3m za nimi ziemią, ojciec-urzędas prowadzi limuzynę lepiej niz Loeb samochod rajdowy, samolot startuje zaraz przed zapadnięciem się pasu startowego, przelatują przez walące się na siebie wiezowce mimo iz ich pilot nie umie latac samolotem.Pierdolę taką rozrywkę.

:lol: Dokładnie to mnie też w tym "pilocie" filmu boli. Jasne, że film katastroficzny jest pokazywany z perspektywy osoby, która przeżyła jakiś kataklizm, tak więc z góry można założyć, że ta osoba obecnie żyje, a film jest jedynie rozwinięciem jej opowieści jak to się stało, że wygrała w Totka swoje życie. Dużo osób o tym zapomina i z góry kwituje taki film, że to niby jest niemożliwe, że gość by tego nie przeżył... to co zobaczyłem w 2012 to przesada, robiona niczym kawały Szymona Majewskiego pod publikę. Film pewnie oglądnę, bo ciekawy jestem czy będą mieli gdzie wylądować tym samolotem :lol:

Odnośnik do komentarza

No widziałem trailer i aktrostwo troche przeraża i czasami smierdzi głupawą komedią, ale rola aktorów bedzie sie ograniczała pewnie tylko do "aaa, onie!, zginiemy!". Pewnie i tak obejrze

Odnośnik do komentarza

Rozumiem wszytskie argumenty że ten film to krap,ale według mnie fajnie jest czasami obejrzec sobie taką rozwałke.

 

Wiadomo po tym trailerze widac że farta mieli co nie miara tak to już jest.Po obejrzeniu transformers 2 nie czułem przesytu efektów specjalnych wiem że filmy to coś więcej niż tylko efekty,ale takich będzie coraz więcej.

 

Ja się nie dziwie że urzędas jechał jak Loeb(może lepiej) słyszeliście odgłos jego silnika xD

Odnośnik do komentarza

- miejscami dobre cgi

- miejscami denne cgi

- brak klimatu

- brak napiecia

- brat jakiejkolwiek dramaturgii

- brak emocji

 

oczywiscie pisze to po obejrzeniu tego urywku, ktory jakby nie patrzec jest dosc sycacy. Generalnie nie widze tu nic co by spelnialo walory kina katastroficznego. Poza rozwalka jest pustka, a tego nie lubie. Poza tym, widzialem juz kilka filmow tego typa i nic nie zanosi sie na to, ze tu wyjdzie lepiej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...