Skocz do zawartości

2012


bajej

Rekomendowane odpowiedzi

Kino powstalo jako rozrywka. Tym tez bedzie ten film. Nie szukajcie drugiego dna tam, gdzie go nie ma <_< . Polecam Wam tzw. kina studyjne :thumbsup: . Tam sie odnajdziecie.

 

nie kłóć się z debilem, bo cię ściągnie na swoj poziom i pokona doświadczeniem

 

Rownie dobrze moge kierowac te slowa w Twoja strone, bo to nie ja oceniam film miesiac przed jego premiera...

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

Jak wkleisz cytat, w którym ewidentnie oceniam ten film to dam ci numer do Alby.

 

Przeciez wszystkie Twoje wypowiedzi to nagonka na ten film :/. Ok, obejrzales fragment... Tylko wytlumacz mi, jak po takim fragmencie mozesz wywnioskowac, ze gosciu to urzedas, a pilot faktycznie nie umie latac ??, Skad to mozesz wiedziec, ze gosciu nie umie tak jezdzic samochodem ??.. To tak, jak bym Ci wyrwal zdanie z kontekstu, a Ty probujesz zgadywac. A ze nie lubisz filmow tego rezysera i jego wizji, to przedstawiasz fakty w jak najgorszym swietle. To sie nazywa UPRZEDZENIE. Za miesiac i 4 dni sie dowiemy, czy ten film to szmira, badz arcydzielo. Czy facet umie pilotowac samolot czy nie, czy wg. Ciebie urzedas jest dobrym kierowca czy nie.

 

Od siebie dodaje: zapowiada sie film rozrywkowy, pelny rewelacyjnych efektow specjalnych doprawiony klimatyczna sciezka dzwiekowa z prosta fabula, i naciaganymi scenami. Tylko slowo "zapowiada" nie oznacza, ze tak musi byc.... Data 11 Listopada zweryfikuje wszystko ;].

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że niektórzy spodziewają się po tym filmie mniej więcej takiego scenariusza:

 

 

SCENA 7

-Kochanie, uciekaj! Zaraz w waszym rejonie zacznie się trzęsienie ziemi!

-Skarbie, o czym mówisz? W telewizji mówią, że w Kalifornii będzie spokojnie

-Kiedy w telewizji mówią, że jest ok, to czas, żeby ucie----[W TYM MOMENCIE GŁÓWNY BOHATER WPADA POD TIRA, UMIERA NA MIEJSCU]

-Halo...Cholera, znowu musiał mu się rozładować tele-----[W TYM MOMENCIE NA DOM BOHATERA SPADA METEORYT, GINIE JEGO ŻONA, SYN, CÓRKA I PRZYJACIEL]

 

KONIEC.

 

 

Btw. Ciekawostka - chcecie wiedzieć dlaczego 21 grudzień? Że niby kalendarz majów się kończy? Pfi! W ten dzień będą przypadać moje 22 urodziny, chociaż AŻ TAKIEJ rozpierduchy na imprezie nie przewiduję.

Edytowane przez Pan Pieczarka
Odnośnik do komentarza

Oglądaliście Cloverfield? W tym filmie pokazano jak się powinno ukazywać na ekranie katastrofę w wielkim mieście.

 

Niezniszczalna kamera i obraz goniacy na wszystkie strony ??. Kolezanka dostawala zawrotow glowy :). Nie, dziekuje, pozostane przy wersjach Emmericha.

 

Przynajmniej w swojej kategorii bardziej realistyczne niż 2012.

 

I niby czemu kamera miałaby się zniszczyć?Nie spadła ani razu z 20 metrów, żaden budynek na nią nie zwalił się, meteoryt tez nie.

Odnośnik do komentarza
Przynajmniej w swojej kategorii bardziej realistyczne niż 2012.

 

A tyo niby w ktorym momencie ??. Jak uciekaja w kanale przed obcymi, kiedy kilka scen wczesniej w TV bylo pokazane jak zwinnie wybijaja Amerykanskich wojakow ??. Nie mniej, nie z tego powodu film mi sie nie spodobal, bo wszedzie sa takie sceny.

Wystarczy obejrzec ostatnie 10min filmu, by zauwazyc, ze jednak tam kamera nie jest zwykla kamera....

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

zapowiada sie niezła szmira ;]

efekty specjalne bedą ciekawe tylko na samym poczatku 'rozpierduchy'

ratowanie dzieci, szczęścia full-wypas, pomniki, widoki = no cóz na pierwszy rzut oka - r.zygac sie chce, z całego trailera i zapowiedzi podoba mi sie koleś w roli głównej, lubie tego aktora i on może uratować ten film, ale wątpie żeby dali mu szerokie pole do popisu, ma być odważnym ojcem, patriotą, tratatata....

Edytowane przez ogicool
Odnośnik do komentarza

Jestescie zalosni... powaga :].

Tommo - mow koles za siebie, dobra ??. Nie zycze sobie, by jakis typ z internetu nazywal mnie debilem ,kiedy mnie nie zna :/. Przykro mi, ze Was boli fakt iz sa ludzie ktorzy kino traktuja jako rozrywke, a nie drugi sens zycia...

 

Slupek88 - Znajdz mi post, w ktorym zachwalam film... w ktorym wypowiadam sie o nim, jakby to bylo nie wiadomo co. Filmu nie widzialem, gdyz premiera za 20 dni... ale zdaje sie, ze osobniki pokroju ogicoo czy Walter_Cronkite juz mieli okazje ogladac, skoro sie wypowiadaja w taki sposob :thumbsup:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestescie zalosni... powaga :].

Tommo - mow koles za siebie, dobra ??. Nie zycze sobie, by jakis typ z internetu nazywal mnie debilem ,kiedy mnie nie zna :/. Przykro mi, ze Was boli fakt iz sa ludzie ktorzy kino traktuja jako rozrywke, a nie drugi sens zycia...

 

Nie trzeba cię znac, żeby móc nazwać debilem.Ja widze to po twoich postach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...