Skocz do zawartości

2012


bajej

Rekomendowane odpowiedzi

Są filmy które uderzają we mnie i zapadają w pamięci są i takie które traktuję jak relaks z popcornem pod ręką. Potrafię docenić złożoność filmu jak i kompletną abstrakcję. 2012 to będzie fajna demolka plus mam nadzieję klimacik i tyle czego oczekuję po tym filmie.

Odnośnik do komentarza

...e tam zaraz filmu ;[

trailer i zapowiedzi są żałosne

 

Takich stwierdzeń jak te poniżej raczej nie da się wysnuć po obejrzeniu zwykłej zapowiedzi...

 

efekty specjalne bedą ciekawe tylko na samym poczatku 'rozpierduchy

 

Do Dystryktu 9 nawet nie ma podejścia, nie ta liga.

 

- brak klimatu

- brak napiecia

 

najgorszy koniec świata z wszystkich możliwych do wymyslenia.

 

Co do jednego się zgodzę - ilość "fuksów" ukazanych podczas sceny ucieczki przebija wszystko co dotychczas powstało.

 

Film może być kiepski, tandetny, kiczowaty, idiotyczny, może być nawet w skrócie do dupy. Ale no ludzie, zanim zacznie się go ostro krytykować trzeba najpierw w ogóle go obejrzeć.

Edytowane przez Kazuo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

To, co widziałem kilka miechów wstecz w kinie było naprawdę niezłe. Tymczasem kilka dni temu puścili w telewizorze trailer okraszony "nowymi" scenami i tak zobaczyłem samochód wyjeżdżający ze startującego samolotu, albo osobówki, jadące zygzakiem, omijając powstające kratery w ziemi, czy tam w asfalcie... no ku.rwa ludzie, ja Was proszę... to będą transformersy, czy realistyczny film?

Odnośnik do komentarza

Ale chyba nikt poza Torim nie spodziewa się realistycznego filmu?:)

 

Kino rozrywkowe będzie, a czy będzie lepsze od trarnformemrsów2 to już będzie zależało od ilości durnych motywów. Jak głowny bohater nie będzie miał naćpanej matki i sikającego robota to już będzie na plus.

Odnośnik do komentarza

Te uśmiechnięte ikonki mnie przerażają... eniłej w pierwszym trailerze wszystko było dość mroczne. Trzymałem się wersji, że taki będzie cały film- ładna rozpierducha, wszystko dość realne itd. Potem zapomniałem o całym filmie i przypomniał mi go dopiero ten straszny trailer na for fan tiwi, gdzie gość zjeżdżał samochodem z samolotu. Brakuje jeszcze rozpędzonego pikapa, który wyskoczy do nieba i powstrzyma spadające meteoryty, albo złe diabły.

Odnośnik do komentarza

Mam w przyszłym tygodniu wybrac się na to ze znajomą i chciałbym się dowiedziec, czy ten "wybitny" obraz zapewni mi rozrywkę chociaż na miernym poziomie?

Dlaczego chcesz iść na film który z góry przekreślasz , nie lepiej wybrać sie na coś co chcesz obejżeć ???

Ja tam co prawda nie spodziewam się po tym filmie niewiadomo czego ale i tak go obejże ze względu na efekty specjalne.

Odnośnik do komentarza

Pytasz gościa z songiem w avatarze.

Chyba nie chcesz mi powiedzieć że jaki awatar, taki ... :D

 

Zwiastuny robia swoje... w tej chwili w Heliosie w Bielsku-Bialej sa 3 pelne sale (bez pierwszych 2 rzedow) na pokaz o 0:01. Bez dwoch zdan - najwiekszy Hit tego roku :]. Czy dobry, to sie okarze...

Napisz choć kilka zdań zaraz po projekcji i popraw ten ostatni wyraz bo aż kuje mnie w oko ;)

Edytowane przez Michas
Odnośnik do komentarza

W szczecinie w multikinie jest podobnie, na szczęście trafiłem do działu rezerwacji zaraz po tym jak udostępnili drugą salę do rezerwowania biletów i mam miejsca w samym środeczku na podwójnej sofie :)

Wczoraj rodzicom pokazałem u nich w salonie na telewizorze lcd 5 minutową scenę w hd, każdy by zobaczył że ich szczęki leżały na podłodze. Do kina już od dawna nie chodzą ale powiedzieli ze ten film koniecznie muszą obejrzeć w kinie na wielkim ekranie, też tak uważam, takie efekty specjalne ogląda się w kinie, jak nie ma się dużego telewizora i dobrego sprzętu, to już nie bedzie to samo... jeszcze 24 godziny do filmu :potter:

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Dziwne, grzejecie sie na efekty specjalne, a przeciez to jest takie zjawisko ktore sie widzi i zaraz zapomina, filmy powinno sie wspominac , polecac, chwalic za inne rzeczy.

Bedziecie karmic sianem gosci ktorzy robia trendy film na czasie, dla bezmozgiej widowni, i to by bylo wytlumaczalne gdyby to byla komedia, luzne kino akcji, ale oni zgrywaja sie na powazny film katadtroficzny.

To nie bedzie armageddon 2, to bedzie pojutrze 2, pamietajcie i zastanowcie sie, czy nie szkoda pieniedzy, zapewniam was ze wyjdziecie z kina z poczuciem porownywalnym do wsadzenia wam calej reki w dupe i machania nia.

 

 

Przestancie sie napalac na efekty ludzie.

Lepiej idzcie na district, i efekty lepsze, i film wartosciowy.

Albo idzcie sie zgwalcic.

 

huehue

Odnośnik do komentarza

Caps - na ten firm wybralbym sie tylko na srode z orez. Sprawdzalem premiere w srode w swojej CinemaC i tam od 12 w nocy do 22 wszystkie miejsca zajete. Pewnie dlatego cale kino zajete.

Wiem ze moj gust ci sie nie podoba ale D9 jest bardzo przyjemnym filmem, jesli zamierzasz szukac nielogicznych rozwizan po seansie to lepiej odpusc - masz temat odzielny, wysoka note na IMDB http://www.imdb.com/title/tt1136608/ choc 2 wysokie noty z tego serwisu mnie zmylily - Hangover i Zombieland - sa w top250 najlepszych filmow ale zadko kiedy oni sie tam myla z ocena ;)

Odnośnik do komentarza

Dziwne, grzejecie sie na efekty specjalne, a przeciez to jest takie zjawisko ktore sie widzi i zaraz zapomina, filmy powinno sie wspominac , polecac, chwalic za inne rzeczy.

Niestety albo stety większość męszczyzn jest wzrokowcami i nic temu nie zaradzisz.. Nie każdy ma ochote oglądać kino wartościowe jak to ująłeś.

Peace.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...