Skocz do zawartości

2012


bajej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

Przestancie sie napalac na efekty ludzie.

Lepiej idzcie na district, i efekty lepsze, i film wartosciowy.

Albo idzcie sie zgwalcic.

 

huehue

Serio mówisz? Dystrykt dziwiąty to wartościowy film? Serio się pytam to nie prowokacja. Po prostu nie wiem na co iść na najpierw.

 

 

serio

 

marvelous, jestes kobikiem i powinienes byc zbanowany chyba?

Odnośnik do komentarza

Zwiastuny robia swoje... w tej chwili w Heliosie w Bielsku-Bialej sa 3 pelne sale (bez pierwszych 2 rzedow) na pokaz o 0:01. Bez dwoch zdan - najwiekszy Hit tego roku :]. Czy dobry, to sie okaze...

 

ps. Kurde, jaka gafa z tym bledem :P

 

 

bo to nie ja oceniam film miesiac przed jego premiera

Bez dwoch zdan - najwiekszy Hit tego roku :]

...

Wątpię, że zdoła pobić wynik Transformersow 2 (4kk $), poza tym przed nami jeszcze Avatar, który może zmieść całą tegoroczną konkurencję.

Fajnie... szkoda tylko, ze wyrwales zdanie z kontekstu. Dlaczego nie zacytowales ostatniego zdania ???. Aaaaaa, bo by nie pasowalo...

 

caps_LOCK_masta - Znalazl sie moralizator, ktory bedzie mowil co moge, a co nie haha :D. Chyba najbardziej zalowa wypowiedz w tym temacie hehe

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Przestancie sie napalac na efekty ludzie.

Lepiej idzcie na district, i efekty lepsze, i film wartosciowy.

Albo idzcie sie zgwalcic.

 

huehue

Serio mówisz? Dystrykt dziwiąty to wartościowy film? Serio się pytam to nie prowokacja. Po prostu nie wiem na co iść na najpierw.

 

 

serio

 

marvelous, jestes kobikiem i powinienes byc zbanowany chyba?

 

no to idź jełopie do administracji, pożal się w końcu, ale wierz mi - w mordę byś zaliczył za kupściarstwo.

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Na film wybieram się w najbliższym czasie - DLA EFEKTÓW, będę trzepał gałę przed widownią. Stać mnie.

 

Ten rumun o zapędach kąsania szczurzych ci.pek - nie ma pojęcia co się robiło z kapustami w woju bo nie był.. Studenciak za 2 zyla :) :*

 

EOT - bo kolejny raz wprowadza zamieszanie i trzodzi, prowokując.

 

down - kocham Cię piz.deczko :*

Edytowane przez Marvelous
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ryrało sie go w ryre.

 

kobik, masz 1,5 metra, byles w woju nie dlatego ze chciales tylko dlatego ze powtarzales 3 razy podstawowke. Wyryrali Cie tam rowno, bo nawet w woju trzeba wiedziec ktory jest lewy a ktory prawy but, wrociles z woja tak zniszczony psychicznie ze stworzyles swoja nowa osobowosc chevy chelios, ktory mial srednie, i nie dawal sie bic kolego m z wojska.

Edytowane przez caps_LOCK_masta
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Helios Bielsko-Biala - dodano 4 sale, ktora juz tez jest prawie pelna ;]. Ogolnie mowiac, na ta chwile w Heliosie w Bielsku bedzie ok 800 osob na premierze o polnocy ;]. Jak widac, ludziom nie potrzeba ambicji we filmie, tylko rozrywki... Pogodzcie sie z tym w koncu co poniektorzy.

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

Ludzie chcą zobaczyć ten film, tylko i wyłącznie dla efektów specjalnych (może są osoby które oczekują czegoś innego, ale to chyba tylko kilka procent), na dobrą fabułę nie ma co liczyć, wystarczy cofnąć się w czasie do innych filmów w ktorych palce maczali twórcy 2012 (gwiezdne wrota, dzień niepodległości, godzilla, pojutrze), wszystkie te filmy miały kiszkowatą fabułę, ale efekty były świetne, no i twórcy tak samo jak w poprzednich filmach, sprawili że teraz panuje niezwykły "hype" na ten film, ludzie zobaczyli w tv jak fala zalewa góry, ziemia się zapada, i chcą to koniecznie zobaczyć, dzisiaj jak wracałem z pracy, zaszedłem do spożywczaka, pani za ladą to moja znajoma i się zapytała co dzisiaj będe wieczorem robił, powiedziałem że ide na 2012, i odrazu wypaliła "ooo, ja to widziałam w tv, musze koniecznie pójść na to do kina z mężem" (kobita 63 lata).

 

Ktoś tu wspomniał że jest to poważny film katastroficzny, proszę... Widzieliście tą 5 minutową scenę? toczący się doughnut po ulicy to już klasyka :thumbsup: Na imdb widziałem bardzo króciutką recenzje filmu, bez spoilerów, wspomniał tam między innymi że jest to taki film katastroficzny, gdzie ludzie giną, świat się kończy, a ty powinieneś siedzieć z przerażoną miną nie? Nie, ten film ma dużo takich momentów jak np. ten doughnut, gdzie podczas takiej katastrofy na ekranie ty się śmiejesz, czysta rozrywka :)

Edytowane przez _One_
Odnośnik do komentarza

Swiezo po :). I moim zdaniem jest dobrze. O zadnej tragedii nie moze byc mowy, a gosciu ktory pisal recenzje dla ign, musial byc totalnie na banii... Wiec tak::

 

Na plus napewno zasluguje fabula, bowiem wszystko bylo pieknie wyjasnione jak powstaja katastrofy i dlaczego do nich dochodzi. I moim zdaniem jest to najwieksza zaleta tego filmu - po prostu kazda katastrofa ma swoje BARDZO logiczne wyjasnienie we filmie.

 

Napewno efekty specjalne, ale to bylo zbyt oczywiste :). Wybuch wulkanu Yellowstone wprawie w totalne oslupienie, i powoduje opad szczeny. Takiej sceny jeszcze nie bylo ;). Wogole nasza planete szlag trafial w sposob baaardzo majestatyczny,

 

Flagi Amerykanskiej nie zobaczycie wogole :]. Wiec jesli ktos mial problem na tym punckie, to niech odetchnie spokojnie.

 

Gra aktorska - chyba raczej +, bowiem zagrali calkiem calkiem.

 

Zachowanie ludzi w obliczu katastrofy +

bowiem podobalo mi sie, ze miejsce na arce trzeba sobie wykupic. Tak samo sposob dzialania rzadu poprzez eliminowanie przeciekow. Po prostu fajnie, bez zgrzytania zebami. Ot calkiem realny scenariusz

 

 

Zakonczenie filmu w sumie tez nie jest zle

bowiem podobaly mi sie te statki. Afryka jako lad, ktory w jakims tam stopniu ocalal to wg. teorii 2012 jest prawda

 

 

 

A teraz co zepsulo ten film ??. Niestety scenariusz :(. ZDECYDOWANIE za duzo bylo watkow, w ktorych glowni bohaterowie jakims cudem wychodza calo z jakichs tam klopotow... Naprawde to zaczynalo wkurzac czlowieka, bo to totalne przegiecie :/. Sam ten fakt obniza ocene w 5-stopniowej skali o jeden punkt... Do tego dochodza mniejsce wpadki, ktorych teraz nie moge sobie pprzypomniec...

 

 

Moja ocena to 3-3,5 / 5. Bardzo fajne kino rozrywkowe, ktore fabularnie trzyma sie kupy. Polecam.

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

Ja po seansie jestem zawiedziony, efekty owszem, spektakularne, na najwyższym poziomie (przy scenie gdzie Kalifornia się zapadała, niektórzy na sali aż bili brawo w trakcie), ale szkoda że wszystko było już na trailerach... tak, wszystkie dobre sceny zostały pokazane w zwiastunach, a jedna z dwóch najlepszych scen, czyli wspomniana kalifornia była nawet w całości na necie do obejrzenia... szkoda, bo oczekiwałem chociaż troszke więcej.

 

Aktorzy spoko, szczególnie dobrze wspominam Woodyego Harrelsona

 

który zagrał miłośnika ogórków, wiedzącego wszystko o zagładzie, kurde, woody naprawde pasuje do ról lekko lub bardziej zakręconych gości, tylko czemu tak szybko zginął? :/

 

 

Jak wspomniał Shagohad, wszystkie kataklizmy zostały dobrze wyjaśnione, więc nie siedzisz i nie zastanawiasz się skąd do ch... wzięła się ta fala, wybuch wulkanu itd.

 

Pod koniec film się stał bardzo nudny, wszystko było tak proste do przewidzenia jak się skończy to wszystko, że po prostu już by sie chciało widziec napisy końcowe i wyjść z sali.

 

Oczywiście jak to zawsze bywa w filmach Rolanda Emmericha, są sceny które aż gryzą w oczy i zastanawiasz się "jak to?" dla przykładu

 

scena w której Jack, grany przez Johna Cusacka, uciekł od wulkanu, znalazł mapę, pod samochodem zrobiła się wyrwa w ziemi i samochód w połowie wisiał tak, ze jakby jack się puścił to spadłby prosto do lawy, potem widzimy jak samochód osuwa sie i spada a po kilku sekundach jack wychodzi własnymi rękami z szczeliny, spiderman czy co?

 

 

Film oceniam na 6/10, dobry film z niesamowitymi efektami specjalnymi, ale drugi raz nie chce mi sie go ogladać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...