Skocz do zawartości

2012


bajej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

No dokladnie. Sredni film, z fajnymi momentami oraz rewelacyjnymi efektami i fabula na poziomie, zabity przez kiepski scenariusz.. 6/10, bo tragedii nie bylo.

 

 

no widzisz, a ja to wiedzialem juz dawno, a na slabe filmy nie warto wydawac siana, przegrales zycie.

Odnośnik do komentarza
Ile jeszcze swoich recenzji zamiescisz w tym temacie?

Moderator moze mi zwracac uwage, nie Ty.

 

Przegralem zycie, bo co ??. . Czy ja mowilem, ze to bedzie arcydzielo ??. Ja tylko bronilem filmu, przed zbyt pochopnymi ocenami na miesiac przed premiera i tyle. Co jesli bylo by to cos swietnego, he ?. Teraz niech kazdy sobie pisze co chce.

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

chcialem isc na rec2 i chu,j bombki strzelil, swiat nie bedzie.

Seans na 18:30, a ja o 18:05 wchodze do cinemacuty, juz (pipi)a z daleka wiedzialem ze to byl glupi pomysl, parkingi zayebane, po wejsciu widzialem tylko ludzi, jakby sie kryli (pipi)a przed godzilla.

Czekalem 15 minut w kolejce, pelno zaslinionych shagohodow w roznym wieku, udawali fale, i trzesienia ziemi, kladli sie na ziemi, ja pier,dole.

No i sobie poszedlem do domu.

 

Yebac ten glupi film.

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

Racja Bumszakalaka - przeczytałem jedynie nagłówek tego newsa, uznałem, ze nie warto marnować czasu. Faktycznie ma to być serial i ma się rozgrywać w roku 2013 i do niego prawa prawdopodobnie wykupi ABC i

 

UWAGA SPOILER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ma opowiadać o grupie osób, które przezyły i próbują odbudować zniszczoną cywilizację.

Odnośnik do komentarza

Trwają już prace nad tytułem kontynuacji, dwa z nich:

 

-2013 chyba że, to będzie prequel no to 2011

 

-2012 2: Narodziny Ziemi

 

Podobno w kolejnej części Cusack nie zagra z powodów religijnych. Nie wiem czy jakiś aktor zagraj lepiej od Niego :confused: .

Podobno w kontynuacji twórcy postawili na efekty dźwiękowe, które mają miażdżyć. Z efektów specjalnych zrezygnowali.

 

Tyle z ciekawostek, jestem na bieżąco.

Odnośnik do komentarza

No dobra poszedlem do kina i po za efektami ten film niewiele oferuje. Fajne bylo to ze starali sie wszystko wyjasnic i prowadzic wg tej calej przepowiedni. W filmie jest niestety pełno gowien typu "zdarzy nie zdarzy" i po wszystkim wszyscy sie sciskaja i cieszą, ze zdarzyl ;[.

 

Smialem sie, ze ameryka uratuje swiat i tak w sumie jest, bo (pipi)a arke pokazuja jedna oczywiscie z amerykanska flaga (pipi)a. W filmie jest multum niescislosci i dziwactw. Najgorsze jest to, ze cala koncowka sie na nich opiera. Skad kamera, co w(pipi)ilo mnie niemilosiernie, POD klatka ze zwierzentami, gdzie glowni bohaterowie utkneli? Turbiny sie zablokowaly i heros glowny bohater zanurkowal aby wyciagnac kabel i oczywiscie przy turbinach TEZ ZNALAZLA SIE KAMERA KTORA MA OBRAZ NA CALY STATEK, ja (pipi)e i jeszcze zaraz przed twarza goscia;[

Kolejna sprawa, to wielki wurzut sumienia murzyna na koncu. Cale to (pipi)enie bylo bez sensu, bo i tak wpuscili ludzi z zepsutego statku (bogacze)+ 500 chinczykow pracujacych przy arkach. Totalny bezsens

Reasumujac, prowadzenie akcji i cale zakonczenie to totalne dno. Typowe amerykanskie (pipi).

5,5/10 - obok mnie siedzial gosc ktoremu (pipi)alo z ryja i caly film mi napierdalało, wiec ocena o oczko nizej idzie :/

 

 

4,5/10

Odnośnik do komentarza

Ty, a znasz jeszcze jakieś dobre filmy z Johnem Cusackiem?

nie bierz tego do końca na serio, bo film jest klasy D

ale J. Cusack'a kocham za rolę w komedii z 1987:'Hot Pursuit'(Szaleńczy Pościg),

generalnie to dla mnie aktor komediowy

http://www.youtube.com/watch?v=Mkl6Vyz-LGs&feature=PlayList&p=35E9E8E5CD46ABD0&playnext=1&playnext_from=PL&index=9

 

z powodu niezaliczonego egz. z chemii John przez cały czas nie może nadążyć za wakacjami na Karaibach, to najlepsza jego rola :turned: , sam film to banał

:ciekawostka:

 

poza tym dobrze wypadł w Being John Malkovich

Edytowane przez ogicool
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...