Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje slicznie za te skany.

 

Po przeczytaniu recki wiem jedno: zapowiada sie kapitalny multiplayer, optymalny poziom trudnosci, oraz bigger better i more baddas!!! Malo tego, redakcja CDA wyraznie zaznaczyla, ze koles oceniajacy KZ3 jest cholernie surowy, wiec na to 9/10 mozna patrzyc z przymrużeniem oka. Malo tego, w tekscie zaznaczono, ze KZ3 praktycznie pod kazdym wzgledem przebija wszystkie inne dostepne strzelaniny na rynku. Nie wiem jak wy, ale ja biore zaraz po premierze, najszybciej jak sie tylko da!

Odnośnik do komentarza

Po przeczytaniu recki wiem jedno: zapowiada sie kapitalny multiplayer, optymalny poziom trudnosci, oraz bigger better i more baddas!!! Malo tego, redakcja CDA wyraznie zaznaczyla, ze koles oceniajacy KZ3 jest cholernie surowy, wiec na to 9/10 mozna patrzyc z przymrużeniem oka. Malo tego, w tekscie zaznaczono, ze KZ3 praktycznie pod kazdym wzgledem przebija wszystkie inne dostepne strzelaniny na rynku. Nie wiem jak wy, ale ja biore zaraz po premierze, najszybciej jak sie tylko da!

Da sie jeszcze szybciej, tak jak ja - w premiere ;)

Odnośnik do komentarza

:excl:

Przypominam, że o multi jest osobny temat. Wszystkie posty zostały przeniesione , następne będą znikać więc nie marnujcie swojego czasu. W skrajnych przypadkach przewidziane nagrody (%).

To samo tyczy się cen:

jakie edycje, za ile i czy warto : ok.

pytania: gdzie w Wąchocku dostane edycję hiper giga ultra fan za 60 zł? = warn

tip: jest odpowiedni temat

:excl:

Odnośnik do komentarza

201101210831346121.jpg

 

ehh trageida co robi ten SCEP :/ obrazek o języku polskim w pizdę duży, to samo logo informujące o PS Move (po co skoro to samo pisze na górze?) i jeszcze nazwiska z przodu, normalnie okładka jak dla debila jakiegoś.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

ehh trageida co robi ten SCEP :/ obrazek o języku polskim w pizdę duży, to samo logo informujące o PS Move (po co skoro to samo pisze na górze?) i jeszcze nazwiska z przodu, normalnie okładka jak dla debila jakiegoś.

Mówiłem to już kiedyś. To ma przyciągnąć uwagę i zobaczymy jak to wyjdzie. Eksperymentują z tymi nazwiskami na okładce i zobaczymy czy przelozy sie to jakos na wyniki sprzedazy.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

MaZZeo, ale okładki gier z PS3 raczej nie powinny być Twoim zmartwieniem? :whistling:

 

;)

 

hehe no hehehe, ehe

 

ehh trageida co robi ten SCEP :/ obrazek o języku polskim w pizdę duży, to samo logo informujące o PS Move (po co skoro to samo pisze na górze?) i jeszcze nazwiska z przodu, normalnie okładka jak dla debila jakiegoś.

Mówiłem to już kiedyś. To ma przyciągnąć uwagę i zobaczymy jak to wyjdzie. Eksperymentują z tymi nazwiskami na okładce i zobaczymy czy przelozy sie to jakos na wyniki sprzedazy.

 

No wiem, ale tak samo oszpecili okładkę Heavy Rain, która była mega. Zaje.bista gra powinna mieć zaje.bistą okładkę, niestety z KZ3 jest inaczej

Edytowane przez MaZZeo
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

hmmm... czyli tej grze czegos brakuje, zeby zgarniala maksymalne noty... Tak czy siak 9/10 od 2 pism to bardzo duzo. Mamy hit, ale czy gre doskonala??? :unsure:

 

No tragedia, nie kupuj więc. Nawet na neogafie ludzie zaczynają mieć wątpliwości.

 

Expected 10/10, not sure if I want now... we'll see.

 

No 10/10? NO BUY!

 

 

trololol.jpg

 

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Za 2 miesiace chłopaki z Guerilla Games będą mieli powody do żalu na wszystkich recenzentów , którzy dali 9/10 , a ich tytuł sprzedał sie w ilości ''tylko'' 3 mln kopii.

Żart ofkoz.

Na pewno mają jakieś powody dla których wolą wystawić 9 niż 10. Obstawiam ze jednym z większych jest długość gry (mówi sie o 7-8 h) i cieżkie sterowanie+ okazjonalne Bugi

Odnośnik do komentarza

201101210831346121.jpg

 

ehh trageida co robi ten SCEP :/ obrazek o języku polskim w pizdę duży, to samo logo informujące o PS Move (po co skoro to samo pisze na górze?) i jeszcze nazwiska z przodu, normalnie okładka jak dla debila jakiegoś.

jezeli pudelko bedzie tak samo zdobione jak edycja kolekscjonerska LBP2 to napisy opocz loga PS3 i PSN beda znajdowaly sie sciaganym kondonie...czyli okladka moze przedstawiac tylko art Higa

imo prezentuje sie to swietnie

czyli takie cos

http://www.killzone.com/kz3/pl_PL/preorder.html

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...