Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Guerilla Games ujawniło kilka ciekawostek odnośnie Killzone 3:

 

- Killzone 3 runs at 1280x720p

- The game now uses 100 per cent of the Cell processor's power

- Killzone 3 has a draw distance three times greater than Killzone 2

- It also generates three times the polygons of its predecessor

- The Killzone 3 Blu-ray holds 43.8GB of data

 

http://ps3.nowgamer.com/news/5105/killzone-3-3x-more-polygons-than-killzone-2

Odnośnik do komentarza

Generalnie czekam na demko singlowe, pogralem chwile i jest OK. Nigdy po KZ szalu sie nie spodziewalem ;). Do rzeczy, pogralem chwile na move i jest dziwnie. Jednak duzo precyzyjniej i szybciej gra sie na padzie. Mozna ustawiac sobie te wszystkie strefy i troche to pomaga, ale na chwile obecna nawet nie wiem czy bedzie sens zabierac sie za ta gre z movem, wiecej utrudnienia niz przyjemnosci.

Odnośnik do komentarza

MichAelis - Movem gra się bardzo dobrze, ale dopiero po dokładnej kalibracji (i u mnie na stojąco tj. nie może być dużej różnicy wysokości pomiędzy TV i Movem). Kalibracja też musi być spokojna i precyzyjna - kierujesz, naciskasz przycisk i nie ruszasz movem dopóki gra nie da sygnału.

Lepsza gra padem może być skutkiem po prostu większego jego wyczucia.

 

JA zauważyłem, że nauczenie się precyzyjnego trafiania Movem zajęło mi niedużo czasu, na pewno dużo szybciej niż nauczenie się kiedyś celowanie DS3. Trzeba tylko zmniejszyć na początku precyzję na minimum i stopniowo zwiększać po 2-3 rozgrywkach.

Edytowane przez redundantor
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Zaskoczyli mnie z oceną fabuły. Piszą gdzieś coś o orientacyjnej długości kampanii ? Oglądałem reckę IGN'u i się nie zająknęli.

 

Widziałem zajefajny urywek jak dwa "roboty" na siebie naskakiwały :D

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

http://videos.gamesaktuell.de/v/pHC07iEZfUi/Killzone-3/Die-ersten-zehn-Minuten-aus-der-PS3-Action/

 

Poczatek gry, ogladac na wlasna odpowiedzialnosc!

 

Ja powiem tylko, ze grafa mnie pozamiatala. Ku*wa, to jest chyba wszystko render... cos niesamowitego! Postacie, otoczenie, efekty... Mamy nowego krola w kwestiach graficznych, Uncharted 2 zostalo oficjalnie zdetronizowane! KZ3 pozostanie na tronie, zapewne do ukazania sie U3 :teehee:

Odnośnik do komentarza

Chciałbym się zapytać czy wersja na nasz rynek będzie miała do wyboru język angielski. Bo patrzę na ultimę, na edycję w steel boxie a tam pisze, pełna polska wersja i nie widzę nigdzie nic o angielskiej wersji.

 

Jak nie "Killzone 3 PL/ANG Edycja Kolekcjonerska!"

 

http://www.ultima.pl/killzone_3_pl_ang_edycja_kolekcjonerska/i9803/

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie gralem w pelna wersje tylko w bete i wczorajsze demo (imo to nie beta bo ta juz byla). Czytalem wczoraj (dwu-stronnicowa troche malo jak na taki tytul) recenzje serwisu IGN UK. i nie wierze, ze to jest recenzja takiej gry, nie chodzi o koncowa note bo 8.5 to wysoka ocena. Chodzi o sama tresc, a wlasciwie jej brak - autor nie napisal tam zbyt wiele, recenzja jest po prostu slaba - w zasadzie nie pisano o grafice, dzwiekach, czasie przejscia gry i z niewiadomych mi przyczyn olano opis sterowania kontrolerem Move. Cos tam tylko napisal - tak na odwal, to nie jest recenzja i tyle. Po takiej stronie spodziewalem sie rzeczowej recenzji, a tu taka lipa.

Ciekawe czy to jedyna recenzja czy moze IGN US. rowniez zrobi swoja. :)

 

Czekam na recenzje GiantBomb - oni sa bardziej niezalezni. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

http://videos.gamesa...der-PS3-Action/

 

Poczatek gry, ogladac na wlasna odpowiedzialnosc!

Ależ sztucznie wypada to usilne kreowanie (przez twórców) Helgast'ów na jakichś, brakuje mi słowa... sadystów, barbarzyńców, zyebów? Są na wskroś źli, wyssali z mlekiem matki s(pipi)vysyństwo najwyższej próby: etap ze strzelnicą, na tarczach wizerunki zakładników ISA z rękami za głową, nigga please... WTF, ktoś przemycił na planetę Helghan nagrania "zabaw" amerykańskiej armii z więźniami... <_<

 

Graficzny przepych przyznaję, oby tylko fabuła nie była tłem do strzelania i oglądania efektów video, tak jak to miało miejsce w poprzedniej części (co się stało z ludźmi odpowiedzialnymi za kapitalną historię zaserwowaną w pierwszej części?)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

 

Ależ sztucznie wypada to usilne kreowanie (przez twórców) Helgast'ów na jakichś, brakuje mi słowa... sadystów, barbarzyńców, zyebów? Są na wskroś źli, wyssali z mlekiem matki s(pipi)vysyństwo najwyższej próby: etap ze strzelnicą, na tarczach wizerunki zakładników ISA z rękami za głową, nigga please... WTF, ktoś przemycił na planetę Helghan nagrania "zabaw" amerykańskiej armii z więźniami... <_<

 

 

i jestem teraz ciekaw jak wybrna z tego trailera jak sev zaklada maske higów?

Misje behind enemy lines?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...