Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Czy glos Viasariego nie podklada przypadkiem "polski" kaczor Donald? Nie pamietam nazwiska, ale typ etatowo podklada glos w grach. Naprawde, jak widze tego dyktatora mowiacego glosem Donalda, to banan na twarzy mi sie pojawia. Sorry, ale polskie "glosy" nie sa stworzone do wojny :) Jedynie kapitan narville jakos wiarygodnie brzmi. Ale najgorsze jest to, ze dialogi nie pasuja do dzwiekow z otoczenia, jakby to byly dwie oddzielne sciezki (podobnie bylo w KZ2).

Odnośnik do komentarza

Aaa, tam gadacie. Wreszcie polska wersja jest "soczysta" pod względem przekleństw, wy niesubordynowane skur.wysyny.

Co z tego, że ma "soczyste momenty" skoro i tak jest nadal gó.wniana, to że klną jak mało kiedy to mnie najmniej grzeje, może jakbym miał tych 10lat....

Polski dub rzadko kiedy stoi na dobrym poziomie. Są oczywiście nieliczne chlubne wyjątki, no ale właśnie to tylko parę rodzynków. Dobrze, że będą polskie napisy i oryginalny ang. dub wszyscy będą zadowoleni.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, pozwolę sobie tu je zadać. Czy gdy ściągnąłem demko z tego Hong-Kongowego konta i gram w nie na moim koncie głównym to mogę wywalić z konsoli tamten profil 'Hong-Kongowy' ? Czy będę miał tak jak w przypadku gier ze składek brak właściciela i demo się nie uruchomi?

Daj mi passy do tego konta, żebym mógł sobie zassać demo z historii downloadu lepiej :) I tak Ci już nie potrzebne. Będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza

Moje 3 grosze odnosnie demka. Nie chce mi sie pisac proza wiec tylko wypunktuje.

 

!mozliwe SPOJLERY dla tych co jeszcze nie grali!

 

 

Na plus:

 

- leczenie. po zgonie jest jeszcze szansa nie kontynuowac gry od checkpointu.

- skrzynie z ammo. pozwalaja zachowac swoja ulubiona bron bo zawsze "znajdziemy" amunicje.

- celowniki optyczne w broniach HGH.

- WASP, jetpack i L1 przy przeciwniku.

- slizganie podczas biegu (ktos sprawdzal czy dziala jako cios na wrogu? ;P)

- pisanie po sniegu ;)

 

Na minus:

 

- cutsceniki. a dokladnie ich przerywanie. albo nie daje sie ich wylaczyc wcale albo trzeba wcisnac kwadrat albo najpierw start a potem kwadrat...

- niewidzialne sciany "w gore". w lokacji z jetpackiem kolo wiezyczki AA probowalem dostac sie na najwyzsza mozliwa kondygnacje ale przeszkadzal mi niewidzialny sufit.

- gdzie jest noz??!

 

Neutralne:

 

- w scenie na raiderze kiedy rico gada z sevem przypatrzcie sie jego (rica) torbie jak pieknie wpada w teksture pojazdu ;)

- animacja pobierania amunicji jest jedna i ta sama zawsze. milo by bylo jakby sev siegal w inne jej czesci w zaleznosci czy ma bron ISA czy HGH.

- jesli macie w reku bron, powiedzmy assault rifle HGH (nawet z full ammo), i podejdziecie do stojaka gdzie stoi taki sam karabin gra umozliwi wam jego pobranie (kwadratem). jesli taka sama bron bedziecie chcieli podniesc z ziemi bedzie to juz niemozliwe.

 

Jak dla mnie ogolnie na +. Czekam na premiere i recenzje w PE ale gre i tak kupie dopiero jak cena spadnie do przyzwoitego poziomu.

 

ps1. ktos wczesniej sie zastanawial czy poziom Elite bedzie wymagajacy. mozna to sprawdzic w demie. po pierwszym ograniu poczekajcie jak gra wroci do menu i dajcie raz jeszcze kampanie.

 

ps2. co robi sev na koncu dema? ja stawiam, ze

przebierze siebie i rico w ciuchy HGH i tak dostana sie do miejsca gdzie jest wieziony dowodca.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...