Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Litwin25 - ja też jestem ciekaw Twojego zdania. Dla mnie Bullet to całkowicie inny rodzaj rozwałki. W Kz3 mieliśmy dostać bardziej dopracowaną wersję Kz2 + 3D - w przeciwnym wypadku byłaby afera. Kz3 zestawiłbym z COD, ale nie z Bulletem. +8 pewnie za to, że poza poprawkami i kilkoma bajerami gra jest bdb i tutaj oceniana była tylko kampania, a to może kuleć. Online jest kapitalny jeżeli będzie na poziomie bety - oczywiście bez problemów łączenia się z serwerem.

 

 

8+,a za grafe 9 tak samo jak Bullet,dla mnie jest to naciągana ocena.

 

Naciągana? Tzn. grałeś już?

Edytowane przez elentario
Odnośnik do komentarza

Nie tyle co o zestawienie ze sobą - fresh bulleta i Kz3 - zabiłbym się gdyby zmienili rozgrywkę - dobrze wiedzieliśmy co dostaniemy, a pomimo faktu, że Bullet mi nie podszedł to muszę przyznać, że nasi dali radę i jest to coś nowego.

 

 

 

Znowu wraca temat oceniania gier na podstawie dem? <_<

 

elentario - mialem wczesniej zapytac - czemu zawsze tak dziwnie cytujesz? :)

Odnośnik do komentarza

no mnie demo też nie powaliło. Gameplay w normie. Liczyłem na coś więcej od tego jetpacka. Grafa nie powala, wbrew temu co niektórzy wypisują. Momentami nawet dziwiłem się na uproszczenia, np. lodowce koło których się przelatuje mogłyby dostać jakiś lepszy efekt na teksturze czy więcej szczegółów. Może to dopieścili, może nie. Zobacze może jak stanieje do stówki.

Odnośnik do komentarza
Kurcze Elentario , jeżeli nie zaspoilerowałeś oceny , a ta okaże sie prawdziwa to naprawdę sie wqrwie

 

Dorwałem numer, obydwie recenzje przeczytałem. Ocen oraz treści nie zaspoileruję, ale przyznam, że po raz pierwszy teksty Butchera dość mocno mnie zawiodły. Demo Bulletstorma mnie do gry w ogóle nie zachęciło, a sama recenzja tym bardziej. Generalnie wniosek nasuwa się taki, że "gra jest za*ebista bo jest za*ebista". Usilne lansowanie tytułu na cool-madafaka tym bardziej mnie zniechęca.

 

A sama recenzja KZ3 mogłaby być dłuższa ;-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurcze Elentario , jeżeli nie zaspoilerowałeś oceny , a ta okaże sie prawdziwa to naprawdę sie wqrwie . Pytanie do tych co ukończyli. Czy pojawiają sie opancerzeni od stóp do głów madafakerzy , tak jak w KZ2? Pytam bo lubię ich maltretować XDDD.

 

 

Tak, pojawią się. Ale będzie ich tylko dwóch przez całą grę

 

 

Ukończyłem dzisiaj singla. Sprawdziłem w menu ile wynosiły "najlepsze czasy" etapów i po zsumowaniu wyszło mi 4,25 h.

 

Grałem na normalnym poziomie trudności, ginąłem po kilkanaście razy na etap :teehee: (oprócz pierwszego). Jeśli patrzeć na rzeczywisty czas to było jakieś 6,5 - 7 godzin. Odjąć od tego godzinę przerywników filmowych (jeśli rzeczywiście tyle ich jest) to realny czas grania w moim przypadku wyniósł 5,5-6 godzin. Krótko trochę :confused:

 

Ale za to w ogóle nie czułem znużenia przy dzisiejszym ponad 3 godzinnym posiedzeniu. Wszystko dzięki zróżnicowanym środowiskom w których walczymy, oraz różnym typom misji. W Killzone 2 nie dałbym rady tyle grać za jednym zamachem.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie które jest dla mnie mega ważne. Moge dzisiaj kupić Killzone 3, jedna z sieci już wystawiła na półki.

Moje pytanie polega na tym czy jak dzisiaj zaczne grać to czy Sony nie pomyśli że to pirat i mnie nie zbanuje?? To samo się tyczy Multi - czy jak zaczne łoić w multi to czy ban nie poleci i czy wogóle już serwery działają czy dopiero włączą po premierze.

 

Jak w tej samej sieci Heavy Rain kupiłem 5 dni przed premierą to jaja z OST były ze względu na premiere.

Edytowane przez ListuniO
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Mam pytanie które jest dla mnie mega ważne. Moge dzisiaj kupić Killzone 3, jedna z sieci już wystawiła na półki. Moje pytanie polega na tym czy jak dzisiaj zaczne grać to czy Sony nie pomyśli że to pirat i mnie nie zbanuje?? To samo się tyczy Multi - czy jak zaczne łoić w multi to czy ban nie poleci i czy wogóle już serwery działają czy dopiero włączą po premierze.Jak w tej samej sieci Heavy Rain kupiłem 5 dni przed premierą to jaja z OST były ze względu na premiere.

 

Przypomina mi się gościu, który na jednym z forów przez kilkanaście stron dociekał czy gry sprzedawane z CD-Action są aby na pewno legalne.

 

EdiT: Ej, moja wypowiedź jest bardzo śmieszna, więc domagam się plusów! :pinch:

Edytowane przez Mr. Blue
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Może wcześniej Listunio miał Xboxa 360? Tam jak ktoś miał grę przed premierą obojętnie czy pirata czy oryginał to potrafili bana je.bnąć :)

 

Głupoty piszesz. Na X360 bana dostajesz za przerobiony firmware, a nie za granie przed premierą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...