Skocz do zawartości

BlazBlue


estel

Rekomendowane odpowiedzi

zrozum ze jesli ludzie grajacy całe zycie w 2D czekaja na T6 to nie dlatego ze jest taki za(pipi)isty ale dlatego ze rozczarowali sie totalnie tym w jaka strone bitki 2D skreciły. to jest chwytanie sie brzytwy :D jesli mam grac w cos co mi wyrwaca swiatopoglad ktory sie kreował 15 lat to wole przewrocic sie w 3 wymiar

Edytowane przez kowal
Odnośnik do komentarza

No zobaczymy prawdziwego fajtera za miesiąc, poczujemy moc patelni, shotguna i innych dupereli.

Zabawne, że napisał to fan bijatyki, w której atakuje się lodowymi rakietami (czy jak to się tam zwie) i innym dziadostwem

Jezu, że też wy naprawdę zwracacie uwagę na takie rzeczy jak animacja. To nie są żadne 'lodowe rakiety' tylko zwykłe projectile (ich hitbox nie jest częścią hitboxu używającej ich postaci), modyfikujące określoną wartość przypisaną do postaci przeciwnika przy określonym kontakcie hitboxów. Uwidaczniające je sprite'y spełniają swoje podstawowe zadanie (informują graczy co dzieje się wewnątrz konsoli oraz, jeśli gra jest dopracowana, w jakimś stopniu pokazują kształt hitboxu danego projectile'a), więc nie rozumiem po jakiego (pipi)a kogokolwiek obchodzi czy ten konkretny sprite wygląda jak lodowy pojazd, tamten jak żabka, a kolejny jak jeszcze inne gó.wno <znafca>

 

Wracając do tematu, podobnie jak Kowal mam troche zarzutów co do tej gry (najbardziej bolą mnie dziwne sytuacje typu rzeczy wchodzące na CH wtedy, kiedy nic na to nie wskazuje i ten cały system backroll/forwardroll trapów), ale staram się zawsze wmawiać sobie, że to wszystko jest skutkiem głębokości systemu i że po prostu często nie ogarniam :)

Odnośnik do komentarza

No zobaczymy prawdziwego fajtera za miesiąc, poczujemy moc patelni, shotguna i innych dupereli.

Zabawne, że napisał to fan bijatyki, w której atakuje się lodowymi rakietami (czy jak to się tam zwie) i innym dziadostwem

Jezu, że też wy naprawdę zwracacie uwagę na takie rzeczy jak animacja. To nie są żadne 'lodowe rakiety' tylko zwykłe projectile (ich hitbox nie jest częścią hitboxu używającej ich postaci), modyfikujące określoną wartość przypisaną do postaci przeciwnika przy określonym kontakcie hitboxów. Uwidaczniające je sprite'y spełniają swoje podstawowe zadanie (informują graczy co dzieje się wewnątrz konsoli oraz, jeśli gra jest dopracowana, w jakimś stopniu pokazują kształt hitboxu danego projectile'a), więc nie rozumiem po jakiego (pipi)a kogokolwiek obchodzi czy ten konkretny sprite wygląda jak lodowy pojazd, tamten jak żabka, a kolejny jak jeszcze inne gó.wno <znafca>

 

Wracając do tematu, podobnie jak Kowal mam troche zarzutów co do tej gry (najbardziej bolą mnie dziwne sytuacje typu rzeczy wchodzące na CH wtedy, kiedy nic na to nie wskazuje i ten cały system backroll/forwardroll trapów), ale staram się zawsze wmawiać sobie, że to wszystko jest skutkiem głębokości systemu i że po prostu często nie ogarniam :)

 

Spoko, fajna definicja z której praktycznie nic nie wynika ;) Po prostu kolo się czepia item moves z Tekkena, a ja wchodzę na youtube i w każdej walce widzę jak kolesie się naparzają tymi 'autkami' to coś tu nie teges chyba.

Odnośnik do komentarza

Spoko, fajna definicja z której praktycznie nic nie wynika ;) Po prostu kolo się czepia item moves z Tekkena, a ja wchodzę na youtube i w każdej walce widzę jak kolesie się naparzają tymi 'autkami' to coś tu nie teges chyba.

No ja kumam, tylko nie czaję jak można tak sprzeczać się o rzeczy które nie mają żadnego znaczenia ;) Ale mimo wszystko - Dr.czekolada powinien zmienić ksywe na Dr.prowokator!!!11

 

Calops - no, to się nazywa 'balansowanie składu'. Stwierdzili, że skoro jest wolny i nie ma dashy, to dadzą mu właśnie takie ścierwo i będzie dobrze.

Edytowane przez Snake.
Odnośnik do komentarza

No bo nikomu nie chce się poświęcać tyle czasu na naukę gry postacią, której jedynym atutem jest infinite, który zapewne w niedalekiej przyszłości zostanie wywalony ;] Chociaż przyznam że jako postać bardzo mi się podoba i pewnie nim coś pogram, ale na pewno nie jako main, gdyż:

1.poza infinitem jest słaby.

2.znalazłem już swoją miłość:* swoją drogą to chyba pierwsza bijatyka w której tak szybko udało mi się znaleźć dla siebie postać, której będe sie raczej trzymał do końca :)

Odnośnik do komentarza

Mobilizujcie sie ludzie bo mam dzisiaj troche wolnego i mam ochote cos pograc. Do Dupy taki balans damage z dupy i jeszcze przez "magnes" nawet recovery zrobic nie mozna. A tak po za tym czemu nikt carlem nie gra troche juz gralem online i jeszcze zadnego nei widzialem

Haha widzę, że Ukyo na start zawsze bierze Tagera? ;p i leje początkujących...nie wiem czy to z sadystycznej przyjemności czy z czego xD Anyway....tak za 50 walk już nie będziesz przyjmować na klatę wszystkich jego zagrań xD

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, ale Tagera online to ciężko spotkać, więc jak masz go obcykanego to początkujących, którzy nie widzieli go w akcji możesz klepać...zobacz na mnie, po tym jak mnie klepałeś usiadłem do Tagera na 30 minut i później klepałem Czekoladę bo miał to samo ;p brak doświadczenia przeciwko tej postaci, kiedy każdy online gra ragną, jinem czy arakune :) Mowię tu o rangowych bo w player match można szerszą gamę postaci spotkać.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...