Skocz do zawartości

BlazBlue


estel

Rekomendowane odpowiedzi

Aha ... Czyli guzik co gracie a ja tu napedzam scene :lol:.

 

Pocwiczylem troche wczoraj za to z "qmplem masherem" (Kupa vs Kupa) i jednak jest ode mnie ta postacia ciut lepszy (mimo ze nie ma bladego pojecia co robi, chociaz juz troche rozumie, a najgorsze ze on bezproblemowo robi AH czy DD w ONLINE moim padem !! :o).]

 

A takie jedno pytanie bo na DS3 nie gram - Odkrylem cudowne mozliwosci prawej galki i ... To online tez mozna normalnie uzywac, i tak robia ludzie ??

 

W rankingu wylaczone i nie da sie wlaczyc.

W player roomach na defaulcie chyba wlaczone i trzeba wylaczac recznie przy ustawianiu pokoi :)

 

Swoja droga szkoda , ze jak jest 4 kolesi w pokoju to nie moga isc 2 walki na raz.

 

Odnośnik do komentarza

Czekolada znowu przestał grać w BB i się temat zawiesił :(

 

Mały progress odnośnie moich wypocin z score attack, Rachel padła już od kilku dni i biję ją jak chce, hakufag 60/40, Nu 70/30, ale ten Ragna ze Cziteredge la Ultimejt to jest jakiś bastard i tyle ;p już mnie palce bolą :(

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

haha gdzie mi tam do dobrych :) z Ukyo jak 2 na 10 walk wygram to jest dobrze ;p ...ale on to gra Jin Winem więc mu wybaczam ;o

 

Anyway, dzisiaj wstawię replaya z moich pieeeerwszych dni jak z Czekoladą sobie noobujemy i mu Tagerem przerwałem DD Ragny kopniakiem w głowę ^^. Mam też jednego replay z Ukyo jak udało mi się wznieść na moje wyżyny i wygrać, może też wstawię ^^

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

właśnie kupiłem od chłopa na allegro tak więc w przyszły weekend można coś pograć[może nawet sajan skończy mi sticka robić ;P ] PSN id:SobanPL możecie już dodawać,ale grę będe miał dopiero najwcześniej w czwartek.

Edytowane przez Master JIN
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...