Skocz do zawartości

BlazBlue


estel

Rekomendowane odpowiedzi

OMG to nie jest timing tylko Easy specials ... NIE DA SIE ZROBIC 540/720 Z ZIEMI CHYBA ZE BUFFORUJESZ W ANIMACJII INNEGO CIOSU ( CZEGO TAM NIE WIDAC ) ALBO W ANIMACJI SKOKU DASHA CZY INNEGO (pipi) PO PROSTU SIE (pipi) MAC NIE DA dziekuje za uwage

Jak BB wyjdzie na X0 to ci udowodnię, że się jednak K.U.RWA DA! 8)

 

Ok spoko zrob 10 pod rzad ... xD <potter>

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A co za problem wpisać to w trakcie freeze'a?

Jeśli system na to pozwala. W większości 2d się nie dało (tzn. 2d Capcomu, nie wiem jak tu, byłoby głupio gdyby było to możliwe).

 

 

System na to pozwala. W sf4 też na to pozwala no ale to sf4. Można zacząć chwilkę przed freezem można w trakcie i skończyć po, a można też całość wpisać w trakcie, system zawsze zapamięta.

 

 

To czy koleś to zrobił jednym guziczkiem czy przewidział zaryzykował i wykręcił to mało istotne. Ważne że się da. A jak się da to nie można powiedzieć że się nie da.

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza

kazdy murzyn z gamestopu robi wsjo z miejsca w jednej klatce nie wiem o co chodzi przeciez oni nie moga byc lepsi od nas. zrobi kazdy nawet jak go z tyłu ruchaja portoryki a obok przeszepiony azjata spuszcza stika na mały palec od nogi. a daja rade, moze jednak lepsi.

 

btw mam ta gre prawie 2 tydzien i po 3x20min zajawkach stwierdzam ze to najlepszy mugen ever. ja to nigdy nie przepadałem za mugenami choc musze przyznac ze zdanie zmieniam bo bardzo sie myliłem. naprawde byłem ignorantem bo to najładniejszy mugen jaki widziałem i najlepiej rozbudowany. naprawde znakomity mugen najlepiej zrobiony z tych w ktore grałem. szkoda ze to wersja PS3 bo w wersji PC moze mogłbym wyłaczyc te rozbłyski jakims cheatem aby zobaczyc namiastke szczatkowych hitboxow. swietny system przypominajacy gatunek gier co sie zwa bijatyki a załaszcza tytuł co sie zwał Gulity Gear. teraz wiem dlaczego na serwiasach gra opisywana jest jako bijatyka. myslałem ze to nowe death smiles 2 od cava i miło sie rozczarowałem ze nie tylko cave potrafi takie gry efektowne robic.

Odnośnik do komentarza

ja kupiłem konsole dla tej gry bo stwierdziłem ze moze sobie w to pogram a wiekszosc ma ps3. miałem brac kloca NTSC i wyzej wspomniane death smiles i pare innych tytułow ktore sa tym czym sa i przynajmniej wiedziałbym w co gram i swietnie sie przy nich bawił. teraz nic nie pasuje tylko wymienic to na allegro na dwa summony do zbierania bawełny - najlepiej z gamestopu :D

to nie jest kwestia tego czy gra jest dobra bo komus moze sie podobac ale kwestia co to do wuja wacława jest? i czy aby napewno powinno sie o niej pisac w dziale bijatyki? w sumie trzeba pisac tutaj bo do innych tez nie pasuje ale dla mnie normalne to nie jest. nie jest normalne aby gracz uczył sie tego czy zaba wyskoczyła spod kiecy czy krzaka w tle i gdzie jest bocian co ja zbija? w tej grze nie zgłebiasz systemu ale zapoznajesz sie z reagowaniem na stek głupot wyswietlanych na ekranie moze dla poniektorych nie ma roznicy a moze za stary juz jestem aby łykac bezkrytycznie takie framazony. nie mam czasu aby sleczec nad tymi "zawiłosciami i rozbudowaniem" systemu w stylu "co poeta miał na mysli?". orginalnosc to nie zdziwaczenie, a system to nie pierdoły dla deszyfrantow. to co wkurzało w GG tutaj wrecz dobija. nawet jak sie w to w koncu wkrece (z braku czegos lepszego) to zdanie nie zmienie highresowa popłuczyna po gg. a fanom gg radze przed odpaleniem płytki łyknac flaszke aviomarinu bo szkoda dywanu

pan co tak naprawde stworzył gg z arc ma tyle wspolnego ze hoho, a jego duch natchnoł całe studio

 

a zeby nie było ze mi tylko zle gra jest naprawde rozbudowana wg mnie duzo bardziej od GG, ma super grafe i animacje niezła. nawet układ klawiszy i ich funkcje to jest jakies nowum wolałbym taki jak w gg 5 przyciskowy ale to moje przyzwyczajenie do GG ten z ograniczeniem klawiszy do 4 a dodaniem skosow w efekcie jest ciekawszy dla swiezej osoby. jedna z niewieleu rzeczy ktore bym chciał widziec w innych bijatykach w przyszłosci. redukcja przyciskow a zwiekszanie ilosci podstawoych uderzen poprzez operowanie kierunkami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...