Skocz do zawartości

BlazBlue


estel

Rekomendowane odpowiedzi

Sneju Ty sie tak nie jaraj że Nirvanę trzeba bić bo jak zbijesz to i tak jest za(pipi)iście mocarne 50% i to nie jedno więc nie ma co się jarać. Generalnie Carl jest wypas. Pograłem niedawno nim i póki co najbardziej mi się podoba ze wszystkich postaci. A Litchi jest bardzo dobrą postacią. Prócz Bellevara jeszcze coś tam nią chyba Olek bądź Lucas pogrywa i jeszcze ze dwie osoby z włocławka. Oglądałem w akcji tą panią i jest mega szczególnie po tym co zobaczyłem co nią Bleed wyczynia ale to już wyższa szkoła jazdy.

Odnośnik do komentarza

Zerknijcie na akcje Carla w dalszej części filmiku.. Nie mam pytań..

 

 

Finałowa walka to po prostu niemoc przeciwnika, bynajmniej nie wynikająca z braku skilla.

 

Od jutra ucze sie grać na sticku, btw: nie zamawiajcie w Wirtusie. Miał być w 2 dni w ich magazynie, zamówiłem w poprzedni poniedziałek, dzwoniłem kilka razy - mieli sie skontaktowac i ani razu tego nie zrobili. Wczoraj sie wkurzyłem, kulturalnie opierniczyłem ich przez telefon, pracownik Wirtusa "przy mnie" zadzwonił przez telefon do dystrybutora i usłyszałem, że przyjedzie jutro. :) Od jutra więc gram na Mayflashu :D. Zobaczymy jak szybko padnie.. Wczoraj wpadło mi trophy za 25 godzin gry :).

Edytowane przez FragsReaver
Odnośnik do komentarza

ROFL, niezły skrót wczorajszego dnia xD

 

Jak tak dalej pójdzie to zmienię maina ;p ale już tak na serio, jak skończyliśmy odpaliłem 3 mecze rangowe... ok trafiam na jakiegoś Ragna spamera ze slabym ratio i zamiast wziąść Noel i mu nakopać do pupy, to wziąłem Tagera i w tych lagach nie mogłem nic odpalić z tego co na tobie robiłem xD ... i jak noob przegralem ze spamerem 2 przycisków :/

Odnośnik do komentarza

w koncu chwile pogralem, podoba mi sie BB! Ukyo odezwe sie niebawem ; ). Jeszcze srednio ogarniam jak wyskakuje mi V-13 czy Arakune (chaos dla oczu jeszcze X_X : D), ale jakies melee klasyki grajac 1st time na nich (ale cienkie lvl typu 5-15) to najczesciej win. dobra giera. No i juggle aka comba wyprowadza sie milo, jak ktos ogarnia to za 3cim razem wsadzi jakies 10 hitowki Ragna (typu b,c,d,d ,ff, 1 i u+c,d, u+d, srk, haduken, tatsu ; ) dosc szybko mozna opanowac. przy okazji mam pytanie co do tego ff po d,d - tam trzeba sie niezle sprezyc aby ktos wake-recovery w powietrzu nie zrobil nie?

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Aha ... Czyli guzik co gracie a ja tu napedzam scene :lol:.

 

Pocwiczylem troche wczoraj za to z "qmplem masherem" (Kupa vs Kupa) i jednak jest ode mnie ta postacia ciut lepszy (mimo ze nie ma bladego pojecia co robi, chociaz juz troche rozumie, a najgorsze ze on bezproblemowo robi AH czy DD w ONLINE moim padem !! :o).]

 

A takie jedno pytanie bo na DS3 nie gram - Odkrylem cudowne mozliwosci prawej galki i ... To online tez mozna normalnie uzywac, i tak robia ludzie ??

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...