Skocz do zawartości

BlazBlue


estel

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no na pewno dojdzie DLC - mamy XXI wiek, fanów nie powinno się zostawiać tak na lodzie - nowa marka powinna oznaczać nową jakość i nowe rozwiązania.

W przeciwnym wypadku niech już lepiej wracają do GG <_<.

 

BTW: Dokładny tytuł to BlazBlue: Continuum Shift.

 

BTW2: Wygląd Tsubaki mnie dobija, Noel i BL wciąż niezagrożone sexbomby :P.

 

beztytuuwy.png

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Ukyo to kombo jest dopracowane tylko najpierw trzeba wybic pod sciana :] Za duzo rzeczy robie na practise i niedazam w czasie walki pomyslec. Odnosnie tego loopa po rzucie to moje pierwsze kombo ktore sie nauczylem i powoli staram sie go odluczas ale do spychania na sciane daje rade. Ja mam pytanie czy wam tez sie pieprzy nagrywanie sekwencji w practise? Jak w yjdzie nowa gierka to sprzedam stara i kupie nowa proste :D

 

No musze brac postac na postac bo inaczej nic bym nie ugral Haku kroi wszystko XD

Edytowane przez CalopS
Odnośnik do komentarza

Jedna walka z Calopsem sorry ale przysiegam ze to byla pierwszy replay na liscie i akurat cie zbilem strasznie :/

 

 

wersja download w lepszej jakosci

http://rapidshare.com/files/284118731/23092009012.mp4.html

 

Jak widac jakosc mojej kamerki jest za(pipi)iscie (pipi)owa wiec ogolnie wrzucanie walk pozostawie Calopsowi xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedna walka z Calopsem sorry ale przysiegam ze to byla pierwszy replay na liscie i akurat cie zbilem strasznie :/

 

 

Jak widac jakosc mojej kamerki jest za(pipi)iscie (pipi)owa wiec ogolnie wrzucanie walk pozostawie Calopsowi xD

 

Spoko walka. W dodatku w jednej ręce trzymałeś kamerę.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj coś wstawię z walk z Ukyo, ale chyba tylko zapisałem naszą ostatnią walkę Tager vs Ragna, po której doszliśmy do wniosku, że gra go oszukała ;p .......pominę fakt, że w następnej wziął postać na postać xD ups, nie no żartuje. Walki z Ukyo są zawsze bardzo edukacyjne, nawet jak ostatnia dupa daje się robić na te cholerne lody ;p

Odnośnik do komentarza

Ja to się zastanawiam jak to jest możliwe ze na 500 walk które z wami już lekko zagrałem zapisanych jest tylko 20 które przegrałem O_O

 

Edit :

 

Kolejna walka z Calopsem nie daje na YT bo psuje jakość MP4 totalnie i gubi klatki jak chcecie zobaczyć to sobie zassijcie

 

http://rapidshare.com/files/283945742/23092009001.mp4.html

Odnośnik do komentarza

Ja chyba nie wytrzymam do premiery EU i kupię gierkę w październiku :P Ukyo widzę, że ładnie się lansujesz :P kiedyś widziałem do kupna nową na allegro za 199 zł. Aukcja była jakiegoś sklepu, ktoś zna adres?

 

Tak się składa, że kupiłem od nich, a sklep to Game Over.

Znowu wystawili http://www.allegro.pl/item751377458_blazblue_calamity_trigger_ps3_hit_sklep_lodz.html

Edytowane przez Tyranio
Odnośnik do komentarza

Walka mojego Jina później wrzucę lepsze z Calopsem

 

http://rapidshare.com/files/284410917/Ji_vs_Ha.mp4.html

 

w ogóle dzisiaj dzień mialem strasznie ciężki i Ogólnie bylo 25 : 8 dla mnie co wypada dość korzystnie dla CalopSa xDD

 

Calops ma walki w których dostaje w pizdę wiec pewnie nie omieszka sie wrzucić xDDD

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

kk jedziemy, będę aktualizować ten post...myślę, że do 20 wszystkie filmy co chce się tu znajdą.

 

Czekolada [Nu] vs sakulukk [Tager] - chyba przez przypadek czeko wziął postać, którą nie gra oO ............ nie mogłem się powstrzymać xD

 

sakulukk [Tager] vs CalopS-PL [Haku]

 

sakulukk [Tager] vs CalopS-PL [Haku] - rewanż za tą wyżej oO dostałem tym razem baty :>

 

sakulukk [Tager] vs Czekolada [Haku]

 

sakulukk [Noel] vs CalopS-PL [Haku] - poprostu nie mogę grać Noel online, żadne comba mi nie wchodzą oO

 

sakulukk [Tager] vs Ukyo [Tager]

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Ukyo ale ta walka naprawde byla slaba. Wiekszosc combosow na ciemnym hicie. Cialge robisz ten sam combos czy trafisz czy nie liczac ze CalopS cos zwali. CalopSowi nie bardzo wychodzi wyrywanie sie z lodu i za bardzo polega na swoim 3C bodajze ale nie pamietam dokladnie i ma lekkie problemy z blokiem.

Edytowane przez Bellevar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...