Skocz do zawartości

BlazBlue


estel

Rekomendowane odpowiedzi

Taa lagi z Shinem były epickie, jeszcze nigdy w takich lagach nie miałem przyjemności grać o_O nie wiem, czy to wina PSN, bo coś wczoraj szwankował w godzinach jak graliśmy czy łącza Shina, ale z tobą Czekolada i z Ukyo lagów nie mam i da się grać z przyjemnością....

 

I nie było tak źle, ciągle pamiętałeś jak grać arakune ;p

 

Niestety z racji miejsca zamieszkania (Saska Kepa), w miejscu gdzie nie mozna podciagnac kabla / stalego lacza korzystam z netu poprzez ERA Blue Connect. Download czasami siega 2Mbps ale upload to zazwyczaj okolo 400kbps wiec pewnie to stad te lagi:-)

Odnośnik do komentarza
.... korzystam z netu poprzez ERA Blue Connect. Download czasami siega 2Mbps ale upload to zazwyczaj okolo 400kbps...

 

To by wszystko wyjasnialo :) Z tego syfu czasem sie poczty nawet nie da odebrac (a mieszkam na natolinie) , wiec to i tak cud , ze mozesz grac.

 

jest roznie - nocami transfer (download) siega nawet 3Mbps a nieraz spada do 1Mbps, grac sie da ale lagi tez sa:-)

co kwartal jest lepiej - teraz np caly czas lece na umts a jeszcze rok temu dzialal tylko gprs / edge:-)

Odnośnik do komentarza

No i po meczyku z Ukyo.

 

Cholera granie w gronie z headsetem to jest to - moze i dostawalem po (_)_) (chociaz czesciej zdarzaly sie momenty "wisienia na wlosku" pomiedzy nami dwoma), moze i nauczyl sie w te 2 dni lepiej grac Ragna ode mnie (po malu dochodze do wniosku ze Jin* to jednak lepszy wybor, jak czlowiek przestanie z tymi autkami to naprawde robi sie ciekawie, czlowiek juz oszukuje faktem udajac ze sie je robi :lol:), moze i pokonywal mnie z piwem w reku (XD), a nawet - moze i 3 sekundy w Warszawie plyna inaczej, ale i tak bylo za(pipi)iscie !

 

Ludzie apeluje, zgromadzmy sie naprawde wszyscy w koncu jakos, im wiecej nas tym lepiej w morde !

 

Ta gra ma potencjal dla Polskiej sceny i to jaki ! - Z Ukim doszlismy do wniosku ze jest prosta, przyjemna i efektowna, zatem PRZYSTEPNA.

Po ten tytul powinni siegac przede wszystkim nowi, szybko odnajda sie w temacie i powstanie z czasem konkretna scena (sama gra zreszta nie bedzie stac w miejscu, dojda nowe postacie, balans itd).

 

Zatem ludzie ktozy jeszcze sa zainteresowani BB, naprawde siegac po gre bo warto, i serio bez sensu czekac na ten 2010 dla wersji PAL, nie dosc ze wtedy dojdzie znowu gigantyczna porcja swierzakow (a poki co wlasnie ludzie sie jakos zbalansowali, i nie trafiamy juz na takich 40 lvlowych n00bkow jak przedtem),

ze dla nich jedyna szansa bedzie chyba uczenie sie nowymi postaciami, to jeszcze naprawde przespia ten czas - bo po gre powiadam trzeba siegnac juz teraz (aczkolwiek przyznam na dluzsza mete dusimy sie w waskiej palecie postaci) !

 

Viva la Blejzblu lol !!

 

* Prawde powiedziawszy to ja sam nie wiem kim chce grac powazniej, po prostu to taka gra ze szybko sie zalapie kto jakie ma atuty a wady, i kim jak sie gra :P.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Z Ukim doszlismy do wniosku ze jest prosta, przyjemna i efektowna, zatem PRZYSTEPNA.

Na wyższym poziomie już nie jest taka prosta. Chociaż fakt, na takim początkującym poziomie wydaje sie bardzo przystępna. Zwłaszcza w porównaniu z gg, gdzie podstawą grania każdą postaci jest opanowanie kilku(-albo jedno)klatkowych frc ;)

 

(aczkolwiek przyznam na dluzsza mete dusimy sie w waskiej palecie postaci) !

A tam, w 3s'a gra się dziewięcioma/dziesięcioma postaciami a ludzie grają w to do dzisiaj i nikt nie narzeka ; )

 

Ja się strasznie napaliłem na tą gre i w sumie cały czas się nią jaram, ale jakoś tak ostatnio (chyba przez wizyte w wawie) zacząłem znowu więcej grać w sf4 i jakoś nie chce mi sie tego BB włączać ; / Ale pewnie niedługo sie to zmieni, jak znowu wkur.wi mnie jakiś guile czy inna Honda.

Odnośnik do komentarza
A tam, w 3s'a gra się dziewięcioma/dziesięcioma postaciami a ludzie grają w to do dzisiaj i nikt nie narzeka ; )

Wiesz doskonale przecież że Strit Fajtery to trochę inna filozofia ;), zresztą patrz - do 3'rd Strike'a seria całkiem ewoluowała, z czasem w fajterach jest już tak że widzimy tylko pojedynki tych Ryu'w/Ken'ów.

No ale BB (tak samo jak GG) ma potencjał na coś bardziej oryginalnego.

 

Nie wiem czemu nikt nią nie gra. Przecież taka fajna postać.

Ha, a wczoraj właśnie do pokoju Ukyo dołączył jego znajomy który grał cycatą panią doktor, co prawda walka była bardziej jak Dogfight (on gryzie mnie, ja jego), no ale komba czesał jakieś.

Miałem też przyjemność widzieć zaje*** Carla w akcji, nie ma co jego Astral jest perfidny, a on sam może eleganko i bez siostrzyczki zrobić fajne comba z rzutem.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Hakuman - Ta gram nim także :).

Najważniejsze jego C jest mocarne, 6236A i przede wszystkim 236B - jest dosyć wolny na podłożu ale rekompensuje w powietrzu, skubaniec może atakiem odbijac DD i generalnie nie trzeba specjalnie nim wymachiwać by ugrać ;).

 

Edit: estel wkleiłeś 2 takie same linki do YT :P.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Ty za info. Już poprawione ;) Enjoy.

 

Ja teraz męczę GG AC na PSP. Staram się coś ugrać na krzyżaku co by sobie palce wyrobić, ale średnio to widzę. Jeszcze jakby ta gierka była tak z 50% wolniejsza to może ;)

 

Edit: sakiu, specially for u -> http://www.youtube.com/watch?v=5zPso9f5wPc...feature=related Pewnie żeby to zagrać w normalnym meczu trzeba mieć manual na poziomie cyborga zintegrowanego z padem, ale nvm. Enjoy.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

No 50 % to może lekka przesada :P, przede wszystkim dokładnie tak jak mówisz "krzyżak" - wyćwiczyć palce przede wszystkim na nim, gra z wyłączonym robieniem specialów na "easy", potrafi być markotna przy wykonywaniu DD czy AH (przynajmniej dla mnie, ale się nie wypowiadam głębiej go nigdy na easy nie próbowałem :P).

Odnośnik do komentarza

Dzięki za link ;p ten film przekonał mnie do grania Noel już jakiś czas temu :) część z tych combosów wychodzi mi offline, niestety online mam jeszcze problemy...u mnie jest tak, że jak chociaż wyczuje lekki lag, nawet tyci tyci to już mi nic nie wchodzi lol xD Czekolada może potwierdzić.

 

A easy specials to lol i tyle, gram na wyłączonych. Najbardziej mnie dobija jak widzę player match lobby z easy specials, wchodzę a tam koleś Jina bierze i sępi na jego dwa DD lol....tylko, że jak człowiek widzi easy specials to się czegoś takiego spodziewa ;p blok i (pipi)udu mu o_O...

 

EDIT:

IMO ta gra jest za szybka, żeby nie grać na krzyżaku używając pada. Tylko dpad dla mnie.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
(pani z kijkiem)

Nie wiem czemu nikt nią nie gra. Przecież taka fajna postać.

Bellevar nią gra z tego co wiem, a patrząc na to co on wyczyniał Baiken w gg, można powiedzieć że na pewno gra nią całkiem nieźle ;)

 

Z tego co ogarnąłem na yt to Carl jest strasznie pedalski. Ma jakiegoś loopa, z którego można tylko Burstować. A próbował ktoś z was tego ziomka na H z kataną? (hakumen? hakmen? dunno ;] ). Też się fajnie prezentuje.

Nom, dlatego trzeba bić Nirvane przy każdej możliwej okazji, zmniejszając jej pasek, dzięki czemu nie zdąży nas tym loopem zabić ;) No i w samym loopie dmg scaling powoduje, że późniejsze ciosy zabierają już bardzo mało.

 

Czekolada - a nie Hakumen przypadkiem? ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...