Skocz do zawartości

BlazBlue


estel

Rekomendowane odpowiedzi

Wtych kombach to najwiekszy problem posadzic te qcb po wybitce reszta ujdzie, chyba mi sie pad sypie od tej gry FCK.

Kolejna perelka nam rosnie na horyzoncie, mowie tu o Bellu i jego Boobie Lady ;)

 

A co do barriery to ona ma chyba działac jak tarcza który działa tak długo aż nie uderzysz oppa, czyli nu może sobie spamować.

 

Mugen w rogu bariera i spam do oporu I CAN W8 2 TEST

Edytowane przez CalopS
Odnośnik do komentarza

Eh normalnie wczoraj z Czekomenem mieliśmy fajne meczyki, troszkę replayów się nagrało aż O ZGROZO!!! okazało się, że jest limit na ilość zapisanych walk WTF.....i musiałem kilka starych usunąć >.<

 

Wyprzedzę spekulację, że nie mam miejsca na dysku ;p mam 25gb na chwilę obecną. No nic dzisiaj wieczorkiem wrzucę parę walk :) już mi online wychodzi 6C loop i prawie aerial z double jumpem; cholerny mikrolag grrr....

Odnośnik do komentarza

po wczorajszej sesji ranked musze powiedziec ze najfajniejsza rzecza w graniu v-13 sa pmy z wyzwiskami od kolesi z ktorymi sie gralo :D

 

 

 

 

wie ktos moze czemu na d-card wyswietla mi main: noel i alt: jin zamiast main:noel alt:v-13? chociarz nie powiem zawsze to fajna sprawa brac  postac ktorej sie nie spodziewaja (dodam ze nigdy nie gralem jinem) 

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

 heh ekspert ciekawe w czym. mam nadzieje ze udzielanie jakis rad nie jest tutaj zakazane albo odbierane jako pouczanie.

 

ale zagrac czemu by nie zawsze chetnie. 

 

ps. tak na wszelki wypadek dodam ze moj psnid jest w mojej sygnaturze. (uwierzcie lub nie ludzie maja problem ze znalezieniem jej)

 

ps2. tak na wszelki wypadek dodalem go tez do profilu :P

 

 

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

hmm a wiec tak grasz noel

 

jako kolega po fachu polecam przeskakiwanie low 2D (jak wejdzie to 28D i znasz reszte), czestsze 236D jako finish drivow, no i gdy wejdzie ci 6C w drivie dobrym follow up jest 214A>2B>6C>jC>236C czy siakos tak ja zwykle zostawiam na 6C bo reszta i tak nie chce wyjsc:P

 

Dzięki za rady, ale np tego finishera to bym inaczej zrobił, jestem na takim etapie, że offline już mi wychodzi 3/4 tego co chce + aerial combo z double jumpem, co ostatnio próbuje przenieść na online :) zrobiłbym to tak, po 214A > 2B>6C>9 (A A B) follow up 9 (A A B) i kończysz z C, 236C.

 

Albo po tym jak uda ci się odpalić 22C i dalej 6C loop, czyli 6C cancel 6C cancel 6C i tak do 5 możesz jak dasz radę online :) odpalasz 5D 6B:

* i bezpieczne 28D do 6C aerial,

* lub > 4C > 6B > 236D

 

Ja niestety jestem typem gracza offline i nie umiem pokazać wszystkiego co robię w trybie online, ale pomału zaczynam przyzwyczajać się do mikrolaga (jest to moja pierwsza bijatyka, w którą gram online i czuję za(pipi)istą różnicę między tym trybem a graniem na konsoli w dwie osoby).

 

btw Jestem jak najbardziej za dawaniem sobie rad i wymianą poglądów :)

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...