Skocz do zawartości

BlazBlue


estel

Rekomendowane odpowiedzi

Tam jest napisane Calamity Triger...czyżby EU miało nie dostać CS? oO

Przecież CS dopiero co na arkejdy wyszedł ;p

 

drazni mnie ze zas 200zl pojdzie sie pasc za gre ktora ma +2 postacie

Akurat te dwie postacie to chyba najmniej istotne zmiany w grze.

 

Btw. Ma ktoś zamiar zacząć w to grać/grać dalej/wznowić granie po europejskiej premierze? Bo zastanawiam się powoli czy jest sens w ogóle w to grać... Warszafka? ;]

Odnośnik do komentarza

Tam jest napisane Calamity Triger...czyżby EU miało nie dostać CS? oO

Przecież CS dopiero co na arkejdy wyszedł ;p

 

Nom świetny marketing, 9 miesięcy po US wydawać grę w Europie, przypominają mi się dobre czasy czekania na badziewne 50hz wersje tytułów na ps2 :)

 

EDIT:

Ja tam coś jeszcze klepię, tak 30 minut dziennie staram się pograć żeby nie wyjść z wprawy, ale nic szczególnego. Mniej ludzi gra niż jakiś czas temu i można odczuć pustki jeśli idzie o online.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

No ja wlasnie zakupilem sobie BlazBlue i mam zamiar w to ciorac,wiec jak chcesz sakiu to wyslij mi friend invite(myslales kiedys nad kupnem x 360 dla tales of vesperia,a tymczasem to ja kupilem PS3 :D). Mam rowniez nadzieje ze jest chociaz w polowie tak dobre jak Guilty Gear.

 

Przeczytalem wyzej cos o zmienionej wersji z wieksza iloscia postaci,o co dokladnie chodzi? Europejska wersja bedzie rozszerzona czy ogolnie wychodzi nowa wersja zamiast DLC?

 

Zakupilem wlasnie ta starsza,mam teraz zalowac wydanych pieniedzy?

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

No ja wlasnie zakupilem sobie BlazBlue i mam zamiar w to ciorac,wiec jak chcesz sakiu to wyslij mi friend invite(myslales kiedys nad kupnem x 360 dla tales of vesperia,a tymczasem to ja kupilem PS3 :D). Mam rowniez nadzieje ze jest chociaz w polowie tak dobre jak Guilty Gear.

 

hah no widzisz, dobrze że nie kupiłem, bo vesperia wyszła na ps3 w europie oh wait....oczywiście, że tylko w JP..... ;p

 

Później jak będę przy konsoli to wyślę ci invite'a

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Od niedawna (dzisiaj?) BB jest w pełni grywalny na PC - pod tym linkiem znajdziecie dl i filmiki przedstawiające grę w akcji. Nie mam żadnego currentgena, więc nie miałem możliwości zapoznania się z tym tytułem .. do dzisiaj. Hurra, niech żyje scena hackerów i crackerów ;p

 

 

Potwierdzam- cs elegancko chodzi na moim PC i już od paru h w niego cioram choć z tego so się orientuję są liczne problemy z tą wersją(szatańsko mały framerate, wywalane błędy, problemy z konfiguracją pada etc).

 

Gra chodzi idealnie na winie xp, na siódemce są drobne jaja z frameratem ale wystarczy podmienić backgroundy na testowe.

 

Polecam ściągnąć nawet dla obczajenia ocb ; D

Odnośnik do komentarza

Nie chcę wydawać pieniędzy dwa razy, bo jak rozumiem CS wyjdzie jako nowa gra. Czy będzie również jako DLC? Druga sprawa, że nie mam i tak konsoli, a grałbym jedynie u brata. Już nie wspominając o masakrycznej sesji jaką mam na uczelni, którą prawdopodobnie skończę dopiero w okolicach 1-7 marca. Jeżeli miałbym kupić to w sumie wziąłbym od Ryu, bo dzisiaj wspominał mi, że ma na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza

Pogralem wkoncu dzisiaj troche i musze przyznac ze gra kopie po jajach. Tylko musze zapomniec o przyzwyczajeniach z GGXX bo czasami popelniam bledy albo probuje robic oklepane kombinacje ktore tu nie wchodza jak w guilty gearze.

 

W ogole cos ciezko znalezc osoby do gry online,tzn nie jest jakos katastroficznie zle,ale myslalem ze sporo osob w to ciupie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...