Skocz do zawartości

BlazBlue


estel

Rekomendowane odpowiedzi

Ech. Ale ja poważnie piszę co ma Tsubaki i na jakiej zasadzie będzie się nią grało, bo po prostu nie wiem. Poza tym, że będzie mieć jakieś projectile ;)

 

 

 

 

Edit: Już nieważne. Odszukałem temat na dustloopie i poczytałem trochę. Zapowiada się ciekawie, ale Order-Solem nic nie mogłem w GG ugrać ;)

 

 

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Obydwie postaci mi się podobają jak narazie (w sumie wszystkie mi sie podobają, oprócz Hakumena), zobaczymy jak będą w tierach stały.

 

Znaczy co masz do haku? nowe postacie do mnie srednio przemawiaja powiem wam szczerze ale czekam na dalszy rozwoj. A training jest z(pipi)any, mnie to wogole cos mi sie z(pipi)alo bo gra mi scina jakbym gral na sieci i niewiem o co chodzi O.o

Odnośnik do komentarza

Ok mam dosc tej gry w Polsce z ludzi grajacych Regularnie nie ma nikogo poza Calopsem i Sakiu ( sorry Czekolada ale ty akurat po prostu nie masz czasu grac ) z kim by mi sie chcialo grac co dobitnie uswiadomily mi dzisiejsze mecze rzygam ta gra masherskimi Hakumenami Jinami Noel i v13 przy ktorych idzie zasnac i po xx wygranych pod rzad grajac tak samo nie pozwala mi sie ta gra rozwijac nie chce mi sie siedziec w practice bo i po co skoro jedno combo za pol krechy wchodzi zawsze robie sobie przerwe Adios @_@

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok mam dosc tej gry w Polsce z ludzi grajacych Regularnie nie ma nikogo poza Calopsem i Sakiu ( sorry Czekolada ale ty akurat po prostu nie masz czasu grac ) z kim by mi sie chcialo grac co dobitnie uswiadomily mi dzisiejsze mecze rzygam ta gra masherskimi Hakumenami Jinami Noel i v13 przy ktorych idzie zasnac i po xx wygranych pod rzad grajac tak samo nie pozwala mi sie ta gra rozwijac nie chce mi sie siedziec w practice bo i po co skoro jedno combo za pol krechy wchodzi zawsze robie sobie przerwe Adios @_@

 

Nie zapomniales czasem o kims Ukyo. No ale jaki ja glupi...przeciez ze mna tez nie musisz sie wisilac i nawet nie wiesz ze z kims grasz dlatego nawet o mnie nie wspomniales :P Niewazne. Rob co chcesz. Powoli (ale zawsze) gra mi sie coraz lepiej i wiecej rzeczy powoli zaczyna mi wychodzic, szczegolnie online. Z CalopSem ostatnio troche gralem to cos tam widzial jak gram. Nie powiem moze gram jeszcze slabo ale robie wszystko zeby grac lepiej.

I nie dramatyzuj tak Ukyo. Zobaczymy jak nam sie bedzie gralo na jakims zlocie/turnieju tutaj w PL jak tez wpadniesz.

Edytowane przez Bellevar
Odnośnik do komentarza

Bell stary o tobie nie wspomnialem tylko dlatego ze z Caloopsem czy Sakiu gram wiecej walk dziennie niz z toba zagralem w ogole ... bez napinki bo jestes dobym graczem :hugs&kisses:

 

Sakiu jakos trzeba sobie radzic xD

 

I niech Manieq zacznie grac wiecej ta Taokaka bo wprowadzi to jakas roznorodnosc

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja powoli tez zauwazam ze coraz mniej jest z kim grac wiec pozostaja rangowe ale tam jakies boty graja. Ukyo masz jakies ale do mojego Haku to mow od razu :] BTW ktos tam o jakims zlocie wspomnial nom nom dobrze kombinujecie. Bell tak mowilem ostro cisnie w rogu jeszcze doda wiecej randomu co by na conter sie nie lapal i qr na ziemi i bedzie ciekawie. Pytanie jest ktos z okolic slaska ?

Edytowane przez CalopS
Odnośnik do komentarza

Calops (pipi)a mowie ze poza toba i Sakiu z nikim nie chce mi grac bo to katorga ( i mowie tylko o graczach grajacych regularnie wiec Sneju STFU bo Bellevarowi juz wyjasnilem ) meczy mnie to po prostu dzisiaj jak wroce do domu to pogram ( o ile kurier nie przycial w preta ) w Ninja Gaiden Sigma II Tekken 4 Ever !!!

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...