Skocz do zawartości

BlazBlue


estel

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, ja też bardziej offline wole grać..anyway wczoraj półgodzinna sesja i już tak źle jak ostatnio nie było, chyba jakiś zły tydzień miałem tylko :)

 

Przydałby się jakiś zlocik BB :(

 

EDIT:

Co do trofeum z Rachel, możesz to zrobić w treningu, nagraj kombinację na drugiej postaci i dostosuj timing pierwszej do odgrywanych ciosów. Kombinację, którą musisz nagrać Rachel to 2C (chyba C, bo dawno to robiłem, tam gdzie używa kota do siedzenia i rażenia prądem), jak siedzi to dajesz 8D co powoduje wybicie pierwszej Rachel do góry, nagraj to 4 razy i po odegraniu zacznij używać wiatru pierwszej Rachel.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Każdy woli grać offline i nikt nie jest w stanie zagrać swojego w 100% na nawet małym kilkuklatkowym lagu. Nawet jeżeli combosy, setupy oraz ogólny gameplay już wychodzą tak zawsze będziemy stratni z powodu gorszego czasu reakcji i albo rzadziej będziemy się wyrywać, albo gorzej karać czy blokować.

 

Ja na dzień dzisiejszy tej gry jeszcze nie czuję. Nie wiem czy to przez ten offline, czy przez to że za mało jeszcze grałem ale idzie mi dość słabo. Nie wykorzystuje wiele z potencjału Nu, zapominam o podstawach jak shield czy CA i jak ktoś przyciśnie to siedzę w defensywie i blokuję aż w końcu łyknę jakieś 50%. Dużo bardziej czułem GG i nawet grając z ludźmi który zaczynali rok wcześniej mogłem nawiązać wyrównaną walkę nawet grając mniej i do tego grając jakimś C-tier'em, a tutaj gram S'ką i dostaję często baty od zwykłych graczy jakbym grał z Cieślakiem lub innym Fujim:c.

Odnośnik do komentarza

a przy netplayu to juz wygrywa ten co dłuzej moze cos cignac nic przy tym nie myslac

naprawde setupy z GG przy tym to oaza logiki

skill z innych bijatyk w BB (pipi) sie przydaje bo...

bo to taki soulcalibur 2D a zeby soul calibur to nie był to trzeba chyba 8h na dobe łykac bezkrytycznie ten szajs ktorym sraja po ekranie

wiec co sie dziwisz ze jak myslisz to cie jada

wiekszosc tych graczy w gg by nawet nie pierdła nie mowiac o innych tytułach

Odnośnik do komentarza

No traktujemy raczej. Chociaż ciężko tak kiedy to jedyna możliwość normalnego pogrania.

Ja na swoim łączu mogę grać komfortowo jedynie z kilkoma osobami z polski no i jeszcze z Ukyo w miarę ok. Na rankingu jest to zawsze gra w przypuszczenia i zgadywanki, bo na kilkudziesięciu klatkowym lagu nie da się grać w real timie, na reakcje. Jestem też pewien że ci którzy mają te 85-90% żyją w mniej zacofanych krajach i mają troszkę lepsze łącza bo nie da się w 1000 walk ugrać 900 zgadując co chwila. Tzn. teoretycznie da się, ale to jest zbyt małe prawdopodobieństwo więc w praktyce się nie da.

Odnośnik do komentarza

Nie no fakt faktem ze jak np gram z AtTheGates to mamy 5 kresek polaczenia z MikeZ w USA mam 3/4 Kreski wiec ogolnie z nimi czy z Amerykanami na dobrym laczu mam lepsze polaczenie niz z kazdym z polakow ... przy lagu okolo 5ms nie ma na prawde mowy o zgadywaniu tylko po prostu jest komfortowe granie ... tyle ze lacza ktore mamy to jest minimum 20 mb i zazwyczaj swiatlowod :D

Odnośnik do komentarza

Online da się grać jak gra ma spoko kod sieciowy nie wiem jak jest w blazeblue ale w kupę innych bijatyk grałem i gram online i przegrywam przeważnie bo jestem słabszy a nie bo gra przylaguje raz na 10 walk. Oczywiście nie mówię tu o grach z fatalnym online jak np tekkendr, SC czy podobno KofXII. Poza tym jak się chce grac w 2D w Polsce to pozostaje tylko online i nie ma co wybrzydzać.

 

Ludzie zacznijcie grac bo niemam z kim grac

 

Zaczniemy ale w Tekkena 6.

Odnośnik do komentarza

Ja zamiast T6 kupilem BB i chwilowo nie narzekam z europom sie spokojnie cisnie ja chwilowo z Francuzami i Anglikami cisne to spokojnie da sie pograc, rangowe odpadaja bo wylapuje ludzie za jakis za(pipi).

Z tego co widze na forum to Bell jakos sledzi co sie tam dzieje ja glownie gram a moj polski pozostawia wiele do rzyczenia jesli chodzi o pisanie artykolow. Moze cos w przyszlosci bo znajac zycie to wyjdzie tekken i wszyscy zaczna w niego cisnac i juz totalnie nie bedzie z kim grac jak prawie kazdy sie deklaruje ze go kupi pfffff.

Odnośnik do komentarza

Ja tam chętnie bym sobie poczatował ale klawierki do ps3 nie mam a na padzie tak pisać to nie za wygodne jest:d.

 

Di, na dzień dzisiejszy chyba za małe zainteresowanie jest jeszcze, nie wiem ile osób w to gra. Może 10 :P. Pewnie się coś zmieni po wyjściu wersji pal. Tyle że, właśnie, może się zmienić na gorsze, i to nieodwracalnie, po wyjściu T6.

Odnośnik do komentarza

Ok to proszę mi wytłumaczyć jakim cudem po zrobieniu jeszcze raz na versus Astrala wszystkimi postaciami nie wpadło, a jak odpaliłem z ultimate Rachel, którą nigdy nie grałem i nie odpalałem astrali dostałem trofeum ;p

 

Jak dla mnie bardzo dziwne....ale nieważne, może po prostu przeoczyłem ten jeden astral, ważne że wpadło.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...