Skocz do zawartości

BlazBlue


estel

Rekomendowane odpowiedzi

by odblokowac ver ultimate przechodzi sie na arcade a by wybrac naciska sie taunt na ekranie wyboru postaci (1 raz i wybierasz postac normalnie).

 

ale nie jest to konieczne by zaliczylo trophy za astral finish. jak robicie na versus to pamietajcie by robic pierwszym padem (tym na ktorym jest wasz profil a nie "guest")

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Im się w tym arcsystem chyba w głowach poprzewracało. To, co oni zrobili z Rachel żeby "zbalansować" grę to na prawdę jakaś komedia. Tak się nie balansuje bijatyk. Nie zabiera się fajnie skonstruowanej postaci WSZYSTKIEGO, co czyniło ją ciekawą i dobrą. I na pewno nie daje się nowego supera, którego jedynym efektem jest chwilowe zwiększenie ilości pokemonów na ekranie, w ramach rekompensaty. Zamiast takich rzeczy daje się porządnego buffa słabszym postaciom, żeby dawały radę tak samo jak te, które rzekomo są overpowered. Oczywiście Nu i Arakune tak bardzo po dup.ie nie dostali, bo panowie pomyśleli sobie, że wystarczy ich zdegradować do solidnych mid tierów (choć ponoć Arakune już ma zadatki na ponowne zostanie bogiem tej gry). Rachel też takim mid tierem z paroma fajnymi zabawkami była przy pierwszych testach CS, ale zapewne gdzieś tam padło hasło "a dopier.dolmy jej jeszcze" i teraz nie ma już nic...

 

Żegnajcie pumpkin trapy, żegnajcie corner rape'y, żegnajcie triangle jumpy [*]

 

 

kur.wa

Odnośnik do komentarza

Nie mazgaj się!

Mi zabili postać i zastąpili jakimś klonem z tym samym wyglądem, seksownym głosem, nowym fajnym i bezpiecznym shoryukenowatym pulsarem robiącym sieczkę, bezpieczną szybką podcinką, fajną tarczą do pressingu, jeszcze szybszym cancelem do motania przeciwnika!!! I co? I wielkiej tragedii nie robię!

Odnośnik do komentarza

A ja zacząłem w BB grać po małej przerwie ;p zajmie mi trochę czasu odnalezienie się w Noel i Tagerze, ale tym razem zmieniam swój styl, więc praktycznie tak jakbym zaczynał od nowa.

 

Na CS czekam, bo Noel dostanie fajne mixy i nie mogę się doczekać jak będę mógł spróbować się tego nauczyć xd

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...