Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze i za razem największe wydarzenie sportowe 2012 roku za nami.

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu walki, wysoki poziom obu zawodników.

 

Nejman odklepał po potężnych uderzeniach w gardę oraz boczną część brzucha.

Jestem pod wrażeniem przygotowania Roberta do walki.

 

 

 

Jakim cudem przeszedł badania antydopingowe?

Odnośnik do komentarza

dramat, kto mi odda 2 godziny mojego życia które zmarnowałem na czekaniu i oglądaniu wcześniejszych walk tej śmiesznej gali?

 

pytanie do ekspertów: ta klatka nie za duża była?

 

a czego się spodziewałeś? klatka była robiona pod najmana żeby miał gdzie uciekać. Dobrze, że nie wygrał bo jemu to dopiero woda sodowa by uderzyła do głowy

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

dramat, kto mi odda 2 godziny mojego życia które zmarnowałem na czekaniu i oglądaniu wcześniejszych walk tej śmiesznej gali?

 

pytanie do ekspertów: ta klatka nie za duża była?

 

a czego się spodziewałeś? klatka była robiona pod najmana żeby miał gdzie uciekać. Dobrze, że nie wygrał bo jemu to dopiero woda sodowa by uderzyła do głowy

 

że coś się będzie działo

Odnośnik do komentarza

dramat, kto mi odda 2 godziny mojego życia które zmarnowałem na czekaniu i oglądaniu wcześniejszych walk tej śmiesznej gali?

 

pytanie do ekspertów: ta klatka nie za duża była?

 

a czego się spodziewałeś? klatka była robiona pod najmana żeby miał gdzie uciekać. Dobrze, że nie wygrał bo jemu to dopiero woda sodowa by uderzyła do głowy

 

że coś się będzie działo

 

No dużo się działo. Finisz Grabowskiego był zaje.bisty, nie mówiąc o mega sportowym zachowaniu jego i Sancheza.

Odnośnik do komentarza

dramat, kto mi odda 2 godziny mojego życia które zmarnowałem na czekaniu i oglądaniu wcześniejszych walk tej śmiesznej gali?

 

pytanie do ekspertów: ta klatka nie za duża była?

Byla o jakieś 2 metry :D

Cieszy fakt ze nie będzie trzeba czytać/oglądać pedalstwa Najmana przez co najmniej 12 miesięcy o_O

I najlepsze cytat żywcem z www.eurosport.pl

"Burneika nie pokazał nic wielkiego, bo jak stwierdził w wywiadzie po walce... w ogóle nie trenował. Z kolei Najman błyskawicznie opuścił octagon, rezygnując z rozmowy z Mateuszem Borkiem i czym prędzej przy okrzykach "wypier...." opuścił arenę."

Ja (pipi)e teraz może na samym Pudzianie który jak widać naprawdę trenuje może to jakoś pociągnie

Odnośnik do komentarza

~Marcin Najman - użytkownik anonimowy

Witam. To ja Najman. Otóż chciałem tylko powiedzieć, że wcale tej walki nie przegrałem. Przede wszystkim Burneika uderzył mnie w tył głowy, czego robić oczywiście nie można. Pechowo dostałem dosyć mocno, co uniemożliwiło mi dalszą efektywną walkę. Mój rywal zrobił to celowo. Ale myślę, że przede ... rozwiń całośćwszystkim błąd popełnił tu sędzia, który powinien w tym momencie natychmiast przerwać walkę. Oczywiście pierwsza runda całkowicie dla mnie - to ja kontrolowałem to co się dzieje, a co więcej na plecach leżał Burneika, czego nie możemy zaprzeczyć lub zapomnieć. W drugiej rundzie niestety potknąłem się, a rywal bezczelnie to wykorzystał. Oczywiście sędzia powinien przerwać w tej chwili walkę i kontynuować od stójki, ale tego nie zrobił. Aby przybliżyć wam sytuację porównam ją do zwykłego człowieka, który się przewrócił na ulicy. Czy Wy też podbieglibyście i pobilibyście go lub skopali? Oczywiście tutaj swój intelekt pokazał Burneika, ale spodziewałem się tego po nim. Co więcej odnowiła mi się kontuzja piszczela - po prostu miałem pecha. Reasumując wcale nie czuję się przegranym. Pozdrawiam moich fanów i trzymajcie kciuki w kolejnych moich walkach.

Marcin "El Testosteron" Najman.

 

 

Jeden z komentow w necie hehe

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Gala bardzo fajna, na plus: niezła oprawa (chociaż światła momentami były zbyt mocne i nie było widać zapowiadanego zawodnika), Lenartowicz całkiem sprawnie poprowadził galą (mimo drobnych wpadek), same walki tez trzymały poziom (Grabowski, Sobotta i da Silva dali świetny pokaz swoich możliwości, szkoda Grabarka bo walka była dosyć wyrównana, zawiedli Jotko - kondycja, i Fijałka który dał się całkowicie zdominować). Szkoda że nie było jakiejkolwiek transmisji undercardu. A co do "występu" El Tostera i Koksa, pokazał on jak marnej klasy bokserem jest Najman, skoro przegrywa z kulturystą który wcale nie trenował do tej walki. Czekam na kolejną galę, fajnie Cholewa ma ambicje organizowania ich nie tylko w Polsce. Jestem ciekaw jaka była frekwencja w Spodku i przed telewizorami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...