Skocz do zawartości

Fable 3


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Piotruś oparł swoją definicję RPG na Role-Playing -czyli odgrywaniu postaci, wczuwaniu się w nią. I to widać w serii Fable. Osobiście bardzo podoba mi się taka konstrukcja gry (rewolucja i królowanie). Mam nadzieję, że gameplay będzie bardziej innowacyjny niż dotychczas, aby bycie "królem" nie ograniczało się do szukania przysłowiowej krowy w lesie, a prowadziło do naprawdę trudnych decyzji.

Edytowane przez phunkracy
Odnośnik do komentarza

czasami lepsza ewolucja niż rewolucja więc te 2,5 w zupełności by wystarczyło. F2 (pomimo że nie gustuję w tego typu grach) była kozacka więc czemu nie bazować na tym, dopakować, poprawić, dorzucić i świetna gra jak się patrzy. Niewiele pokazano ale na takie podejście do tematu się zanosi, i dobrze.

Odnośnik do komentarza

nie zawsze gra musi zawierac zmiany w rozgrywce czy grafice zeby zdobyc kolejna cyfre przy nazwie.

Fable 3 bedzie mialo nowego bohatera, nowy swiat. pozatym nowe rozwiazania, mechanika. to poprostu kolejna odslona serii.

 

dodam tylko, ze sam nigdy nie bylem fanem takich gier. pozatym swiat gdzie walczy sie mieczem, kusza i magia? nie! ja wole blastery, miecze swietlne itp. ogolnie fantastyke wole bardziej niz fantasy. ale im wiecej czytalem o Fable 2 tym bardziej chcialem zagrac. a jak zagralem to oszalalem. skonczylem gre 2,5 raza, i ten 3 kiedys dokoncze.

 

akurat bedzie okazja w tym roku zanim zrobia trojke.

Odnośnik do komentarza

Albion w pełni sandbox'owy byłby extra, ale jak jeszcze się tym nie chwalą (przynajmniej ja nic takiego nie słyszałem) to raczej nie ma co na to liczyć, może chociaż powiększą lokacje. Miejsca będą raczej te same, może wcisną coś w istniejącą mapkę albo ją po prostu poszerzą, cokolwiek by nie zrobili Bowerstone i Bower Lake na pewno zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Grafika byla wporzadku, ale ogolnie maly skok w porownaniu do czesci pierwszej. Niech dadza wieksze lokacje, ogranicza loadingi i choc troche nad grafika popracuja i bedzie dobrze. Nie jestem zadym entuzjasta Fable, ale lubie sie zanurzyc w ten basniowy i infantylny systemowo swiat.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że będą to jednak nieco bardziej klasyczne rasy. Swoją drogą będąc ciągle pod wpływem zauroczenia drugą częścią Fable (którą niedawno dopiero zacząłem i jeszcze nie ukończyłem), nie mogę się już doczekać Fable 3. Chcę w końcu zasadzić to drzewo i patrzeć przez całą grę jak rośnie... :)

Edytowane przez Humungatunga
Odnośnik do komentarza

Motyw drzewka można było zrealizować już nawet w wypadku Fable 2.

 

W momencie powrotu z Iglicy widać zmienione, przynammniej w moim przypadku, Westcliff oraz Świątynię Światła, więc czemu nie mogli dać wcześniej misji z sadzeniem drzewa. :)

 

Odnośnik do komentarza

normalnie cudownie. co-op w F2 jakoś mało miał wspólnego z prawdziwym co-opem, za bardzo ograniczony, za drętwy, nijaki. liczę na współpracę z prawdziwego zdarzenia. jedno mnie tylko nieco przeraża ale i ciekawi:

"Yes you can drag your co-op partner to your dungeon and see what happens. Absolutely. Keep in mind, folks -- what happens in the dungeon stays in the dungeon." :ninja:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.