Skocz do zawartości

Fable 3


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Zwiastun miodzio. Szkoda tylko, że dłuższych materiałów z gry w przyzwoitej jakości praktycznie nie ma. A filmiki jak bohater biega z kimś za rękę i pierdzi w twarz wołają o pomstę do nieba...

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Złożyłem preodera na edycję kolekcjonerską Fable 3 i cieszyłem się, że będę mógł sobie wykreować własnego wieśniaka, bo Ultima do zamówień dodaje kody. A tu proszę, jak zawsze wspaniały Microsoft próbuje ode mnie wyłudzić dodatkowo pieniądze i się okazuje, że bez konta Gold ta opcja nie będzie działać. Może w ogóle do jasnej cholery uniemożliwić srebrnym kontom odpalanie jakichkolwiek gier? Przecież ta funkcja nie ma nic wspólnego z graniem online :/

Odnośnik do komentarza

heh dawno nie miałem takiej zagwozdki... niby gra się fajnie ale jak na razie fable II zrobiło na mnie lepsze pierwsze wrażenie. Może to wina tego że to prawie identyczna gra tyle że jeszcze uproszczona (sic!). Plusy jak na razie to super dubbing (kamerdyner wymiata), fajny humor co zawsze było mocną stroną fable - tym razem podobają mi się książki które znajdujemy do biblioteki (po prostu opisy cudo :)) i wybory w grze. Wszystko jednak blednie przy jednym minusie -> PROSTOCIE tej gry. A,A,A,A,...,A,A,A.... zzzzz...

No po prostu po 2 h grania musiałem odpocząć ;) dziś już raczej nie zagram:P

Odnośnik do komentarza

Póki co Ultima nie zawiodła i dostałem dzisiaj paczkę z kolekcjonerką. O ile sama część od wydawcy wygląda super (są 2 zdrapki na DLC!!) to już opakowanie przesyłki z bonusami od sklepu (żałosny rozklejony quasi-skórzany kubek + 2 kości do gry - te są akurat ok) pozostawia WIELE do życzenia. Nie wiem jakim cudem te kości nie wypadły po drodze, ponieważ opakowanie miało 2 cm prześwity na złożeniach. To generalnie zwykły karton złożony z lukami i obklejony taśmą (ale nie luki!!) więc kości wypadły u mnie z opakowania na stół. Amatorka totalna, brak słów. Zagram dopiero wieczorkiem, nie przejmuję się megacasualowością tej gry. Będę grał z moją kobietą i tak jak w F2 będziemy mieć na bank świetną zabawę :D DLC jak wyjdzie na pewno zakupię, ponieważ dodatki do F2 uważam za jedne z najlepszych jakie ukazały się do tej pory na Rynku pod względem nowych pomysłów, itemów i kreatywnego podejścia developera do tematu dodatkowego kontentu :)

 

P.S. Tak - jestem fanbojem Fable od 1ki i nie żałuję $ na tą markę:P

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Będę grał z moją kobietą i tak jak w F2 będziemy mieć na bank świetną zabawę :D DLC jak wyjdzie na pewno zakupię, ponieważ dodatki do F2 uważam za jedne z najlepszych jakie ukazały się do tej pory na Rynku pod względem nowych pomysłów, itemów i kreatywnego podejścia developera do tematu dodatkowego kontentu :)

 

P.S. Tak - jestem fanbojem Fable od 1ki i nie żałuję $ na tą markę:P

 

Podpisuję się rękami i nogami. Kubek na kości faktycznie taki sobie. Ja jeszcze dostałem od Ultimy breloczek Fable 3, ale odbierałem na miejscu, może to dlatego. Cieszę się, że Lionhead poprawił w grze co-op. Też będę grał ze swoją kobitką, hajtniemy się i założymy biznes :potter: Imho najlepszy casualowy RPG i tyle; brytyjska bajka dla dorosłych z przymrużeniem oka :) Szkoda tylko, że walka jeszcze łatwiejsza niż w dwójce.

Odnośnik do komentarza

Fable 3 to rewelacyjna gra w swojej kategorii. Jest ładnie, przejrzyście, łatwo, płynnie - ideał, jeśli chodzi o kooperacje ze swoją ładniejszą połową.

 

Ja jestem oczarowany od pierwszych chwil, więc jeśli dalej jest lepiej - nie mogę się doczekać.

 

 

edit:

 

Majkrosoft Polska zorganizował nową akcję promocyjną Fable III, w której można wygrać uncję złota. Chodzi o uzbieranie jak największej ilości popleczników dla swojej frakcji. Założyłem właśnie frakcję PSX Extreme do której serdecznie zapraszam. ;)

 

DOŁĄCZ DO FRAKCJI

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Trzy pytania do osób, które zaszły w grze dalej:

 

1) Jest szansa zdobyć kapelusz, który by przypominał ten spiczasty kapelusik czarodzieja, który był w jedynce i dwójce?

2) Jest jakakolwiek miejscówka gdzie można by kupić tautaż, który nie wygląda obciachowo? :P W dwójce były fajne tribale i bardzo ciekawy industrialny motyw z kołami zębatymi

3) Kiedy zdobędę czarny barwnik?

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi :) Tylko z tego co słyszałem, te barwniki z Aurory działają tylko na makijaż i tatuaże, a nie na ubrania i włosy. Za to wyczytałem na zagranicznych forach niepokojącą wieść, jakoby czarnego w ogóle miało nie być w grze, a pojawił się w dniu premiery na US Marketplace w cenie 80 MS Points ._.' Sporo ludzi pisało, że to totalne chamstwo wycinać coś, co w Fable 2 było dostępne w grze od początku, ale nie wiem ile w tym prawdy bo na naszym Marketplace jest tylko ten śmieszny strój psa :P Nie mam pojęcia, kto chciałby wydać 160 MP po to by jego bohater wyglądał jak debil :D A na przyszłość, bo pewnie będę kończył grę kilka razy:

 

Da się przenosić itemy jako prezenty offline pomiędzy profilami na konsoli podczas co-opa? Bo wtedy mógłbym sobie podarować te itemki z Aurory na początku gry :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...