Skocz do zawartości

Fable 3


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

True. W sumie poza niskim poziomem trudności mam tylko zastrzeżenie do mniejszej ilości: przedmiotów, broni, ubrań, tatuaży, barwników i fryzur. Zgaduję, że to pewnie furtka dla kolejnych DLC ._.' Niemniej gra się zajefajnie, klimat jak zawsze przewspaniały i cieszy zwiększenie ilości śmiesznych tekstów :)

Odnośnik do komentarza

Siedziałem nad grą tyle czasu i już błąd i to okrutny :( mianowicie popsuła mi się droga do władzy, cały czas ładowało mnie przed wcześniejszymi drzwiami, ale jakoś z tym żyłem do momentu gdy zostaje królem i rozmawiam z Teresą o tym co ma się stać za rok i gdy rozmowa się kończy nie mogę się ruszyć... po prostu stoję... Chyba muszę grać od nowa i modlić się o to by takie coś mi się już więcej nie przytrafiło.

Odnośnik do komentarza
ale znaczy ze co? ok 8h i koniec? krotko jakos.

To tylko zależy od tego jak grasz - lecąc na pałę po wątku głównym to może będzie 8. Ja mam już około 12 i może z pięć zadań z niego zrobiłem. A lokacji nie zwiedziłem nawet połowy, lista wątków dostępnych ugina się pod ich ciężarem. Także trudno powiedzieć jaka jest długość gry - mam nadzieję, że przed 30 nie skończę (+kilka, kilkanaście godzin na zbieranie książek, gnomów, kluczy, czy skrzyń).

Odnośnik do komentarza
To tylko zależy od tego jak grasz - lecąc na pałę po wątku głównym to może będzie 8. Ja mam już około 12 i może z pięć zadań z niego zrobiłem. A lokacji nie zwiedziłem nawet połowy, lista wątków dostępnych ugina się pod ich ciężarem. Także trudno powiedzieć jaka jest długość gry - mam nadzieję, że przed 30 nie skończę (+kilka, kilkanaście godzin na zbieranie książek, gnomów, kluczy, czy skrzyń).

Ja zrobiłem wszystkie questy (w tym te z limitki i wieśniaka z Xbox.com) w mniej niż 20h, więc nie wiem co ty tam robisz przez tyle czasu :) Obecnie mam trochę ponad 20, a zostało mi jedynie znalezienie 10 kluczy.

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanko mianowicie chodzi mi o wioskę brightwall ,teraz jak pojawiam się w wiosce to nie mogę nic zrobić(używać broni palnej,białej,magii,oraz biegać,)mam wrażenie że ten incydent pojawił się gdy wystartowały wyścigi

kurczaków,jak ich nie było to wszystko grało,a teraz najlepsze gdy wezmę udział w tym wyścigu i się kończy to mogę używać bron,magii i biegać.Ta sytuacja pojawia się za każdym razem jak pojawiam się w wiosce, mam wrażenie że to BUG,ale chcę spytać czy ktoś miał taką sytuacje.Jeszcze jedno pytanko czy te wyścigi kurczaków da się zakończyć żeby ich nie było w wiosce czy to jest quest czy sposób na zarabianie kasy.

Edytowane przez DreicoPL
Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad zakupem wersji kolekcjonerskiej,może mi ktoś powiedzieć coś więcej na temat zawartych w niej dodatkowych questów? Znajdują się w postaci kodów,czy są może bezpośrednio na płycie? Generalnie chodzi mi o wszystkie szczegóły :P Z góry dziękuję

 

Do każdego egzemplarza Fable dołączany jest kod umożliwiający pobranie dwóch dodatkowych broni. Jest on przyporządkowany do Twojego Gamer Taga. Ot kolejna zagrywka producenta, by walczyć z używkami.

 

Do edycji kolekcjonerskich dołączany jest jeszcze dodatkowy kod; zawiera on quest, dodatkową rezydencję, a w niej nową rasę psa i ciuchy mieszkańców Aurory.

 

Imho same popierdółki, ale kolekcjonerkę warto zakupić dla samego wydania i dodatków w nim zawartych - karty są naprawdę ładne, żeton też niczego sobie, a pudełko robi duże wrażenie i świetnie prezentuje się na półce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...