Skocz do zawartości

Fable 3


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość bigdaddy

gra strasznie mnie rozczarowala...F1 było mega, F2 świetne ale F3 to gra na 7.

 

niedopracowana, dużo bugów, grafika przeciętna, fabuła nie wciąga przygoda wydaje mi się strasznie krótka, w F2 to była prawdziwa Przygoda i zwiedzanie krain, tutaj to przypomina przejazd ekspresem przez wioski.

 

Krótkie bycie Królem wtf? nowy interfejs może ciekawy przez pierwsze 15minut ale na dłuższą metę to porażka, no i największa bolączka gry czyli straszny casual, zginąłem może ze 2 razy...

 

F3 to dwa kroki wstecz w porównaniu do F2 i tak jak pisal psyko to takie większe DLC

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Ja właśnie jestem w trakcie przechodzenia gry i po pierwszych godzinach jestem pozytywnie zaskoczony. Jak widać gram sporo po premierze, więc ta gra raczej mi zwisała obok nosa, ale to co dostałem stawia ją wyżej niż większość wyczekiwanych tytułów. Fakt, że gra jest prosta i nie giniemy tam już z zasady, jakoś w tym wypadku nie przeszkadza. Piotruś już od początku daje nam do zrozumienia, że nie o to tutaj biega. Klimat, humor, ciekawy świat, to jest w tym tytule najważniejsze. Tak baśniowych miejscówek dawno nie widziałem, a grafika mimo, że szarpie (często z zupełnie nieuzasadnionej przyczyny) to i tak wygląda dużo lepiej niż w Fable II, no ale to w sumie żadne osiągnięcie. Fabuła jest dużo ciekawsza niż w drugiej części, dialogi i postaci zabawniejsze, a questy ciekawsze. Dobrze, że ograniczono simsową część rozgrywki i paradoksalnie mam teraz więcej frajdy z pozyskiwania sympatii wśród NPCów niż poprzednio. Fable 3 bardziej mi się podoba niż Dragon Age 2(jak już porównywać z innymi "RPGami" :thumbsup: ), na które czekałem z wywieszonym jęzorem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Cos w tym jest, skoro od jakiegos czasu nie moge jej ukonczyc. Niestetu zabraklo czegos w tej grze, a moze po prostu juz niemal wszystko widzielismy w poprzednich czesciach... dry.gif

 

Jako fan serii (tzn. 1 i 2) F3 oceniam BARDZO słabo. Piotruś kompletnie się pogubił. Gra ma takie uproszczenia w stosunku do 2ki że mam wrażenie, że target docelowy ograniczył się do dzieci <10 lat. Jest nieciekawa, brak w niej magii i klimatu poprzednich części. Nie wspominając już o koszmarnej momentami animacji i słabszej IMO grafice. System gestów to kpina. W moim odczuciu wygląda to tak - robili przez 1 rok grę pod kinecta - nie wyszło im, więc na szybko grupa stażystów i praktykantów zrobiła to "coś" z interfejsem quasi-kinectowym (bo jak wytłumaczyć tyle uproszczeń w gameplayu?) bo gonił termin. Nie trzeba wiele myśleć by dojść do takich wniosków - kompletnie mnie rozczarowali. Dla mnie największy zawód ten generacji. Wierzyłem w tą grę bezgranicznie - po wspaniałej zabawie z drugą połówką w 2kę + świetne DLC - pokazali jak NIE robić kolejnych części dobrych gier. Piotruś to kłamca! :verymad:

Odnośnik do komentarza

dokładnie, F3 nie ma startu do poprzednich części, lekka poprawa grafiki na bardziej realistyczną co akurat nie każdemu się spodoba. Uproszczenia, wykastrowanie gry, gra jest dobra ale wypada słabiutko przy poprzednikach.

 

cieszy fakt że podobno powstają dwa nowe fable jeden na kinecta za rok, drugi to fable4 w stylu f2 na 2013 (plotki)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie - bez przesady.

Ja również jestem miłośnikiem Fable. Ja również uważam, że trójka jest słabsza od dwójki. Ale bawiłem się przy niej prawie 50 godzin i nie uważam tego czasu za stracony. To fakt, że jest uproszczona w stosunku do poprzedniczki ale daje tyle samo frajdy, co ona - jak sama nazwa wskazuje, jest to bajka i w takich kategoriach powinna być rozpatrywana. Ogromny obszar do eksploracji, multum zadań (niektóre złożone i wybijające się ponad przeciętność "idź - zabij - przynieś") i różnorakie możliwości zabawy dają dobrą grę. Takie rzetelne 7/10 choć w dzisiejszej rzeczywistości, w której recenzenci gier boją się przyznać gniotom ocenę niższą niż 5/10 dałbym nawet 8 albo 8,5/10.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Cały czas nad psem jest napis misja i nie mogę wejść z nim w żadną interakcje.Nie może on kopać przez co nie mogę wykonać misji pobocznych.Da się to naprawić? Albo da radę wymienić psa?

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...