Skocz do zawartości

Fable 3


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

a wlasnie jak to jest z limitka? pokazala sie wogole w Polsce?

w Ultimie na stronie info, ze zostala wycofana.

na alledrogo krzycza ponad 300. w GB za 250 da sie wciagnac.

najlepsza opcja obecnie to zakup na PA.

 

Pokazała się, ale dziwiło mnie, że tak szybko wyszła. Może ludzie się zorientowali, że jest spore zainteresowanie i kupili na zapas by sprzedać z zyskiem na allegro. Gra w tej edycji jest naprawdę ładnie wydana, wszystkie gadżety są dobrze wykonane, więc pewnie niejeden fan Fable wolał po prostu dopłacić 30 zł. Podobnie było z Alanem Wake, wprawdzie kolekcjonerka nie zniknęła całkowicie, ale kilka sklepów z tego co pamiętam dość szybko już nie miała ich w ofercie. To powinien być znak dla wydawców, że tak należy wydawać gry.

Odnośnik do komentarza

Czy mógłby ktoś potwierdzić poprawne, lub nie działanie oryginalnej wersji F3 na konsoli w wersji slim po najnowszym update dashboardu? Gdzieś wyczytałem, że ludzie mają problemy z odpaleniem tej gry i przed zakupem wolę być pewny, że nie wydam kasę na coś, czego nie odpale przez niedopatrzenie Microshitu.

Edytowane przez Humungatunga
Odnośnik do komentarza

Poboczna misja pt. 'Gra', którą dostajemy od trzech czerwonych mnichów, to małe mistrzostwo świata.

Mimo kilku uproszczeń względem poprzedniej części gra mi się niezwykle przyjemnie. Nie żałuję pieniędzy wydanych na F3.

Domyślam się, że obietnice możemy spełnić dopiero, gdy dojdziemy do władzy, czy też wcześniej?

Odnośnik do komentarza

Dobrze się domyślasz - obiecujesz przecież co zrobisz, gdy dana frakcja pomoże ci usiąść na tronie.

 

Przez to, że miałem kupę szmalu, oczywiście wszystkie obietnice spełniłem, wszystko robiłem tak, by ludziom żyło się lepiej. Jedno tylko mnie wkurzyło:

 

zgodziłem się na to, by znieść podatek od alkoholu, czy siakieś ograniczenia z nim związane. Niestety, po skończonej głównej osi fabularnej, 4/5 mojego królestwa chodzi pijane, rzyga mi pod nogi i bełkocze w upojeniu alkoholowym. Wkurza mnie to i na drugi raz nie zgodziłbym się na to kosztem nawet spadku popularności.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o pieniądze w grze, to zastanawiam się, czy działa tutaj trik z Fable 2 polegający na zmianie daty w ustawieniach konsoli na maksymalną, co po włączeniu gry skutkowało dużym zastrzykiem gotówki z wszystkich czynszy nieruchomości. Próbował ktoś?

Też staram się grać jako maksymalnie dobra postać i wielkich problemów z pieniędzmi nie mam, wykupuje wszystkie nieruchomości jakie tylko mogę, a w razie czego, to prace szybko bogacą.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przeszedłem grę (dziś skończyłem) i mam dość. Taka trochę męczliwa ta gra :) Fable 2 podobało mi się bardziej. Na plus zaliczam zajefajny dubbing z moimi ulubionymi aktorami/komikami (Fry, Pegg i Cleese :)), fabuła też spoko i ogólnie bajkowa oprawa.

Minusów jest wiele ale największy żal do twórców mam za tak krótki etap bycia królem. Reklamowali to przed premierą a tu ok 2h zabawa w króla trwa. Do tego

qrde mogli jakoś uprzedzić że z dnia 124 (chyba) przeskoczą od razu do dnia 1 :/ Nawet połowy kasy nie zebrałem i mi pół albionu wymiotło !

. Obiecali dużo a dostaliśmy taki dodatek z byciem królem jak jakieś DLC :P Najlepsze jest to że mi ten fragment najbardziej się podobał a rządzenie w stroju kurczaka bezcenne :P

 

Ogólnie polecam tę grę fanom fable a reszta niech sobie odpuści. Zamiast na Fable 3 można wydać pieniądze na Fallout New Vegas, Red Dead Redemption czy mój faworyt do gry roku (obok ME2) Assassins Creed: Brotherhood.

Odnośnik do komentarza

To nie wiem na czym ty grasz. Grafika nie poprawila sie jakos od 2, tyle ze obszary sa wieksze, gra potrafi zwolnic i dzisiaj mi sie zawiesila. jest strasznie nuda, nic nowego, dla mnie 7+ jak na razie, nie chce sie w to grac za bardzo.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie grafa, fabuła, gameplay lepsza od dwójki. Fakt wygląd miejscówek mocno nierówny , ale ma to coś w sobie.

 

Co mi się bardzo podoba to bardziej ludzki główny hero, m.in. w końcu wyposażony w voice acting.

 

Zgadzam się w pełni z Zaxem co do oceny, dla mnie mocne 8.

Odnośnik do komentarza

Ta gra niczym nie rozni sie od poprzednika, standardowe questy, jedyne co przemawia za, to ze dosc specyficzna stylistyka moze sie podobac. Pierwsza czesc w 2004 zrobila na mnie duze wrazenia, a 3 nie ma systemu zly, dobry tak zauwazalnego, da rade zlymi postepkami jakos zmienic swoj wyglad?

Odnośnik do komentarza

Co do zmiany wyglądu to nie wiem, za dużo jest gier do ogrania, waliłem tylko na jedno przejście na dobrego.

 

Dokładnie klimat postępu cywilzacyjnego, melanż osad z miastami z kamienia i maszynami parowymi może bardzo się spodobać.

 

Fakt jedynka była masakryczna, dwójka dla mnie za bardzo simowata, w 3 części mniej tego simowego badziewia, z wciągającą fabułą.

 

No i najważniejsze to nie RPG (to już dwójka miała znacznie więcej naleciałości roley playa) i pod żadnym pozorem tak nie podchodzić do tej gry.

Odnośnik do komentarza

Skonczylem. BArdzo nuzyla mnie ta gra i Molyneux sprzedaje 3 raz to samo. 1 najlepsza, ogolnie swiat i stylistyka mi nie pasuja, questy sa nudne, interakcja smiesznie schematyczna i uproszczona w porownaniu do 2, tyle ze paradoksalnie wymagajaca wiecej wysilku/poswieconego czasu. Grafika srednia, framerate czasem dlawi sie jak oszalaly i na kilka sekund funduje slow motion. Dobrze, ze tego nei kupilem, tylko uprzejmie dostalem, ostatnie Fable z jakim mialem kontakt, bo nie sadze zeby 4 jakos oderwala sie od patternu, ktory sobie wytworzyla.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...