Skocz do zawartości

Fable 3


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Możemy być pewni, że ten element zostanie zrealizowany bardzo dobrze. Molyneux jak i całe Lionhead ma duże doświadczenie w temacie gier strategicznych :) Człowiek był odpowiedzialny za takie hity jak Syndicate, Dungeon Keeper czy Black and White, więc o fragmenty strategiczne jestem spokojny :) Bardziej się zastanawiam czy postarają się wydłużyć czas gry, bo dwójka choć znakomita, dla mnie była niestety zdecydowanie za krótka, mimo że ją prawie scalakowałem - lalek brakuje, ale trzeba Golda wykupić :P

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Beznadziejnie z jednej strony, z drugiej może się przydać. To tak zaczniemy od tego, że "dzięki" temu, że na PC też Fable wyjdzie, będzie miało na pewno trochę zmienioną swobodę, bo PCtowcy, nie znają czegoś takiego jak relax i nie kupią jeśli nie będzie statystyk. Mam nadzieję, że jednak wersja Xboxwa takiego śmiecia mieć nie będzie, bo to czego nie lubię w RPG'ach to w dużej części jest to, że trzeba siedzieć i myśleć pół godziny w co dodać tego punkcika, żeby się opłaciło, a i tak dopiero w 2 grze, będzie się coś ogarniało ten system i dopiero wtedy będzie można stworzyć coś czym da się walczyć. Mam nadzieję, że nie zbiednieje system "towarzystwa", gdy F3 miało być tylko na Xboxa 360 Piotruś zapowiadał jednak, że system taki będzie, więc może tylko panikuje ;). Jeśli gra będzie używała Natal również na PC to wtedy nie rozumiem kompletnie strategii MS.

 

A teraz pozytywna strona. Gra dotrze do większej ilości ludzi, więc zyska więcej fanów, którzy ewentualnie kupią dla tej gry Xbox'a 360, a już dalszego biegu zdarzeń chyba nie muszę przedstawiać? :P Nawet ci, którzy nie kupią dla tego konsoli, to kupią tą grę na PC i MS będzie miał na następny raz więcej kasy na gry na Xboxa 360, więc znów wszystko sprowadza się do gier.

Odnośnik do komentarza

Wkurzyłem się niemiłosiernie. Fable 3 to był jedyny tytuł na który czekałem w kwestii swojej 360tki. Alana skończyłem, na Gearsy i Halo mam totalnie wy... bo to bezmózgie strzelanki imho, w sam raz dla nastoletnich Brytyjczyków bełkoczących coś przez słuchawki na swoim wspaniałym i płatnym Livie. A tak zapewniali, że to będzie exclusive na ich wspaniałą konsolę :/ Nie no brak mi słów. Biorąc jeszcze pod uwagę to, że gra na blaszaku będzie na 100% kosztować połowę ceny tego co na konsoli. Eh.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy będą Hobbesy :lol:

PS: Z tego co czytałem kolekcjonerska edycja kosztować będzie 85 euro .

Zastanawia mnie czy będzie wersja polska ( napisy PL ) .

a odnośnie nalata , gra nie będzie całkowicie uzależniona od niego , lecz będzie wykorzystywała do wyrażania emocji .

Edytowane przez Damian96
Odnośnik do komentarza

Czemu tak płaczecie? Pierwsze Fable tez było na PC i jakoś wcale nie ujmowało to tej grze. Seria zawsze była daleka od typowych RPGowskich systemów, gdzie mielibyśmy kilkadziesiąt statystyk i punktów do rozdania.

 

Microsoft kupił Lionhead mniej więcej w terminie premiery Xboxa 360. Zarzekali się wtedy, że walczą o to by ich konsola miała więcej exclusive'ów niż poprzednik i to miał być jeden z takich kroków. Decydując się na wybór sprzętu miałem do wyboru: Uncharted i Folklore po stronie PS3 i Fable 2 + Fable 3 w drodze na Xboxa. Ponieważ zawsze uwielbiałem gry Petera, wybrałem to drugie. Teraz czuję się po prostu trochę oszukany bo mogli nie pieprzyć za przeproszeniem, że Fable to exclusive na ich wspaniałą konsolę. Dla mnie się miarka przebrała w tym momencie, nie jestem osobą niecierpliwą więc równie dobrze mogłem od razu kupić PS3 i poczekać aż Fable 3 będzie na PC. Tak na to patrzę. Nawet jeśli mam starego laptopa i grałbym na niskich detalach, to i tak zapłaciłbym 50% konsolowej ceny gry i miałbym za darmo multiplayer.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

na PC 55euro więc nie połowa.

Co do F3 na PC chodzi pewnie o tytuł który pociągnie ten nowy system MS, czyli > wspólna gra online x360/pc, wspólne save-y. Padło na F3.

Odnośnik do komentarza

bigdaddy nie sugeruj się zagranicznymi cenami, bo u Nas gry na PC są jednak dużo tańsze :) Już dawno nie widziałem gry w edycji niekolekcjonerskiej, która kosztowałaby na blaszaku więcej niż 160zł.Pomijam błyskawiczny spadek cen gier starszych. W nietaniej Ultimie mający półtora roku na karku CoD: World at War na PC kosztuje 50 zł nówka, na Xa 95 zł.

Edytowane przez Antares
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...