Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co znaczy nie znajac mozliwosci swojej konsoli?

 

Jestem w pelni swiadomy tego ze moge na niej zainstalowac linuxa. To jest moj wybor zeby tego NIE ROBIC. Mozliwosci mojej konsoli i linuxa na niej nie sa wieksza niz mozliwosci mojego pc i linuxa na nim, prawda? Popraw jezeli sie myle.

 

To wszystko nie zmienia faktu, ze jest to tylko i wylacznie ciekawostka, za ktora wiekszosc graczy nie bedzie tesknilo, a ktora wiekszosc ludzi ktorzy zakupia PS3 przyjma z otwartymi ramionami, tlumaczac sobie ze bylo to potrzebne do obnizki ceny.

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza
Po pierwsze zalozyles ze mam pc

ja nic nie zakladalem, pytanie bylo z punktu widzenia osoby ktora ma PC przeciez, wiec nie wiem o co Ci chodzi calkowicie...

 

Po drugie po twoich wypowiedziach wnioskuje ze Linuxa to ty w zyciu na oczy nie widziales tym bardziej na ps3

z tego wynika ze to Ty powinienes zmienic nick na "pajacyk jasnowidz" :)

szkoda tylko ze kuleje to jasnowidztwo...

odpowiedz na proste pytanie Trzciny: w czym linux na PS3 ma przewyższać linuxa postawionego na PC?

jak jest jakis powod to jutro instaluje...

 

A pozbawienie ps3 opcji otheros jest niczym innym jak zaproszeniem do schakowania ps3

mnie nie pytaj po co to zrobili, mozna gdybac, a przy gdybaniu kazdy moze miec racje skoro nie znana jest prawda...

na razie kazdy sobie gdyba...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Co do tego nazewnictwa "Slim", to możecie mnie wyśmiać, ale jakoś czegoś takiego na tym opakowaniu nigdzie nie ma, to zwyczajnie nazwa umowna. Mniejsza wersja PlaySataion 2 też nigdzie nie miała w nazwie Slim, to było przecież PlayStation two. W tym nowym modelu SONY nie ma nazwy PlayStation three, więc to raczej jeszcze nie ostatnie "kochanie, zmniejszyłem dzieciaki" w wykonaniu Kutaragiego.

 

Miło, że japoński koncern zrobił nowe logo dla PS3, to poprzednie z fontem Spidermana było tandetne jak ch..

Odnośnik do komentarza
Co znaczy nie znajac mozliwosci swojej konsoli?

 

Jestem w pelni swiadomy tego ze moge na niej zainstalowac linuxa. To jest moj wybor zeby tego NIE ROBIC. Mozliwosci mojej konsoli i linuxa na niej nie sa wieksza niz mozliwosci mojego pc i linuxa na nim, prawda? Popraw jezeli sie myle.

 

To wszystko nie zmienia faktu, ze jest to tylko i wylacznie ciekawostka, za ktora wiekszosc graczy nie bedzie tesknilo, a ktora wiekszosc ludzi ktorzy zakupia PS3 przyjma z otwartymi ramionami, tlumaczac sobie ze bylo to potrzebne do obnizki ceny.

 

Trzcina tlumacz sobie to jak chesz ale pamietaj ze zyjesz w takim kraju jak Polska gdzie zarabiajac minimalne 900zl ledwo starcza na zycie. I ciezko o zakup ps3 w cenie 1400 zl

I te wszystkie tematy ze ps3 jest droga sa dla mnie poprostu smieszne, gdzie powiedzmy obywatel Wysp Brytyjskich zarabiajacy niech tez bedzie 900 funtow zaplaci za ps3 250 funtow i tego nie odczuje. ;)

 

@Juchy

To Ty przeczytaj jeszcze raz pytanie Trzciny bo co chwile je zmnieniasz na inne.

Ja przytoczylem kilka plusow jakie zyskujemy posiadajac linuxa na czarnulce a ty zaraz wyjezdzasz z tekstem ze jest gorszy niz linux na pc

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza

Zarobki nie maja tutaj nic do rzeczy :o

 

Zmieniasz calkowicie sens moich wypowiedzi i odwracasz kota do gory nogami :P

 

Juchy napisal moje pytanie 3 razy i napisal je dobrze. Pytanie brzmialo po co instalowac linuxa na ps3 ZAMIAST na PC. Innymi slowy czy sa jakies bonusy z instalowania go na ps3, czy oferuje cos wiecej niz zwykly PC (odpowiedz jest oczywista miedzy bogiem a prawda, nie ma jak oferowac niczego wiecej) itd.

 

Nie przytoczyles zadnych plus z posiadania linuxa na ps3, przytoczyles pare plusow posiadania linuxa i jakiekolwiek OS ktory pozwala na odrobine swobody (czyli wszystko tylko nie oryginalny firmware w nowych konsolach).

 

Wiec jeszcze raz, szczerze ci wspolczuje ze BYC MOZE (bo to jeszcze nie potwierdzone) pozbawia cie linuxa na twojej PS3, ale wiekszosc ludzi nawet nie zwraca na to uwage, zreszta gdyby bylo inaczej to myslisz ze wycieli by linuxa? :)

 

Zarobki, to zupelnie inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Zarobki nie maja tutaj nic do rzeczy :o

 

Zmieniasz calkowicie sens moich wypowiedzi i odwracasz kota do gory nogami :P

 

Juchy napisal moje pytanie 3 razy i napisal je dobrze. Pytanie brzmialo po co instalowac linuxa na ps3 ZAMIAST na PC. Innymi slowy czy sa jakies bonusy z instalowania go na ps3, czy oferuje cos wiecej niz zwykly PC (odpowiedz jest oczywista miedzy bogiem a prawda, nie ma jak oferowac niczego wiecej) itd.

 

Nie przytoczyles zadnych plus z posiadania linuxa na ps3, przytoczyles pare plusow posiadania linuxa i jakiekolwiek OS ktory pozwala na odrobine swobody (czyli wszystko tylko nie oryginalny firmware w nowych konsolach).

 

Wiec jeszcze raz, szczerze ci wspolczuje ze BYC MOZE (bo to jeszcze nie potwierdzone) pozbawia cie linuxa na twojej PS3, ale wiekszosc ludzi nawet nie zwraca na to uwage, zreszta gdyby bylo inaczej to myslisz ze wycieli by linuxa? :)

 

Zarobki, to zupelnie inna sprawa.

 

A czy ja powiedzialem ze orginalny firmware jest zly?? Poprostu sony kolejny raz ogranicza konsolke ps3. A zarobki obywateli naszego pieknego kraju maja tutaj ogromne znaczenie. Dlaczego wszystkie nowe uslugi ktore sa wprowadzane z nowym firmware 3.0 omijaja Polske, o ktorych mozesz poczytac we wczesniejszych postach, vidzone itp ) Bo tutaj nikt nie kupi ci nowego zestawu mebli do wirtualnego mieszkania home itp bo nie ma za co.I dlatego polski rynek zbytu dla sony jest na szarym koncu.

Odnośnik do komentarza
ps3_slim_unboxed_main2_081809-580px.jpg

 

Nie wiem jakim prawem niektórzy to Slimem nazywają. :P

Zamiast kompleksowo zmniejszyć gabaryty wygląda jakby ją tylko pod walec podłożyli. I cóż za niekonsekwencja w doborze plastiku - z wierzchu chropowaty, a tam gdzie akurat się ją dotyka połysk "palcujący". <_<

 

wygląda na to, że to nadal są konsole w 65nm

(myślałem że może zeszli już do 45nm)

sam zasilacz jeśli wierzyć tabeli to jest 250W czyli w stosunku do poprzednich modeli będących na pólkach 280W

czyli 30% oszczędności na prądzie dotyczy pewnie konsol premierowych w których były zasilacze 380W

więc oszczędność znikoma do tego co mamy teraz w sklepie, a jakość no zobaczymy ...

Edytowane przez goggy
Odnośnik do komentarza
jj-1.jpg

 

jesli to prawdziwe porownanie to zmiany plyty glownej sa widoczne

 

 

To nie jest plyta glowna z PS3 Slima, rozkrecalem swoja PS3 wersja 40GB i ta mniejsza plyta jest wlasnie w PS3 40GB. No chyba ze wcisneli to samo do Slima??? Ta fotka jest dosyc stara, widzialem ja z pol roku temu. To bylo prownanie plyt glownych miedzy 60GB a 40GB wersja.

 

Jeszcze na necie nie ma rozebranej slimki, szukalem, jak ktos bedzie mial fotke albo filmik, to z mila checia zobacze co tam zmienili.

Edytowane przez Neox
Odnośnik do komentarza
jj-1.jpg

 

jesli to prawdziwe porownanie to zmiany plyty glownej sa widoczne

 

 

To nie jest plyta glowna z PS3 Slima, rozkrecalem swoja PS3 wersja 40GB i ta mniejsza plyta jest wlasnie w PS3 40GB. No chyba ze wcisneli to samo do Slima??? Ta fotka jest dosyc stara, widzialem ja z pol roku temu. To bylo prownanie plyt glownych miedzy 60GB a 40GB wersja.

 

Jeszcze na necie nie ma rozebranej slimki, szukalem, jak ktos bedzie mial fotke albo filmik, to z mila checia zobacze co tam zmienili.

 

to jest 40GB:

 

40GB-MOBO.jpg

 

ale to co wyzej w porownaniu rzeczywiscie tez jest 40GB tylko chyba nowsza wersja 65nm

 

patrzac na wielkosc ps3 slim i wielkosc tych plyt 65nm mozna sadzic ze plyty te same beda (lub podobne wielkoscia) co w fat, nawet rozklad wyjsc ten sam...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dla mnie news roku. Chcialem kupic PS3 juz wczesniej ale wyglad mnie po prostu odrzuca (no i swiadomosc, ze za jakis czas i tak wyjdzie lepsza, mniejsza wersja kobyly). PS3 od poczatku powinna wygladac jak Slim. Co do spekulacji, ze to jeszcze nie koniec pomniejszania to mam nadzieje, ze nie zrobia tego samego co przy ps2 i pstwo czyli nie zrobia z konsoli zeszytu (czyt. slimka2 jest paskudna przech.uj).

Odnośnik do komentarza
dla mnie beznadzieja. gdy wychodzila PS2 Slim, okladki gier PS2 pozostaly takie same. teraz te nowe obok aktualnych gier dla PS3 beda wygladac jak z innej generacji konsoli.

Może o to im właśnie chodzi? Dołożą ultra dokładne sterowanie za pomocą różdżek i będzie to promowane jako całkiem nowy system.

edit: no może nie nowy system, ale jakość niesionej rozgrywki, jak miało to w zwyczaju wprowadził nieco ulepszony Gacek - Wii. Wiecie o co mi chodzi.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.