Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A po co wam nowa konsola jak macie w domach starą?? Zupełnie nie rozumiem waszego toku myślenia, typowo samczy. Pojawia się nowa chuda zgrabna zabawka i już się ślinicie :slinotok: jakby wam dziewczyna galoty na stringi zamieniła, albo piżamę w sexowne body.

 

To nic innego jak mniejsza wersja tej samej konsoli. Wcale nie ma się czym ekscytować. Tyle tylko że pewnie teraz firma zaprzestanie produkcji PS3 w dużej wersji. Żeby tylko ta mniejsza konsola była tak samo cicha i się nie nagrzewała to można zastanowić się nad wyborem. Ta konsola jest raczej dla osób które PS3 jeszcze nie mają.

Odnośnik do komentarza
A po co wam nowa konsola jak macie w domach starą??

Po co Wam kolejne buty skoro macie już kilka par podobnych.

 

Potwierdzono ile wersji kolorystycznych zostanie wprowadzone na polski rynek?

Buty to nie sprzęt do grania, chociaż koszykarze mogli by się tutaj posprzeczać ;) Mi w starej PS3 tylko czarny kolor nie pasuje bo przez to że tak sie brudzi musiałam z salonu dywan zastąpić drewnianymi panelami. Jest lepiej ale nie rewelacyjnie, natomiast jedynym plusem jaki widzę to właśnie że firma kusi kolorami.

Odnośnik do komentarza

oceny slima w cale nie sa takie entuzjastyczne na rynku

Ci co mieli, widzieli, obadali, najczesciej stwierdzaja, ze jest glosniejszy i wyglada na produkt niskobudżetowy

do mnie przemawia jak na razie tylko bitstream w DTSHD bo tego mi brakuje w PS3...jak jakims cudem wprowadza to do fata z kolejnym firmware to slimka nie bedzie miala nic interesujacego dla mnie...

PSP tez mam grubasa i nie narzekam...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

od jakiegoś czasu myślałem na kupnem konsoli sony, ale jakoś nie mogłem się przekonać i chyba teraz to się zmieni... linuxa nie potrzebuje bo mam kompa kompatybilności też bo mam PSXa i PS2, ale większy dysk i mniejsze zużycie prądu to argumenty które do mnie trafiają (ost rachunki za prąd za okres 6m wyniosły mnie ponad 600zł ) jedynie wygląd taki nijaki i bez charyzmy, ale akurat to nie jest dla mnie najważniejsze, niski pobór energii i niezawodność to mnie interesuje ... ale poczekam jeszcze trochę na jakieś "dogłębne" analizy i opinie

Odnośnik do komentarza
Głośniejsza? To ja (pipi)e taką miniaturyzacje kosztem głośności pracy

patrzac na dzisiejszego newsa

"Sony dopłaca do PS3 Slim

 

Kaz Hirai przyznał to w wywiadzie dla The Times. Jednocześnie powiedział, że marka PLayStation jako całość przynosi zyski.

 

Więcej na: http://kotaku.com/5344701/sony-losing-mone...-ps3-slim"

 

to moze nie bedzie tak zle jak trabia, jak doplacaja to moze w srodku jest porządny sprzet, czyli oby technicznie byl jeszcze mniej awaryjny niz faty...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

może jest głośniejszy bo ma całkowicie nowy układ chłodzenia.ten w grubasach chyba sam wyżył z 3 kilo :P Do tego obudowa slimki jest praktycznie pozbawiona otworów wentrylacyjnych-są tylko z tyłu przy gniazdach.W fatach były jeszcze otwory przy hdd,na całym boku konsoli obok napędu oraz pod napędem na całej długości.Pierwsze modele jeszcze bardziej wyglądały jak sito :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...