Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co do dzisiejszej konfy to miodzio, same dobre wiadomości. Sony z ceną PS3 zrobiło to samo co kiedyś z ceną PS2. Najpierw trzymali cenę wysoko, a potem chlastnęli od razu o 100 dolców, w przeciwieństwie do konkurencji, która zmniejszała cenę o 50 dolarów.

Slimka też o ponad 30% mniej prądu żre.

Na konfie też wspomnieli o Motion Controler. Na TGS pokażą pierwsze gry i być może ostateczny wygląd.

Odnośnik do komentarza

Grigori - własnie. Zamieniać po to, aby się cofać? Dziękuję, postoję.

 

A skoro nie można wymieniać dysku, to niech się walą.

 

Spójrzcie na to z tej strony - byle gra wymaga zainstalowania 3 GB na dysku. 10 gier to 30 GB z pewnie 110 GB (dysk ma 120, ale pewnie pojdzie na system z 10), zostaje nam 80 na filmy, patche, demka i tak dalej. I co, mam teraz coś kasować bo miejsca brakuje? Byle trailer w HD zajmuje 200 MB. O demkach gameplay 5 minut z 2 GB nie wspomnę. Wypełnię to w 3 miesiące. A zamieniać nie ma jak... kpina i tyle.

Odnośnik do komentarza

A mi osobiscie nowy wyglad bardzo sie podoba.

 

Nazywa sie to PS3 Slim, a nie PS Three. I zdecydowanie jest to wersja Slim. Jest prawie dwa razy nizsza i to widac na pierwszy rzut oka. Jest z duzo fajniejszego plastiku (ala PS2) i duzo lepiej miescila by sie na moim stoliku ;)

 

Jezeli chodzi o wymiane dysku to mam nadzieje ze to wina 'artow' i ze koniec koncowbedzie mozna dolozyc wiekszy dysk, aczkolwiek osobiscie nie widze potrzeby na wiecej niz 120 gb lol ;p

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

Edit: Do czterech kropek

 

Wymienie ci te, które mam na półce, a wymagają instalacji (ja nie mam wielu gier):

 

Orange Box, HAZE, Force Unleashed, GTA IV, GT5P (wymaga 6), Oblivion, Resident evil 5, Heavenly Sword - to są gry, które mam na półce, wymagające instalacji, w które zresztą gram. Poza tym, mam tylko KZ2, RES2, RES1, F1 i Motorstorm, które nie wymagają instalacji. Wymieniłem wszystkie moje gry.

 

Edit 2: Oczywiście każda z gier, które wymieniłem wymagające instalacji mają około 3 GB. Force unleashed wymaga 2,6, ale taki RE5 5GB...

 

Edit 3: także miejsca braknie szybko, a do tego jeszcze HOME, videostore...

 

W pierwszej chwili chciałem zamienić fata, bo slim ma ładniejszy wygląd, ale brak linuxa i wymiany dysku? Do widzenia.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

w tej chwili na polce mam 16 gier, mysle, ze z 10 pozyczylem

moge sie mylic, ale jedyna gra ktora wymaga duzej instalacji (przekraczajacej 2GB, dokladnie cos kolo 5GB) jest ratchet and clank quest for booty

byc moze dostrzegasz pewne podobienstwa tego tytulu i jedynej gry z Twojej kolekcji ktorej wielkosc instalki podales

 

oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze ograniczona ilosc tytulow oraz niewielki czas sprawily, ze nie mogles obronic swojej tezy, że "byle gra wymaga zainstalowania 3 GB na dysku."

proponuje więc abyś poszperał w necie popytał znajomych i podał w przeciągu tygodnia 25 tytułów które mają takie ogromne wymagania pod względem dyskożerności (strzelam, że potrafię z pamięci wymienić 100 gier na ps3, a termin "byle gra" można zrównoważyć z "co czwarta")

oczywiście możesz również sprostować swoje wcześniejsze słowa

 

edit

czyli jak na razie mamy 4 tytuły

Odnośnik do komentarza

Pierwsza sprawa, czepiasz sie slowek .... .

 

Druga sprawa, ja rozumiem ze dysk to fajna sprawa, ale na litosc boska nikt nie gra w 10 gier na raz :) Zwlaszcza jezeli sa to przygodowe gry, takie ktore maja historie...

 

Ale 10 gier naraz? :) Ja wiem ze instalowanie jest upierdliwe (ostatnio o drugiej w nocy uruchomilem force unleashed i zdazylem zasnac zanim zobaczylem gre) ale kasowanie danych z dysku nie jest AZ tak straszne... :)

 

Zeby nie bylo, nie chce bronic sony, jezeli dysku faktycznie nie mozna zmienic to lipa... ale nie uwazam zeby byla to zbrodnia przeciwko community ;)

Odnośnik do komentarza

Edit: do kropek

 

 

Nie mów do mnie tym tonem, bo sugerujesz jakbym opowiadał jakieś bzdury. Mam lepszy pomysł - popytaj forumowiczów, ile im instalki miejsca zajmują.

 

U mnie te 8 gier z instalką zajmują ponad 30 GB. Z pamięci wiem, że GT5 to 6 GB, RE 5 to 5, SWTFU 2,6, HS ponad 2, GTA 3 a orange box też koło 3.

 

Mówiąc o "byle grze" nie powiedziałem, że mam na myśli co czwartą. Nie wiem skąd sobie to wymyśliłeś... Zwróc uwagę na to, że są gry zajmujące więcej niż 3.

I jeszcz jedna rzecz - tytuły, które wymieniłem, są grami topowymi, czyli takimi, które większość posiadaczy posiada. Może poza HAZE i orange box.

 

Nie broń Sony, bo i tak nie masz racji. HOME, filmiki i demka, i tak pochłoną resztę.

 

Edit 2: Trzcina, właśnie, ja nie mam zamiaru za każdym razem kasować i potem czekać pół godziny, aby sobie zagrać. I tak, ja gram w 10 gier.

 

Edit 3: No, Gaspo, to się wyjaśniło. Ufff, jeszcze się zastanowie nad slimem... Dobra, dyskusja stała się bez sensu w świetle nowych wydarzeń.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.