Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to w końcu jest z tymi loadingami w tym slimie? Są sporo dłuższe, czy może to po prostu jakaś plota?

No i jak się ma kultura pracy tego modelu? Słyszałem, że jest bezgłośny, ale czy to wentylatory chodzą ciszej, czy czytnik BD?

 

Prosiłbym o odpowiedź ludzi którzy mają/mieli model "FAT" (najlepiej 60GB) i mają porównanie.

Odnośnik do komentarza

przyklad :

w Katowicach w MM PS + singatar + mikrofony 1399 zl

w Czeladzi w MM ( jakies 20 km dalej ) ten sam zestaw po 1699 smiech na sali ;)

 

 

Hmm w piątek byłem w MM katowice 3-stawy pooglądać monitory i chyba coś ślepy byłem bo ja widziałem zestawy PS3slim+2mikrofony+singstar +!! kabel HDMI właśnie za 1399zł :P Więc jeszcze lepsza okazja, strasznie mnie to kusiło by kupić i singstary i mikrofony sprzedać, ale skoro golas jest po 1199 zł to wolę wersję "bez niczego" ale z niższą ceną :))

 

 

P.s. W jakim mieście są te golasy za 1199 pln ?

Edytowane przez Konradfus
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Byłem wczoraj w MM i pooglądałem sobie trochę tego slima. Na żywo wygląda zdecydowanie lepiej niż na fotach, plastik jest dobrej jakości i wcale nie sprawia wrażenia tandety. Jedyne co mi się nie podoba, to strasznie tandetny (w porównaniu do modelu 60GB) mechanizm ładujący/oddający płytę, który chodzi głośno i obraca dziwnie płytę w jedną stronę. Przypomina mi to kiepskiej jakości mechanizmy stosowane w radiach samochodowych marki "no name".

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

One jeszcze chyba nie dotarły do Polski... :/ Oficjalna cen to 25$

W sumie to powinny być w zestawie IMO - na play-asia.com widziałem za 17 Eurasów (ich przelicznik z 25$)

2myvuad.jpg

Kawałek plastiku za tyle siana ehh szkoda gadać.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...