Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1349zł w Empiku goły bez dodatków.

 

No. To się nazywa odchudzona cenowo wersja.

 

Jeśli wyjść z założenia, że Empik jest jednym z niewielu sklepów w Polsce respektujących 2 letnią niezgodność towaru z umową, to chyba warto parę zeta więcej zapłacić. Można poczytać w wątku o awaryjności PS3 jak sklepy i fizyczne i internetowe respektują ten przepis.

Jeśli kiedyś będę kupował PS3 (mam nadzieję że moja 60 GB konsola po naprawie u Juchego jeszcze posłuży) to kupię albo w Empiku, albo w salonie Sony (można tam wykupić dodatkową gwarancję na towar).

 

Odnośnik do komentarza
albo w salonie Sony (można tam wykupić dodatkową gwarancję na towar).

dodatkowa gwara sony nie obejmuje konsol-już chyba 3 razy w ciągu ostatnich lat pytałem się o to osobiście w Sony :P Więc zostaje tylko Empik jako jedyny sklep w Polsce bez problemu respektujący niezgodność towaru z umową.

 

Chyba najbardziej pod tym względem nieugiętym sklepem jest MM-a szkoda,bo raty 30x0% są kuszące.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
albo w salonie Sony (można tam wykupić dodatkową gwarancję na towar).

dodatkowa gwara sony nie obejmuje konsol-już chyba 3 razy w ciągu ostatnich lat pytałem się o to osobiście w Sony :P Więc zostaje tylko Empik jako jedyny sklep w Polsce bez problemu respektujący niezgodność towaru z umową.

 

Chyba najbardziej pod tym względem nieugiętym sklepem jest MM-a szkoda,bo raty 30x0% są kuszące.

 

W Rzeszowie kolesie w salonie Sony mówili że na PS3 też można wykupić, nawet mi jakiś regulamin pokazywali. Jakoś w czerwcu tego roku się im pozmieniały reguły jeśli chodzi o dodatkową gwarancję. Pytałem wtedy o gwarancję na Bravię, więc może z rozpędu powiedzieli mi że na PS3 też.

Odnośnik do komentarza

obadam zaraz na oficjalnej stronce Sony i wyedytuje post czy jest już przedłużenie gwary na ps3 czy nie.

 

 

trochę pozmieniały się przepisy i nic tam nie pisze,że na ps3 nie wolno przedłużać gwarancji wiec możliwe,że już wolno.Ponadto kiedyś by mieć gware ekstra trzeba było zarejestrować produkt do 2 tygodni od zakupu,teraz pisze,że do roku.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

NIE mozna przedluzyc gwarancji w Sony centrach na ps3

 

powod jest prozaiczny.

Przedluzenie jest tylko na produkty Sony Polska, telewizory, kina domowe itp.

 

a ps3 jest rozprowadzane przec SCE Polska ;)

wiec przedluzenie gwarancji lezy w gesti scep a nie sony polska.

 

 

Odnośnik do komentarza

ciekawoski o Slimie od polskiego użytkownika tej konsoli z innego forum

-soft w konsoli to 2.80

-nie ma opcji instalacji innego OS(a soft powtarzam 2.80)

-podczas wgrywania gier nie wyskakuje logo playstation co skraca czas ładowania

-NIE MA PRZYCISKU ON/OFF z tyłu konsoli,jak ją podłączysz do prądu to od razu zapala się czerwona lampka zatem nie ma możliwości całkowitego wyłączenia konsoli bez odpinania kabla,zostaje tylko standby)

Odnośnik do komentarza
-NIE MA PRZYCISKU ON/OFF z tyłu konsoli,jak ją podłączysz do prądu to od razu zapala się czerwona lampka zatem nie ma możliwości całkowitego wyłączenia konsoli bez odpinania kabla,zostaje tylko standby)

 

To troche kapa bo mam neta przez wifi i nawet w standby wpierd*** pradu ile wlezie przynajmniej z tego co mi wiadomo zreszta slychac ze chodzi cos tam w srodku :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...