Skocz do zawartości

PES vs FIFA


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, tak tylko sprawdzałem Kobika

 

PES jest oczywiście lepszy. Przede wszystkim wygląda jak mecz (powiedzmy). Ta kamera, ta długość boiska, super. W Fifie wygląda to sztucznie. Fajnie, że tempo jest w niej wolniejsze, ale movement nadal jest zyebany.

 

Aha, murawa w Fifie wygląda jak rzygi.

 

PES nie jest idealny, ale na pewno lepszy od Fify.

Odnośnik do komentarza

No nie bardzo, ale spoko tomasz każdy ma swoje zdanie.

Wszystko jest na starych silnikach więc co mogą więcej zmienić? 

 

 

 

PES niszczy fife drugi rok z rzędu. Te tragikomiczne łyżwy na trawie mnie nie przekonują.

 

Grałem na PS4 i x360

Będzie tak jeżeli Konami nie zepsuje online jak zwykle. 

Odnośnik do komentarza

nie no nie będzie bo gra jest lepsza niż fifa i już, będziesz grał w zyebaną grę bo online działa?

Nie pamiętam kiedy ostatnio grałem w jakąś piłkę offline. Gra przez sieć to dla mnie podstawa więc nawet jak nowy PES będzie najbardziej genialną grą piłkarską wszechczasów a online będzie z(pipi)ane tak jak w poprzednich odsłonach to na pewno jej nie kupię.

Odnośnik do komentarza

 

nie no nie będzie bo gra jest lepsza niż fifa i już, będziesz grał w zyebaną grę bo online działa?

Nie pamiętam kiedy ostatnio grałem w jakąś piłkę offline. Gra przez sieć to dla mnie podstawa więc nawet jak nowy PES będzie najbardziej genialną grą piłkarską wszechczasów a online będzie z(pipi)ane tak jak w poprzednich odsłonach to na pewno jej nie kupię.

Co jest takiego zje.banego w online w pesie?

Odnośnik do komentarza

FIFA wygrywa mimo że może i chciałbym żeby było inaczej, powód jest prosty - tam online działa

 

PES może mieć głębię w gameplayu ale bez porządnego online jest dla mnie grą na doczepkę do pyknięcia sobie jednego sezonu ML, jakiegoś turnieju, ale potem kończy się tak że płytka leży i się kurzy - brak konkretnego online powoduje że ta gra mogłaby dla mnie nie istnieć

 

powiem więcej, taki stan rzeczy zostanie na bardzo długi czas, Konami *NIGDY* nie zrobi dobrego netcode, partaczyli go od zawsze (PES 5 i 6 to ostatnie części które były grywalne po sieci, mimo że tam host się zmieniał w połowie meczu), i od 2008 roku nie potrafią sobie z tym poradzić, praktycznie wszyscy japońscy developerzy są głęboko w du.pie jeśli chodzi o online - Namco i Tekken - nawet przy idealnym połączeniu  nie można tej gry traktować poważnie, Konami - żenada since 2008, Polyphony i Gran Turismo - śmiech na sali, jedyny wyjątek to Capcom, który ma online ogarnięte tylko z tego powodu że zatrudnili do siebie typa któy zrobił tryb online do emulatora starych gierek z CPS1-CPS2 tzn kaillera i tylko dzięki temu mają to na poziomie 

 

dlatego też ilekroć czytam zachwyty nad nowym PESem przypominam sobie jakie super atrakcje czekają na mnie online...zalagowany input i tryby gry 100 lat za murzynami

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...