Skocz do zawartości

PES vs FIFA


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalne na lamach Gamezilla.pl, tyle. To, ze powiedzial ze FIFA 10 wyglada przepieknie a PES 2010 tylko pieknie to jego zdanie. Zalezy to od gustu. Mnie tez bardziej odpowiada graficznie gra od Elektroników. Na razie w przypadku obu gier daleko jeszcze tak dobrze odwzorowanym pilkarzom jak mialo to miejsce w PCtowym PESie 6. Tam to dobiero sie tworzylo fejsy ;)

 

Coz, wracajac do tematu, po zobaczeniu tego materialu nie zauwazylem prawie nic, czego wczesniej sie spodziewalem... hmmm, moze za wyjatkiem tego, jak przy strzale Maloudy (?) po podaniu Anelki zareagowal Drogba. Swietnie wykonana animacja uniku przed pilka. Czekam na dema obu gier.

 

Chyba nikt nie powie, ze na podstawie tego materialu nie mozna wyrobic sobie wstepnej opinii, hmm? ;)

Odnośnik do komentarza
Pierwsze oficjalne sprawdzenie obu piłeczek http://www.gamezilla.pl/content/fifa-10-pc...orownanie-wideo

 

A to dobre.

 

Jeśli koleś mówi , że fifa wygląda przepięknie ,a pes tylko pięknie to chyba powinien zainwestować w pingle.

Moze czar wygladu PES'a pryska na kamerze WIDE, bo to, ze postury zawodnikow sa o wiele lepsze na wstawkach, przy rozgrzewce itp - kazdy widzi.

Odnośnik do komentarza

polecam podcast WENB, gadaja o obu grach, wg mnie z tej rozmowy wynika, ze w tym roku PES dostanie ocene 8/10, a FIFA doczeka sie 10/10...

 

"magic is back" - chodzi o to cos, co mialy poprzednie ISSy i PESy, a co podobno bedzie miala tegoroczna FIFA, IMHO w FIFA09 tej magii jeszcze nie bylo, ale gralem tylko w demo, a PES? fajnie ze sie podnosi z dna, konkurencja moze nam tylko sluzyc

 

http://winningelevenblog.com/blog/podcast-073-stop-the-riot/

Edytowane przez newyorkdanzig
Odnośnik do komentarza

kolejny magazyn, ktorego nie warto czytac:

In their latest issue released September 2nd, PSM3 have a fantastic PES 2010 vs FIFA 10 feature, facing off the two games after playing both versions.

 

Breaking it down to things like gameplay elements to graphics and licenses, the feature details exactly which game is better in each respective field. It’s no quick decision, as the verdict is spread over 6 pages, but in the end PES 2010 came out on top!

 

Oceny PSM dla ubieglych edycji :

PES 08 - 86/100

FIFA 08 63/100 (LOL)

 

PES 09 - 88/100

FIFA 09 - 83/100

http://issonline.pl/index.php?cmd=pokaz&id=1221918726

 

 

Odnośnik do komentarza

Rok gry we Fife 09 wystarczyl, by w tym momencie stwierdzic, ze pilkarze na tych filmikach od PES 10 ruszaja sie jak betonowe klocki !. Katastrofa jak ta seria upadla :(. I pomyslec, ze od ISS 98 rok w rok gralem w pilki od Konami. Przy PES 09 miarka sie przebrala, bo juz mi nerwy przy tej grze wysiadaly :/. Wystarczylo kilka meczy, bym juz PES nie tknal ... Teraz sytuacja jest jeszcze gorsza. EA co powie, to zrobi, a Konami ?. Czy wy naprawde wierzycie, ze ta gra sie drastycznie zmieni w porownaniu do tych filmikow ??. Online ze wzgledu na szacunek za gry na PS2 laskawie przemilcze.

 

Moja opinia jest taka: Konami kompletnie nie umie wykorzystac potencjalu X360 i PS3.

 

Dziekuje, zostaje przy Fifie 10. W tym momencie nie wierze, zeby bylo inaczej.

 

ps. Dzieki dla moderatora za przeniesienie posta :). Chcialem to wlasnie zrobic, bo nie wiedzialem ze istenieje taki watek ;)

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja powiem tak :

Fifa rządzi na konsolach , a PES rządzi na PCtach . Dlaczego?

 

Zacznę od fify : Fifa co roku zmienia wygląd na konsolach lecz na PCtach od Fify 06 nic prawie ( w grafice ) się nie zmieniło natomiast w ...

 

... PES ( Pro Evolution Socer ) :

 

Konami podobnie jak EA Sports co roku wypuszcza nowy symulator piłki kopanej

o nazwie PES . Gra Japończyków ( w stosunku do Fify ) prezentuje się lepiej na

komputerach stacjonarnych niż na konsolach . To moja wizja nikt z was nie musi w nią wierzyć , piszę to po to aby nie było głupich docinek kierowanych do mojej osoby . 8)

Odnośnik do komentarza

Ameryki nie odkryłeś,ale brawa to Twój czwarty post.

 

Teraz mówiąc serio masz rację,FIFA na konsolach wygląda i gra się w nią świetnie.Liczę na to,że jutrzejsze demo będzie za(pipi)iste.W końcu przeszło miesiąc będę się nim bawił.Wiecie czy będzie w demko możliwość rozegrania treningu?

A, i kiedy demo PESa?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie Fifka nowa jednak troszke lepsza w tym roku. Ale jesli będzie jeszcze szybsza za rok to już nieładnie będzie. Możecie sie śmiać ale to demko PES 2010 kojarzy mi sie z ISS 97, tam podobnie koślawo konstruowało sie akcje, szybkość tysz podobna była. Troszke smieszna sprawa z dośrodkowaniami, napastnicy w ogóle prawie nie starają sie wyskakiwać do główek. A rzuty karne to juz przesada... Żeby nie było, Fifa idealna też nie jest, dośrodkowania lecą troche balonowe i jakoś bramkarz niebardzo chce zostawać na linii po naciśnięciu 2 razy trójkąta ale strzały...miodzio :) Moim zdaniem nieznacznie ale jednak, wygrywa Fifka. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie ze FIFA 10, nie ma tutaj zadnej dyskusji.

 

 

Tak w ogole to znalazlem niezlego rodzyna jesli chodzi o temat PES2010 vs. FIFA 10. No kur.wa, poziom fanbojstwa sekty Konami osiaga juz nawet poziom bezczelnosci. Mowa o filmikach na youtube, mi najbardziej przypadl do gustu ten oto kwiatek, polecam obejrzec:

 

http://www.youtube.com/watch?v=6vTR_kwzXUs

 

Podpowiem dla mniej spostrzegawczych, ze w owym filmiku porownywany jest PES2010 na konsole X360 z FIFa 10 na !!UWAGA!! - PC. Haha, nie musze chyba mowic, ze fifa na pc zakoczyla rozwoj na mniej wiecej roku 2006 ;]

 

Poprzegladalem sobie inne dziela i sadze, ze tworzone sa one glownie przez zaslepionych fanatykow PESa, aby udowadniac sobie nawzajem ze ta gra z gatunku Arcade ma jednak to cos w sobie i obietnice rewolucyjnych zmian zostaly spelnione. Latwo tez zauwazyc, ze wiekszosc porownan opiera sie na wygladzie zawodnikow, w czym bezdyskusyjnie wygrywa PES.

 

 

 

Ogolnie rzecz biorac mozecie sobie kupic PES2010 i dzieki temu pomoc Konami przy zakonczeniu roku fiskalnego na plusie, przy minimalnym wkladzie pracy. Podziwiam przy tym zoltkow, ze potrafia nakrecic hype na cos, co nie spelnia nawet polowy stawianych obietnic. Gdybym mogl dalbym dyrektorowi od marketingu duza podwyzke, bo swietnie sprawdza sie na swojej pozycji. Sprzedaje w koncu niezle gow.no, przekonujac ludzi ze to rodzynki.

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Mimo wszelakich dobrych chęci za cholerę nie moge się przekonać do Fify. Rozgrywka jest strasznie sztuczna dla mnie. Gra się zbyt lekko, nie czuć wagi zawodników i piłki. To mnie okropnie odstrasza. Nowy PES graficznie miecie Fife, oprócz animacji bo ta w produkcji EA to majstersztyk. Tyle że ja nie kupuje gry dla ładnej animacji. Gameplay to najważniejsza rzecz a PES jest tutaj bezkonkurencyjny według mnie. Jeżeli dopracują online to biorę PES'a 2010.

Odnośnik do komentarza

Mimo wszelakich dobrych chęci za cholerę nie moge się przekonać do Fify. Rozgrywka jest strasznie sztuczna dla mnie. Gra się zbyt lekko, nie czuć wagi zawodników i piłki. To mnie okropnie odstrasza. Nowy PES graficznie miecie Fife, oprócz animacji bo ta w produkcji EA to majstersztyk. Tyle że ja nie kupuje gry dla ładnej animacji. Gameplay to najważniejsza rzecz a PES jest tutaj bezkonkurencyjny według mnie. Jeżeli dopracują online to biorę PES'a 2010.

 

to mi opowiedz co cie urzeklo w gameplayu pesa, chetnie poslucham.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...