Jump to content

Poznań Game Arena 09


Recommended Posts

Wiem że niektórzy jeszcze dochodzą do siebie po Extreme Party VI ale już za niepełne dwa miesiące jedna z największych imprez branożowych w naszym kraju czyli PGA 09, kto był na poprzednich edycjach wie jaki tam klimat panuje. Poprzednie PGA wypadło nie najgorzej, a w pamięci pozostaną turnieje i pokazy niektórych gier, w tym roku nie można przegapić więc kolejnego Event'u (mam nadzieję że jeszcze bardziej ciekawego). Więcej info na http://www.gamearena.pl/

 

A w skrócie:

 

Już niespełna dwa miesiące pozostały do szóstej edycji PGA, która przyniesie niespotykaną dotąd liczbę przedpremierowych i ekskluzywnych pokazów gier. Przyniesie także rekordową powierzchnię, na której odbędzie się impreza - ponad 18 000 m2 rozrywki i multimediów na światowym poziomie!

 

Poprzednia edycja oznaczona cyfrą 2008 odbyła się w największym pawilonie wystawienniczym w Polsce - pawilonie nr 5 o powierzchni niespełna 14,5 tys. metrów kwadratowych. W tym roku zmieniamy lokalizację. Większą, bardziej przestronną, bardziej funkcjonalną i ... po prostu ładniejszą.

 

Nie ma piękniejszego kompleksu targowego w naszym kraju od pieszczotliwie nazywanego "czteropaku". Kompleks czterech hal połączonych pięknym drewniano-szklanym dachem. W środku drzewa, krzewy... Bajka.

 

I tak oto tegoroczne PGA odbędzie się na powierzchni przekraczającej 18 tys. metrów kwadratowych. I rzadko kiedy ilość tak bardzo przekłada się na jakość, jak będzie to miało miejsce w dniach 16-18 października. My już wiemy dlaczego, ale informację dawkować będziemy ze spokojem.

 

Pierwsze szczegóły już od września. Wówczas ruszymy z pierwszymi konkursami na naszej stronie! Więc jeśli jeszcze nie macie w ulubionych czy zakładkach strony gamearena.pl to czym prędzej to zróbcie. Warto!

 

 

 

PS. I mała prywata z poprzedniego PGA ;)

 

20081122989.jpg

Edited by WESKER-DL
Link to comment

byłem rok temu. impreza dla mniej ogarniętych graczy, wyjadacze nic ciekawego tam nie mogli zobaczyć. ogólne wrażenie burdelu i słabej organizacji, przynajmniej ja miałem takie odczucia. wyszedłem po 15 minutach chyba ;) fajnie że zmieni sie hala, bo tamta faktycznie średnio sie nadawała do takich targów.

Link to comment

Osz Ty gooral jesteś z Poznania O_O.

 

Ja jako rodowita pyra muszę być na PGA, rok temu byłem i teraz także będę. Oby tylko było to lepiej zrobione jak rok temu, bo rzeczywiście, choć sam fakt organizowania czegoś takiego jest fajny, to za wiele się nie działo i wszystko było zawalone nerdami grającymi w Tibie.

Link to comment
  • 1 month later...

Do Poznania mam pół godziny autobusem, ale na PGA raczej się w tym roku nie wybieram. Szkoda weekendu. Z relacji brata wiem, że ubiegłoroczne PGA pod kątem gier totalnie ssało laskę, możliwe że w tym roku będzie podobnie (nie powiedziane, ale po co ryzykować?), a nie pojadę specjalnie po to żeby obściskiwać się z hostessami. Jak teraz wypali to za rok się wybiorę.

Link to comment

W piątek będą prezentacje Mass Effect 2, Assassin's Creed II, Dragon Age: Początek, Avatar, Forza 3, Splinter Cell: Conviction oraz Mount&Blade: Ogniem i Mieczem - wszystko bez zbędnej publiczności i tłoku, bez kolejek więc będzie można na spokojnie przetestować :)

Edited by Lukas_AT
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Guest donsterydo

To jak mam wejśc na teren targów skoro nie jestem dziennikarzem?

 

Owijasz głowę ręcznikiem, przyklejasz sztuczną brodę, do paska przyczepiasz zabawkowy dynamit z kiosku i biegniesz w stronę wejścia z "DŻIIIHAAAAAAAAAD!!!" na ustach ;-)

Link to comment
Guest donsterydo

Czemu, sposób na jihad też jest dobry. Tzn. po spotkaniu z ochroną już nie będzie nawet myśleć o tym całym PGA.

 

Myślisz, że jakiś ochroniarz próbowałby go zatrzymać, pierwsi by uciekli :-p

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...