Skocz do zawartości

Poznań Game Arena 09


Whisker

Rekomendowane odpowiedzi

Kto będzie na PGA i obejrzy prezentację EA/zagra w Mass Effect 2 niech zda tutaj relację. Gdyby nie zajęcia byłbym na PGA ale niestety nie dam rady więc ktoś miły i uczynny mógłby opisać swoje wrażenia jak prezentuje się ten mega hicior.

 

Zdam relację ze wszystkiego co tylko się da, nie ma sprawy :). Zresztą i tak muszę trochę popisać o tym na deesowiec.info więc spoko, będzie co poczytać ;].

 

Wejść można też z zaproszenia partnerów PGA z tego co wiem.

 

Zapomniałbym. Spotykamy się jakoś forumową ekipą? W zeszłym roku niby coś takiego miało być, ale spotkałem bodajże tylko MaciejaPŃ i to wszystko, targi tak ssały pałę, że co growe można było obejrzeć w 2 godziny (a jak się nie chciało zagrać w GoW2 i napalać na hostessy to 15 minut), dlatego uciekłem jak najszybciej ;].

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Właśnie zauważyłem, że czasami znajdowały się tam serwisy, które nie istnieją nawet wirtualnie.

 

Jestem wykończony, ten dzień był genialny. Mało ludzi, mało hostess, dużo pokazów, dyskusja z tuzami polskiej branży growej, można było we wszystko swobodnie pograć, ŁAŁ. Jutro idę tylko po to, by złapać więcej hostess i zdjęć, grać mi się nie chce już (nagrałem się już). Miejsca jest chyba mniej, ale za to nie jest wszystko w jednej hali (w dwóch mniejszych to jest i na dwóch piętrach).

 

Na razie jestem wykończony, ale walnę tu mega relację niedługo (i nie tylko tutaj) z całych targów, trzech prezentacji gier (Mass Effect 2 (widziałem takie sceny, o których zakazano nam pisać, czuję się zaszczycony, ja wiem, że to tylko Poznań, PGA i któryśtam już raz to pokazywali, ale kurde, dla mnie to mega jest :D, Splinter Cell Conviction i Avatar) i konferencji z tuzami polskiej brażny nt. naszego rynku growego i jeszcze kilka innych rzeczy :).

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Było świetnie, a Uncharted 2 to gra za którą mogę się oddać.

 

Grałem, ale grafika mnie wcale nie olśniła, za to gameplay był fajny. Mimo to nie uważam to za jakiś hit, z kumplami na górze cały czas Guitar Hero Metallica na pierwszym piętrze na scence allegro okupowałem. Mało kto tam trafiał, więc dobrze było \m/! To jest dopiero gra.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiejszy dzień był beznadziejny - chyba wszystkie nerdy z Poznania i okolic się zwaliły, bo połapać sidiekszyn darmowe i porobić sztuczny tłum przy standach z grami. Byłem chwilę, spotkałem się z kilkoma dotychczas wirtualnymi znajomymi, kilku niestety nie znalazłem, ale wyszedłem zażenowany. Nie doceniałem, jak dobrze było mieć taką wejściówkę.

 

Aha, najbardziej podobał mi się turniej Halo 3 - posiedziałem tam chyba z dwie godziny. Szacun dla tej wiary, wymiatali. Byłem w momencie, gdy Moyo, Fil4TheKiller, ktoś jeszcze na M i jeden, kogo nie pamiętam wymiatali Alkocholika PL, Paqito, Insane Girl i kogoś jeszcze. Nieźle się uśmiałem z Alkocholika jak rzucał hedsetem albo wrzeszczał na drużynę, że naraz do niego gadają xD.

 

No i organizator wołający "LubieCycki" xD.

Odnośnik do komentarza

No i organizator wołający "LubieCycki" xD.

 

to ja bylem sieroto ;] jakos team do turnieju halo trzeba bylo nazwac, c'nie?

 

No co Ty powiesz :P. Wiem oczywiście, bekę z tego miałem :D. Poczytaj temat o turnieju Halo 3 na PGA ;]. Chłopaki mieli problem bo się nie wylogowałeś i im w grach przeszkadzałeś, nie mogli pada znaleźć :P.

 

Będziesz jutro?

Odnośnik do komentarza

Pierwsze edycje PGA były konkretne, bo to nie było jeszcze tak popularne. Teraz z roku na rok jest coraz gorzej.

 

Ale w Dragon Age i Mass Effect 2 pograłem, zawsze coś, bo to jedyne gry, które miały w miarę normalną kolejkę, a nie telewizorek i tłum wokół niego ;)++

 

Gdyby nie tłum i wszechobecne gimbusy rzucające się na hostessy, gratisy i generalnie na wszystko, to byłoby całkiem ciekawie. Jak zawsze, najwięcej czasu na fantasy przesiedziałem, bo tam było najspokojniej i w zasadzie najciekawiej.

Zawsze zastanawiał mnie sens robienia sobie fotek z hostessami. Co, patrzcie, jakie wyrwałem, czy może poczucie wyjątkowości, że się stoi koło takiej "laski"? To tylko hostessy. W markecie też podbijacie do hostess i pstrykacie sobie z nimi fotki? Zresztą, jeśli to ma być dla pochwalenia się, to pozwolę sobie zauważyć, że z nimi zdjęcie sobie może każdy zrobić, wystarczy zapytać. W pewnym wieku na szczęście się z tego wyrasta.

Druga ciekawa rzecz - gratisy. O ile rozumiem łapanie gier, które są rzucane ze sceny, ok, to wartościowa rzecz, fajnie, byle nie zachowywać się jak zwierzę. Ale jeśli ze sceny lecą krówki, pojedynczo, a ludzie walczą o to jak o złoto, to proponuję się zastanowić. Tym bardziej, że kawałeczek dalej chodziły sobie 2 hostessy, mające w torbach takie same krówki, których zbyt wiele osób nie chciało. Ze sceny lepiej smakują, czy jak?

 

Ah, tak btw - Assassin's Creed II to praktycznie to samo, co jedynka. Nie warto czekać.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza
Zawsze zastanawiał mnie sens robienia sobie fotek z hostessami. Co, patrzcie, jakie wyrwałem, czy może poczucie wyjątkowości, że się stoi koło takiej "laski"? To tylko hostessy. W markecie też podbijacie do hostess i pstrykacie sobie z nimi fotki? Zresztą, jeśli to ma być dla pochwalenia się, to pozwolę sobie zauważyć, że z nimi zdjęcie sobie może każdy zrobić, wystarczy zapytać. W pewnym wieku na szczęście się z tego wyrasta.

Druga ciekawa rzecz - gratisy. O ile rozumiem łapanie gier, które są rzucane ze sceny, ok, to wartościowa rzecz, fajnie, byle nie zachowywać się jak zwierzę. Ale jeśli ze sceny lecą krówki, pojedynczo, a ludzie walczą o to jak o złoto, to proponuję się zastanowić. Tym bardziej, że kawałeczek dalej chodziły sobie 2 hostessy, mające w torbach takie same krówki, których zbyt wiele osób nie chciało. Ze sceny lepiej smakują, czy jak?

 

Cholernie dobrze powiedziane, podejdzie taki dzieciak 15lat zrobi se foto, wrzuci na klase, nie wiem czy chodzi o pochwalenie się jakiej to dziewczyny nie będzie czy co ? Innym faktem jest jak hostessa podejdzie do ciebie i zapyta się czy może sobie zrobić z tobą fotkę.

A co do gratisów to byłem od ok. godz. 11 i osobiście jedynie po prostu dostałem to paczka orzeszków i napój allegro, jak chciałem iść po drugi to nie było w ciągu 10 sekund dosłownie ! Tak to jest w po(pipi)ym kraju mieszkać na E3 domyślam się że takich akcji nie ma.

No i jeszcze fakt że siedziałem tam jakieś 5-6 godzin i nawet nie udało mi się dotknąć pada czy czegokolwiek innego umożliwiającego obsługę gry, stoisz w kolejce a tu nagle BAM! dzieciak ci się wpieprza.

Edytowane przez dexter
Odnośnik do komentarza

ale tak na serio czego się spodziewaliście? ;) wiadomo było że przyjdzie masa ludzi którzy za gratisy są w stanie zabić i w zasadzie to był jeden z głównych celów wyjazdu na PGA. Miałem kupę śmiechu kiedy ze sceny rzucano smyczki, a ja z bezpiecznej odległości obserwowałem rzucających się na darmowy gadżet fanów gierek wideo. Wczoraj stałem sobie za jedną ze scen gdzie teoretycznie zwiedzający wchodzić nie powinni, mieliśmy tam zgrzewkę energy drinków to jak przeszedł szturm nastolatków wszystkie puszki rozpłynęły się w ciągu minuty-dwóch.

Współczuję za to hostessom i podziwiam za ich cierpliwość. Gdyby co chwila stado nerdów które nigdy nie dotknęło kobiety chciało robić sobie ze mną fotki, łapiąc mnie do tego nieśmiało za tyłek to by mnie (pipi) jasny strzelił.

Odnośnik do komentarza

Ja bylem wczoraj i tak sie zastanawiam czy trafilem na zly moment czy caly dzien tak bylo ze trzeba bylo czekac pare dobrych minut zeby wydostac sie z hali allegro? Kolejka do schodow koszmarna...

Targi bardziej mi sie podobaly rok temu - wszystko upchniete na jednej hali sprawia lepsze wrazenie :) Jedyna rzecz na plus to elektroniczna sprzedaz biletow - odpada stanie w kolejkach przy kasie :)

A walka o gadzety i kolejki do zrobienia sobie zdjec z hostessami (i tlumy przy tanczacej dziewczynie) byly juz rok temu wiec mnie to nie dziwilo. Ale nadal wygladalo calkiem smiesznie :)

Na koniec zabily mnie jeszcze ceny z Empikowego sklepu.

Mam nadzieje ze za rok bedzie lepiej!!

Odnośnik do komentarza

Kolejka do schodów była ogromna bo w wąskim przejściu hostessy rozdawały coś darmowego więc oczywiście tłum gratis hunterów musiała zakorkować przejście. Na szczęście była winda którą w miarę szybko można było ominąć schody ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...