Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Składka na Crash Team Racing. Oprócz tego że jest to klasyk z PSone to jeszcze posiada multiplayer i mozna sobie przez neta śmigać z kim się chce.

cena- 18zł (3,60zł na osobę. Za 3 zeta picie można sobie kupić albo grę która ma multi ;))

 

1.

2. konrado0905 (mam kartę)

3. Lipa (nie ma karty)

4.

5.

 

 

Składka na trzy części Crasha + dwie części Oddworld: Abe = 37,95$/5 = 7,59$ na głowę, co daje nam przy aktualnym kursie dolara - ok. 20 zł. Za pięć mega klasyków z PSX naprawdę warto !

 

1. Lipa ( bez karty )

2.

3. rysiupeja (bez karty)

4. faranell - (karta jest,ale ostatnio cos nie chce mi jej psn przyjmowac,w pon bede mogl sprawdzic czy juz dziala)

5. sadzikkk ( bez karty)

 

Jedno miejsce wolne. Szukamy kogoś z kartą.

 

Wypisuję się ze składki bo kupiłem za swoje. A co do multi to nie ma tam multiplayera. Ale gra się przyjemnie ;)

Odnośnik do komentarza

Składka na Crash Team Racing. Oprócz tego że jest to klasyk z PSone to jeszcze posiada multiplayer i mozna sobie przez neta śmigać z kim się chce.

cena- 18zł (3,60zł na osobę. Za 3 zeta picie można sobie kupić albo grę która ma multi ;))

 

1.

2. konrado0905 (mam kartę)

3. Stinkmeaner (brak karty)

4.

5.

Edytowane przez Stinkmeaner
Odnośnik do komentarza

Ktos chetny na skladke na Fighting Force? Swietna chodzona bijatyka, klasyk - bardzo dobra na split screena.

Gra sie niestety ukazala poki co jedynie na US PSS, a moja karta z takowym niestety nie wspolpracuje.

 

Jak cos, to mozemy dorzucic tez kilka jakichs innych gierek (w szczegolnosci z dobrym split screenem) - najlepiej takich, ktore sie ukazaly tylko na US PSS.

 

Fighting Force - 6$ - okolo 3,6zl na osobe. Mozemy tez dorzucic Spyro: Year of The Dragon i Crash 3. Laczna cena za te 3 gry - 10,8zl. Niewiele jak za taka ilosc grania - 3 klasyki. Dwa platformowkowe i jedna chodzona bijatyka.

Najwazniejsze jest jednak Fighting Force - jesli nie odpowiada wam reszta, to mozemy je sobie odpuscic.

 

 

 

Fighting Force oraz - opcjonalnie - Spryo: YoTD i Crash 3

1. Yabollek007 (nie mam karty wspolpracujacej z US PSS)

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Składka na Crash Team Racing. Oprócz tego że jest to klasyk z PSone to jeszcze posiada multiplayer i mozna sobie przez neta śmigać z kim się chce.

cena- 18zł (3,60zł na osobę. Za 3 zeta picie można sobie kupić albo grę która ma multi )

 

1.

2. konrado0905 (mam kartę)

3. Stinkmeaner (brak karty)

4.

5.

 

dopisuje się do CTR (nie mam karty)

 

może ktoś jest chętny na trine bo jest w promocji?

albo dorzućmy do CTR jak wszystkim pasuje to wtedy będzie ok. 11 zł

Edytowane przez pele15
Odnośnik do komentarza

Składka na Crash Team Racing. Oprócz tego że jest to klasyk z PSone to jeszcze posiada multiplayer i mozna sobie przez neta śmigać z kim się chce.

cena- 18zł (3,60zł na osobę. Za 3 zeta picie można sobie kupić albo grę która ma multi )

 

1. pele15(nie mam karty)

2. konrado0905 (mam kartę)

3. Stinkmeaner (brak karty)

4. Szejdj(nie mam karty)

5.

 

dopisuje się do CTR (nie mam karty)

 

może ktoś jest chętny na trine bo jest w promocji?

albo dorzućmy do CTR jak wszystkim pasuje to wtedy będzie ok. 11 zł

 

Ja również się dopisuję, może być CTR + Trine, może być samo CTR, wszystko jedno.

Odnośnik do komentarza

Składka na Crash Team Racing. Oprócz tego że jest to klasyk z PSone to jeszcze posiada multiplayer i mozna sobie przez neta śmigać z kim się chce.

cena- 18zł (3,60zł na osobę. Za 3 zeta picie można sobie kupić albo grę która ma multi )

 

1. pele15(nie mam karty)

2. konrado0905 (mam kartę)

3. Stinkmeaner (brak karty)

4. Szejdj(nie mam karty)

5.

 

dopisuje się do CTR (nie mam karty)

 

może ktoś jest chętny na trine bo jest w promocji?

albo dorzućmy do CTR jak wszystkim pasuje to wtedy będzie ok. 11 zł

 

Ja również się dopisuję, może być CTR + Trine, może być samo CTR, wszystko jedno.

Pokazcie gdzie macie taka opcje. Jedyne co mi przychodzi do glowy to granie na PSP, ale watpie w to.

Polecam CTRa, ale zeby nie bylo potem rozczarowan, ze nie ma online.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I to chyba byłem ja... Eh mały bajzel się tu zrobił, z tą składką. Porządek chciałem zrobić, co by było wszystko czarno na białym i faktycznie Ciebie chyba pominąłem. Jakby co, to dajcie Lipe za mnie...

 

Co do Trine, to jestem na TAK. Ewentualnie można drugą składkę zrobić.

Edytowane przez Stinkmeaner
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...