Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Lara Croft and the Guardian of Light

47zł / 5 = 9,40 zł na głowę

 

1. Rokkyu (jest karta)

2. Decanabol

3.

4.

5.

 

Posiadam konto w PKO Inteligo. Jeśli się wpiszesz to wyślij mi od razu PM, ja odpowiem z numerem konta.

Konto do zrzutki zakładam po uzbieraniu całej kwoty. Spieszmy się, bo ponoć mają nas wkrótce banować za to. :rolleyes:

BTW: może to ktoś potwierdzić? Tzn dostał już ktoś z Was bana za dzielenie konta?

Ja i kumpel jesteśmy zainteresowani.

1. Rokkyu

2. Decanabol

3. krak2610

4. sakiu

5. stoodio (bk)

 

edit: sakiu wystosował również propozycję by do zakupu dodać jeszcze challenge pack 1. Kosz tego dlc to 10 zł, czyli wyjdzie po śmieszne 2 zł na osobę. Ja to popieram.

:thumbsup:

 

Wysyłam Wam dane do przelewu na PM. Tak jak demokratycznie ustaliliśmy - dodajemy DLC, więc przelewajcie 11,40zł. :)

 

Podbijam składkę tej grupy dla nowego DLC, challenge pack 3 i character pack z Raziel I Kain razem 20zł czyli 20/5=4zł na osobę.

 

1. Rokkyu

2. Decanabol

3. krak2610

4. sakiu

5. zarezerwowane dla stoodio na razie.

 

Stoodio jesteś zainteresowany na dodatkowy zakup z tego konta tego DLC?

Odnośnik do komentarza

Lara Croft and the Guardian of Light

47zł / 5 = 9,40 zł na głowę

 

1. Rokkyu (jest karta)

2. Decanabol

3.

4.

5.

 

Posiadam konto w PKO Inteligo. Jeśli się wpiszesz to wyślij mi od razu PM, ja odpowiem z numerem konta.

Konto do zrzutki zakładam po uzbieraniu całej kwoty. Spieszmy się, bo ponoć mają nas wkrótce banować za to. :rolleyes:

BTW: może to ktoś potwierdzić? Tzn dostał już ktoś z Was bana za dzielenie konta?

Ja i kumpel jesteśmy zainteresowani.

1. Rokkyu

2. Decanabol

3. krak2610

4. sakiu

5. stoodio (bk)

 

edit: sakiu wystosował również propozycję by do zakupu dodać jeszcze challenge pack 1. Kosz tego dlc to 10 zł, czyli wyjdzie po śmieszne 2 zł na osobę. Ja to popieram.

:thumbsup:

 

Wysyłam Wam dane do przelewu na PM. Tak jak demokratycznie ustaliliśmy - dodajemy DLC, więc przelewajcie 11,40zł. :)

 

Podbijam składkę tej grupy dla nowego DLC, challenge pack 3 i character pack z Raziel I Kain razem 20zł czyli 20/5=4zł na osobę.

 

1. Rokkyu

2. Decanabol

3. krak2610

4. sakiu

5. stoodio (oficjalnie)

 

Stoodio jesteś zainteresowany na dodatkowy zakup z tego konta tego DLC?

Niech stracę :P

Odnośnik do komentarza

Lara Croft and the Guardian of Light

47zł / 5 = 9,40 zł na głowę

 

1. Rokkyu (jest karta)

2. Decanabol

3.

4.

5.

 

Posiadam konto w PKO Inteligo. Jeśli się wpiszesz to wyślij mi od razu PM, ja odpowiem z numerem konta.

Konto do zrzutki zakładam po uzbieraniu całej kwoty. Spieszmy się, bo ponoć mają nas wkrótce banować za to. :rolleyes:

BTW: może to ktoś potwierdzić? Tzn dostał już ktoś z Was bana za dzielenie konta?

Ja i kumpel jesteśmy zainteresowani.

1. Rokkyu

2. Decanabol

3. krak2610

4. sakiu

5. stoodio (bk)

 

edit: sakiu wystosował również propozycję by do zakupu dodać jeszcze challenge pack 1. Kosz tego dlc to 10 zł, czyli wyjdzie po śmieszne 2 zł na osobę. Ja to popieram.

:thumbsup:

 

Wysyłam Wam dane do przelewu na PM. Tak jak demokratycznie ustaliliśmy - dodajemy DLC, więc przelewajcie 11,40zł. :)

 

Podbijam składkę tej grupy dla nowego DLC, challenge pack 3 i character pack z Raziel I Kain razem 20zł czyli 20/5=4zł na osobę.

 

1. Rokkyu

2. Decanabol

3. krak2610

4. sakiu

5. stoodio (oficjalnie)

 

Stoodio jesteś zainteresowany na dodatkowy zakup z tego konta tego DLC?

Niech stracę :P

 

Cool, Rokkyu jak ostatnio robi zbiórkę więc do niego z przelewem.

Odnośnik do komentarza

Proponuję składkę na Dead Nations (47/5=9,4)

1. Alien.dh (brak karty)

2. black mamba (bk)

3. Dukan (bk)

4. Biały (bk)

5. rkBrain

Użyczy ktoś karty? My w 4 osoby po 11.75zł płacimy. Chyba że ktoś ze składki schaba się wpisze jeszcze to będzie 9.40zł normalnie a kupi ktoś uprzejmy..

To ja się dołączam z kartą ale musisz mi napisać całą procedurę na PW bo wcześniej się nie ustawiałem.

Odnośnik do komentarza

Proponuję składkę na Dead Nations (47/5=9,4)

1. Alien.dh (brak karty)

2. black mamba (bk)

3. Dukan (bk)

4. Biały (bk)

5. rkBrain

Użyczy ktoś karty? My w 4 osoby po 11.75zł płacimy. Chyba że ktoś ze składki schaba się wpisze jeszcze to będzie 9.40zł normalnie a kupi ktoś uprzejmy..

To ja się dołączam z kartą ale musisz mi napisać całą procedurę na PW bo wcześniej się nie ustawiałem.

 

Za późno, ja odpadam z tej składki, z tego co wiem to Dukan też.

Odnośnik do komentarza

Red Faction; Cena PSN: 69 zł; Cena składki: 14 zł

Siren: Blood Curse; Cena PSN: 99 zł; Cena składki: 20 zł

Dead Nation; Cena PSN: 47 zł; Cena składki: 9 zł

 

Będę łapał dodatkowe osoby na gametrade.pl bo właśnie zweryfikowałem tam konto. Będę je wpisywał jako dodatkowy slot dla siebie.

 

Red Faction; Cena PSN: 69 zł; Cena składki: 14 zł

1. chudy.20 (bk)

2.

3.

4.

5.

 

Wypisuję się z tej składki. Bardziej zależy mi na kupnie Siren.

 

Siren: Blood Curse; Cena PSN: 99 zł; Cena składki: 20 zł

1. rkBrain (karta)

2. chudy.20

3.

4.

5.

 

Wcześniej nie uczestniczyłem w żadnych składkach (nie licząc tej poniżej) ale nie ma strachu. Padł mi laser w konsoli, więc będę często zaglądał do tego tematu.

 

Dead Nation; Cena PSN: 47 zł; Cena składki: 9 zł

1. rkBrain (karta)

2. black mamba (bk)

3. chudy.20 (bk)

4. Madaxaa

5. Dukan

 

Lista kompletna wysyłam dane. Czekam na przelewy.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
Dead Nation; Cena PSN: 47 zł; Cena składki: 9 zł1. rkBrain (karta)2. black mamba (bk)3. chudy.20 (bk)4.madaxaa 5.
Lista się posypała (YLOD oraz brak cierpliwości), więc ja przejmuję kontrolę. Na razie są 3 osoby.Czekam na potwierdzenie od: black mambablack mamba: Masz zapchaną skrzynkę chyba bo nie można do Ciebie wysłać wiadomości.

Skoro jest karta to dopisuję się do tej listy a wypisuję od schaba - schab pewnie też będzie zainteresowany bo nie miał karty.

Odnośnik do komentarza
Dead Nation; Cena PSN: 47 zł; Cena składki: 9 zł1. rkBrain (karta)2. black mamba (bk)3. chudy.20 (bk)4.madaxaa 5. schab
Lista się posypała (YLOD oraz brak cierpliwości), więc ja przejmuję kontrolę. Na razie są 3 osoby.Czekam na potwierdzenie od: black mambablack mamba: Masz zapchaną skrzynkę chyba bo nie można do Ciebie wysłać wiadomości.

Skoro jest karta to dopisuję się do tej listy a wypisuję od schaba - schab pewnie też będzie zainteresowany bo nie miał karty.

 

czekamy na dane

Odnośnik do komentarza

Składka na Dead Nation, 47 zł, zrzucamy się po 9,40 zł.

 

1. Exus1pl (karta)

2. Lysy_

3. Biały

4. Posock

5. schab0795

 

Jeden slot wolny.

 

Dopisuje się i czekam na dane.

 

I od razu robię nową składkę na Shank i Castle Crashers (47zł+51zł=98zł) czyli 19,60zł na osobę

 

1. schab0795 (bez karty)

2.

3.

4.

5.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...