Skocz do zawartości

Uncharted 2


Texz

Poziom trudności Pucharków  

127 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności trofeów w Uncharted 2?

    • Bardzo łatwe
      7
    • Łatwe
      44
    • Średnie
      64
    • Trudne
      12
    • Bardzo trudne
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Własnie przed chwilą znalazłem niezłą miejscówkę na wszelkie trofea z broniami (zabija x wrogów bronią x) oraz ewentualnie trofeum Survivor - chapter 25 miejsce w którym ścierają się ludzie Lazarovitch'a z Guardian'ami. Jeśli nie zaatakujemy tubylców, najemnicy wychodzący z lewej strony będę się bez końca respawn'ować - wiecie co robić ;)

 

mogłbyś określic sie jasniej?

czy jest to tak gdzie z jednej strony jest wielka przepasc i mozna wejsci po schodach na wyrzszy poziom oraz sa takie male wawozy?

Odnośnik do komentarza

Własnie przed chwilą znalazłem niezłą miejscówkę na wszelkie trofea z broniami (zabija x wrogów bronią x) oraz ewentualnie trofeum Survivor - chapter 25 miejsce w którym ścierają się ludzie Lazarovitch'a z Guardian'ami. Jeśli nie zaatakujemy tubylców, najemnicy wychodzący z lewej strony będę się bez końca respawn'ować - wiecie co robić ;)

 

mogłbyś określic sie jasniej?

czy jest to tak gdzie z jednej strony jest wielka przepasc i mozna wejsci po schodach na wyrzszy poziom oraz sa takie male wawozy?

 

W lokacji przedstawionej w pierwszej części filmiku (z lewej wychodzą najemnicy, systematycznie ten sam skład):

 

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Własnie przed chwilą znalazłem niezłą miejscówkę na wszelkie trofea z broniami (zabija x wrogów bronią x) oraz ewentualnie trofeum Survivor - chapter 25 miejsce w którym ścierają się ludzie Lazarovitch'a z Guardian'ami. Jeśli nie zaatakujemy tubylców, najemnicy wychodzący z lewej strony będę się bez końca respawn'ować - wiecie co robić ;)

 

mogłbyś określic sie jasniej?

czy jest to tak gdzie z jednej strony jest wielka przepasc i mozna wejsci po schodach na wyrzszy poziom oraz sa takie male wawozy?

 

W lokacji przedstawionej w pierwszej części filmiku (z lewej wychodzą najemnicy, systematycznie ten sam skład):

 

Czy ktoś może potwierdzić skuteczność tej metody? Jestem ciekaw czy to miejsce jest odpowiednie czy był to zwykły bug ;)

Odnośnik do komentarza

Medal pt. Riot Rocker za nic nie chce mi wpasc nie wiem moze cos zle robe.

prosze o pomoc!

Napisz dokładnie co robisz.

 

przechodze po powalonym przeciwniku z tarcza (tak jak bylo napisane run over 5 shielded enemies... czy cos takeigo)

kk, to zrób tak - strzelasz w tarczę do momentu kiedy koleś przycupnie, podchodzisz naciskasz kwadrat (jeśli się nie mylę) Nate przebiega po tarczy za plecy kolesia, ponownie naciskasz kwadrat aby zwieńczyć dzieło. Powtórzyć 5 razy :whistling:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

No i jest platyna :)

 

Ogolnie latwiejsza niz w jedynce. Tam na Crushing bylo kilka momentow (ze 3-4) gdzie nerwy wysiadaly.. Tutaj wlasciwie tylko Lazarovic sprawil mi wieksza trudnosci.

Reszta trofeow tez nie jest ciekza. Wlasciwie dzieki rozdzialowi 4 latwiej bylo zrobic 10x Steel Fist niz w jedynce 5x ;)

 

Ogolnie poziom trofeow w U1 i U2 mi najbardziej odpowiada. Nie sa banalne, ale nie sa tez trudne. Nie zmuszaja tez do jakichs dziwnych wymuszoncyh zachowan, a poprostu pozwalaja wyciskac z gry wszystkie soki :)

No... wyjatkiem jest 200 kills GAU ale... ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

NIe wiem czy moj przypadek jest odosobniony czy tez nie... a mianowicie:

przeszedlem przed chwila U2 na crushing i co??.... (pipi) trofeum nie wskoczylo...

nie przechodzilem chapterow po kolei tylko njapierw 26 a pozniej wszystkie po kolei i po przejsciu 25 nic sie nie pojawilo mimo tego ze w menu mam zaliczone wszystkie chaptery na crushing. Dodam ze rowniez w 1 czesci mialem problemy z tym ze nie chcialy mi wskakiwac trofea w 2 czesci to juz 2 raz (po steel fist master).

Nie wiem o co chodzi czemu to nie chce sie odblowowac??

Odnośnik do komentarza

No i jest platyna :)

 

Ogolnie latwiejsza niz w jedynce. Tam na Crushing bylo kilka momentow (ze 3-4) gdzie nerwy wysiadaly.. Tutaj wlasciwie tylko Lazarovic sprawil mi wieksza trudnosci.

Reszta trofeow tez nie jest ciekza. Wlasciwie dzieki rozdzialowi 4 latwiej bylo zrobic 10x Steel Fist niz w jedynce 5x ;)

 

Ogolnie poziom trofeow w U1 i U2 mi najbardziej odpowiada. Nie sa banalne, ale nie sa tez trudne. Nie zmuszaja tez do jakichs dziwnych wymuszoncyh zachowan, a poprostu pozwalaja wyciskac z gry wszystkie soki :)

No... wyjatkiem jest 200 kills GAU ale... ;)

Zgadzam się - trofea bardzo fajne, różnorodne ale jednak zbyt łatwe moim zdaniem (najłatwiejsza platyna do tej pory). Co do GAU, parę postów temu podałem bardzo dobry sposób na nabicie trofika za kills'y x bronią ale jakoś nikt nie chce potwierdzić skuteczności owej metody... :ermm:

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie wpadła platyna. Prosta i przyjemna szkoda tylko że, nie ma więcej trophies za multi, np. za 60 lvl.

 

Ostatnią rzeczą jaką zaliczałem były skarby. O ile w jedynce nie były jakoś specjalnie poukrywane to w dwójce za cholerę bym się nie domyślił połowy. Położenie niektórych skarbów to prawdziwy hardcore. Po dwukrotnym przejściu gry miałem zebrane tylko 53.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...