Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


BartIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

' timestamp='1344027166' post='2662422']

Koniecznie napisz swoją opinię w wolnej chwili, bo jestem też poważnie zainteresowany tą grą :)

Zgodnie z obietnicą - jestem w okolicach połowy Gry o Tron, wobec czego kilka słów ode mnie.

Jest to imho zmarnowany potencjał na wielki hit. Opierając się na świetnym uniwersum, jakie stworzył G.R.R. Martin, dość dobrym serialu i sporej reklamie jaką robi produkcja HBO, gra mogła wymiatać. Mogła ale nie wymiata. Jest tutaj sporo nawiązań do książki, czy filmu, historia toczy się, mniej więcej tak jak pierwsza część serii.

Grafika jest średnia, muza, taka sobie, jednakże bardzo złe wrażenie robi taka "statyczność" świata - niby ktoś tam ze sobą rozmawia ale widać to tylko dlatego, że pojawiają się napisy nad głowami. NPC stoją jak skamieniali, z nikim nie pogadasz (oprócz tych z którymi akurat trzeba) ... słabizna. Walka na początku trudna, później można się fajnie bawić, rozwój postaci bez jakichś fajerwerków. "Takie se".

Jednakże wszystkie niedostatki słodzi fabuła - dwie postacie, całkiem różne, mające swoje problemy, swoje sprawy do załatwienia, których losy zaczynają się plątać. Naprawdę to wsysa. Już nie patrzysz co się dzieje wokół, interesuje cię jak potoczy się dalej historia a konieczność walk, czy szukania czegokolwiek jest tylko przeszkodą w zasysaniu tego, co będzie dalej. Dla fabuły warto, naprawdę warto zagrać w tę grę - nie patrzcie na grafikę, naprawdę można wejść w ten świat.

Ostatecznie, mimo, że grę oceniam na jakieś 7/10, teraz, gdy jej cena spadła poniżej stówy (sam dałem 75zł za folię), jest czas by w nią zagrać. Mimo wszystko polecam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj dokończyłem Crisis 2 a dzisiaj czekajac na przesyłkę ze Sleeping Dogs chciałem dokończyć sobie Wolfensteina i dupa w misji castle po rozwaleniu robala z dzial kiedy wessalo mnie w ta czarna dziure czy cos tam za pierwszym razem bylo normalnie ale kiedy zginolem przy drugim podejsciu nie widze broni i nie moge strzelac:-P wyjscie z misji nic nie dalo w miescie mam to samo, reset gry jak i konsoli tez nic, ma moze ktos jakis pomysl?

Odnośnik do komentarza

@Andreal

No, Hexic jest mega spoko - był kiedyś dostępny za darmo na XBLA, też się załapałem ;)

 

A ja, po skończeniu Saint's Row 3 biorę się... za SR3 po raz drugi, tak dobrze się przy niej bawię.

W międzyczasie usiadłem na 2 wieczory, żeby pyknąć sobie calaka w Fight Night 3, bo czekał na to na półce, a i wciąż dokańczam Dirta 3.

Jako główny tytuł prawdopodobnie zacznę LEGO Batman, bo też mi zalega na półce.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Loist Planet 2 i:

 

Jedynkę miło wspominam i ukończyłem, fajan gra. Dwójka lepsza grafika, znowu świetna fauna, dobra grafika, fabuła z dupy ale grało bys ię przyjemnie tylko ktoś mądry znowu wymyślił za(pipi)istą rzecz. W tej grze nie ma PAUZY!!! Albo nie znalazłem. Wogóle japońce znowu utrudniają sterowanie w choooj. Roll pod wciśnięciem L i A? ZMiana granatów na ENG Y plus lewy spust. Może trzy przyciski powinny być potrzebne??? No ale do rzeczy.

 

Dochodzę do pierwszego dużego AKRIDA - tego bossa. Fajnie, że dwa machniecia i po mnie ale to można obcykać, walcze, walcze i dzwonek. Naciskam select na pauze i chooooj. Moja postać stoi a AKRID napier.dala. Mam złamaną girę i idę do listonosza, wracam i ciuuul nie żyje już, i gra cofa mnie MISJĘ PRZED bossem, czyli 20 minut wcześniej. Dobra myślę teraz go zapierniczę. Przełaże misje, dochdzę do bossa, napier.dalam. Boss ma mało energi i rozładowuje się bateria w kontrolerze i co? I kur.wa jajco!!!!!! Gra się nie zatrzymuje, puzy brak i choooooj znowu ginę. Kur.wa mać i znowu mnie cofa misje wcześniej. I do KUr.wy nędzy od 9 rano nie zrobiłem żadnych postępów. Jak tu nie WYJE.BAĆ tej gry przez okno? Czy japońce nieraz są posrani??? A jak mi sięzachce srać w czasie walki z jakimś prze chooojem to co będzie? I znowu misja do tyłu? To jest dopiero z(pipi).ana mechanika gry. Capcom to największe paartacze pod słońcem, mają prawie świetne gry i zaw.sze coś zje.bią. A to ekwipunek w RE, a to jakieś chore założenia mechaniki czy sterowania. Fabuły zawsze mają zje.bane. Kur.wa ide zapalić!!!!!

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza

Select czy start?

A klawisz navi na padzie nie pauzuje gry?

 

Trochę z innej beczki, wczoraj ściągnąłem demo Modern Warfare 3. Nie miałem do czynienia jeszcze z tym tytułem, więc z radością odpaliłem. Pierwsze wrażenie: super płynne (jak to w MW) - no to jazda. Biegniemy przed siebie i napierdalamy bez żadnego pomyślunku, wrogowie padają jak muchy, dużo wokół się dzieje. Rzucam granat, odbił się od ściany i sam się zabiłem.. ok, nie ma sprawy: sam to nie oni :) Nie liczy się.

Respawn, biegnę dalej, wiem że mam wbiec do budynku, kila serii, hop przez ścianę i... wracaj do oddziału. Kurczę, ale ja wiem, że mam tu wbiec... wracaj do oddziału. No dobra, cofam się, ale kumple już są obok i już przed rozpoczęciem drogi należy zebrać drużynę nie ma.

Jazda dalej: biegnę, strzelam - często nie wiem w co, jak to na wojnie - i biegnę dalej po oczyszczeniu (?) pomieszczenia.

I tak dalej. A teraz weź i nie nazwij tego ładnym samograjem...

 

A teraz dla porównania Crysis 1 - niby liniowe, ale mimo wszystko sandbox dający możliwość wykonania misji na swój sposób bez konieczności grania po sznurku, to samo część druga - więcej korytarzowych plansz, ale mimo wszystko czujesz, że masz kontrolę nad polem walki. Takim sposobem przypomniałem sobie o Far Cry Instincts i chyba będzie to mój kolejny zakup (zamiast Black Ops), a także czekam na Far Cry 3.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

No w Lost Planet jest Select hehehe jako niby pauza, start nic nie robi w rozgrywce, w czasie pseudopauzy zas jest jako quit - japońce to mają zje bane przyciski... Nie wiem jak home w ps3 ale skoro przycisk LIVE nie pauzuje a nawet rozładowanie pada na 360 nie pauzuje Lost Planet 2 to już nie wiem. Więc żeby grać trzeba się wysrać, przygotować drugiego pada jakby pierwszy padł, zadzwonić do przyjaciół, żeby ne przeszkadzali i odłączyć dzwonek.....Porażka.

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...