Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


BartIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Po ukończeniu denerwującego Max'a Payne'a 3 zabrałem się za Halo: Anniversary. Od razu banan na ryju, od razu akcja, eksploracja i powrót tego halowatego feelingu. Sentyment jest o tyle silny, iż pierwsze Halo było moim zupełnie pierwszym FPP shooterem.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

Aktualnie męczę tryb World Tour w Forzy Motorsport 4, karierę w Fifie 13 i zwiedzam sobie pustkowia w Fallout New Vegas. Szczególnie ta ostatnia pozycja rozwaliła mnie na łopatki. Po ciekawej, aczkolwiek trochę zbyt patetycznej pod koniec gry "trójce" nie spodziewałem się wielkiej zmiany, ale New Vegas w każdym aspekcie gry jest ciekawsze! Misje główne są o niebo lepsze niż w F3, wprowadzenie motywu kilku frakcji urozmaica rozgrywkę, a sam świat wydaje się bardziej interesujący. Od czasu Red Dead Redemption żadna gra mnie aż tak nie wciągnęła.

Odnośnik do komentarza

Będziesz wniebowzięty. Dwójka jest nawet lepsza niż jedynka. Masa rzeczy do zrobienia, masa świetnych dodatków.

 

Po przejściu Halo Anniversary na Legendary złapałem za Prototype 2. Kurna, jak na razie jest strasznie łatwo w porównaniu do Hard'a z jedynki. Oczywiście feeling rozgrywki, rozwałka, moce i otocznie jest rozwinięciem jedynki, ale spodziewałem się większego wyzwania. Bardzo dobrze, że nie ma debilnych orbów do zbierania, a zostały zastąpione czarnymi skrzynkami, których jest mniej i jest solidna pomoc w ich odszukaniu w postaci sygnałów radarowych na mapie. No nic, jadę dalej bo wkręt jest ostry.

Edytowane przez Yap
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem grać w borderlansa 2 na piecu jak narazie 35 lvl i 35h grania. Zostały mi 4 zadania poboczne aby ukończyć grę na 100% chyba ze coś sie jeszcze pojawi - tego nie wiem ale jak patrzyłem na poradniki to wszystko oprócz tych 4 wykonałem. Teraz rozpoczynam swoją przygodę z Gears of War 2. Jak mam mało czasu na przemiennie Halo 4 z CoD:BO2 na PC.2

Odnośnik do komentarza

Far Cry 3 skończony ponad 800 GS wpadło . Ależ się na końcu z tą grą męczyłem,niby fajna gra,ale jednak monotonia się wkradała mocno przez ostatnie pare godz gry.CoD BO2 dorywczo z botami dziennie , dziś chyba dojdzie Most Wanted do tego.W kolejce Hitman,X-com,Forza Horizon,Assasin 3,Dishonored i masa gier xbla

Odnośnik do komentarza

Far Cry 3 skończony ponad 800 GS wpadło . Ależ się na końcu z tą grą męczyłem,niby fajna gra,ale jednak monotonia się wkradała mocno przez ostatnie pare godz gry.CoD BO2 dorywczo z botami dziennie , dziś chyba dojdzie Most Wanted do tego.W kolejce Hitman,X-com,Forza Horizon,Assasin 3,Dishonored i masa gier xbla

 

ah ten syndrom pirata :D

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Skończyłem ostatnio The Walking Dead i Transformers: Fall of Cybertron i jadę teraz z Ninja Gaiden 2, które od dawna czekało w kolejce. Od poniedziału będę chyba jeszcze leciał z Prototype.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...