Skocz do zawartości

Forumowy Versacze


Gość lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

hah, jakie to smutne hehe, bunny, zadziwia mnie twoja fascynacja taka ekstrawagancja- przeciez to jest max blazenskie- no i drogie- jestes az tak bogaty zeby wygladac jak bezguscie? od armaniego to ja bym co najwyzej kupil szyty na miare garnitur, ale nie taka (pipi)nie, zeby wygladac jak jakis hipsterowy heleniarz. a te cale czapeczki juda lwo z pysznym szaliczkiem to mnie po prostu rozpierdala, all day on fashion show? zero poczucia swojskosci, to wyglada jakby facetowi sztab panienek wybieral z Pani Domu co jest dzis w modzie. straszna (pipi)nia czlowieku, no ale nigdyu nie spodziewalem sie po tobie czegos lepszego

Odnośnik do komentarza

Najtmer -

 

po pierwsze banny, nie wiem czy masz klopoty z czytaniem, czy jak?

po drugie, jestes dluzej na forumie ode mnie, ale jakos ostatnio tylko tutaj bywasz, chyba reszta forumka Ci sie znudziła i robisz borutę. Tyle lat, wiec trzeba sie by godnie zachować.

po trzecie, ostatnio wstawiles buty, ktore, .. nie, nie bede komentowal

 

 

nikt tu nie mowi o armanim, ani tez o kupywaniu ciuchow Dior Homme.

Napisalem wyraźnie ,ze teraz insiruje sie takimi lookami. Chcialem sie podzielic z forumową bracią swoimi spostrzezeniami - czy to cos zlego?

 

jestem absolutnie swiadom ,ze wiekszosci takie cos nei przypasuje, ale byloby to nadwyraz dziwne, gdyby jednak przypasowalo, nie? ;]

 

 

 

niestety nie szanuje Cie na tyle , by brac Twoje rady i uwagi an serio ,takze odpusc.

 

 

 

 

 

 

ps: jesli uwazasz szyk diora za bezguscie, to nie chce wiedziec jak sie ubierasz.

Odnośnik do komentarza

bunny, masz calkowita racje, od dziecka marzylem zeby tak wygladac:

http://i1020.photobucket.com/albums/af327/banny666/00031m.jpg

 

moich uwag nie musisz brac serio- za 2-3 lata sam sie obudzisz =D, duma nastolatka nie pozwala ci przejrzec na oczy- ze twoj gust jest spaczony przez snobizm (bo prawde powiedzawszy to sikasz na widok za krotkich nogawek jedynie ze wzgledu na marke i tego ze tak sie ubieraja gwiazdy). zdaje sobie sprawe ze osobiscie cie nie stac na to i jestes lowca lumpeksowych okazji, ale za to nie wypada mi tobie dopiec. bawi mnie za to fakt, ze obracasz sie tu jak guru mody na forum psx extreme.

 

co ty masz do moich bamboszy? przeciez sam sie spuszczales nad takim "summer look"`iem a teraz obracasz kota ogonem, bo ci wjechalem na ambicje modnisa. osobiscie ci wstawie fote wlasnych egzemplarzy latem i zobaczymy co wtedy bedziesz wymyslal. choc z drugiej strony zdaje sobie sprawe ze moga do mnie nie pasowac, w koncu nie uskutecznialem takiej garderoby do tej pory.

 

 

no dobra sorry, zapomnialem ze jestes na asp i nie wypada tobie odrozniac sie od tych narcystycznych hipsterow.

 

 

 

 

:teehee:

Edytowane przez Najtmer
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

dobre dobre jest to, jak duzo brakuje ci szarych komorek zeby podsumowac wszystkie moje wypowierdzi o tych butach i wyciagnac z nich pointe. dobre dobre. idz odziej czerwone zakrotkie spodenki i szalik na lato. dobre dobre.

 

http://www.lazyenvironmentalist.com/wp-content/uploads/2009/07/mens-mountain.jpg

 

to tez jest z wikliny? chodzi o taki typ, "wsuwane", bez sznurowek czy rzepow.

 

wyprzedzajac pytanie/docinek jakiegos idioty- nie, nie chce kupic akurat tego modelu ktory podalem.

Edytowane przez Najtmer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

"(pipi)" to sobie mozecie zjesc na obiad, bo ja tu nie mialem nigdy aspiracji zeby zabawic na dlugo- po prostu zostawilem swoja zgryzliwa krytyke i poczucie spelnionego obowiazku. jeden z was przyznal mi racje, wiec cos jest na rzeczy, tylko tyle. sami sie d(pipi)cie do mnie hipokryci za wrzucenie jakichs bucikow a jak wam waszego kolege besztam, to nagle mam (pipi)c, co za banda swirow haha =D no dobrze, have nice day, obiecuje ze juz wam tu nie zepsuje atmosferki. buzi na zgode =*

Odnośnik do komentarza

"(pipi)" to sobie mozecie zjesc na obiad, bo ja tu nie mialem nigdy aspiracji zeby zabawic na dlugo- po prostu zostawilem swoja zgryzliwa krytyke i poczucie spelnionego obowiazku. jeden z was przyznal mi racje, wiec cos jest na rzeczy, tylko tyle. sami sie d(pipi)cie do mnie hipokryci za wrzucenie jakichs bucikow a jak wam waszego kolege besztam, to nagle mam (pipi)c, co za banda swirow haha =D no dobrze, have nice day, obiecuje ze juz wam tu nie zepsuje atmosferki. buzi na zgode =*

jestes zenujacy

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...