Skocz do zawartości

Ratchet & Clank: A Crack in Time


....

Poziom trudności pucharów.  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności trofeów w Ratchet & Clank: A Crack in Time?

    • Bardzo łatwe
    • Łatwe
    • Średnie
    • Trudne
      0
    • Bardzo trudne
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm...

 

To trophy wpada na planecie gdzie po raz pierwszy cofamy się w czasie (o dwa lata) nie pamiętam nazwy planety. Tam gdzie jest zima, a jak się cofniemy to wychwalają Nefariusa. Na końcu jest filmik, jak doktor przetrzymuje Orvusa. W tym momencie powinno wpaść.

 

Odnośnik do komentarza

Gra zaliczona, wczoraj zaczynałem, dziś po południu skończyłem. Zostały 2 trofea, skończenia "czelendż moda' i *Terraklon Assassin*

 

Pytanie mam 2 do obu, mianowicie, jeśli dobrze rozumiem Terraklon pojawia się na celendż modzie po jednokrotnym skończeniu gry i uzbieraniu 40 skrzatów ?

Pytanie drugie tyczy się samego czelendż moda można ustawić każualowski poziom trudności ? dam młodemu niech przechodzi ;q

 

 

Odnosnie samej gry jestem fanem R&C ale jest to pierwsza cześć w której miałem problemy z kamerą : /

Sama gra bez 2 wyżej wymienionych trofeów to 12h, resumując na platyne schodzi coś kolo 16-17h

Odnośnik do komentarza

Gra zaliczona, wczoraj zaczynałem, dziś po południu skończyłem. Zostały 2 trofea, skończenia "czelendż moda' i *Terraklon Assassin*

 

Pytanie mam 2 do obu, mianowicie, jeśli dobrze rozumiem Terraklon pojawia się na celendż modzie po jednokrotnym skończeniu gry i uzbieraniu 40 skrzatów ?

Pytanie drugie tyczy się samego czelendż moda można ustawić każualowski poziom trudności ? dam młodemu niech przechodzi ;q

 

 

Odnosnie samej gry jestem fanem R&C ale jest to pierwsza cześć w której miałem problemy z kamerą : /

Sama gra bez 2 wyżej wymienionych trofeów to 12h, resumując na platyne schodzi coś kolo 16-17h

 

Tak, możesz spokojnie zmienić sobie na najniższy poziom w "czelenżach" , pucharek i tak wpadnie.

Odnośnik do komentarza

Hmm...

 

To trophy wpada na planecie gdzie po raz pierwszy cofamy się w czasie (o dwa lata) nie pamiętam nazwy planety. Tam gdzie jest zima, a jak się cofniemy to wychwalają Nefariusa. Na końcu jest filmik, jak doktor przetrzymuje Orvusa. W tym momencie powinno wpaść.

 

 

to wszystko tłumaczy

na początku filmiku zaciął mi się PS3 wię wyłaczyłem go przyciskiem 0\1 kiedy włączyłem go ponownie zacząłem po filmiku

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Czyli jesli skonczylem na normal, i zmienie na hard w chalange to bede musial smigac 3 raz? jestes pewny? ;]

Podbijam. Jak to z tym jest?

Jak przejde chalege mode na hard, to czywpadnie mi trophy za przejscie gry na hard, czy tylko za chalange mode?

Odnośnik do komentarza

Czyli jesli skonczylem na normal, i zmienie na hard w chalange to bede musial smigac 3 raz? jestes pewny? ;]

Podbijam. Jak to z tym jest?

Jak przejde chalege mode na hard, to czywpadnie mi trophy za przejscie gry na hard, czy tylko za chalange mode?

 

Nie wpadnie. Trzeba przejść fabułę bez możliwości levelowania broni ponad 5 poziom (czyli challenge).

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Mam problem z trofeum związanym z misjami pobocznymi "Samaritain cośtam"

Przeszedłem całą grę, wykonałem absolutnie wszystkie poboczne zadania - żólte trójkąty i misje z księżyców "Depot" ( na niektóych były podwójne zadania ). I ciągle nie chce wpaść pucharek. Jedna misja związana z wyciągnięciem jądra komety wciąż się powtarza, tak jak by był to jakiśbłąd gry ? Czytałem troche na zagranicznych forach że sporo osób też miało z tym problem. Jakaś rada ? Czy do tych zadań pobocznych zalicza się dostarczenie planów broni do Szmuglera ?

Odnośnik do komentarza

Ostatnio skończyłem "nowego" Ratcheta i u mnie Samaritanin nie wymagał planów Ryno. Chyba, że gra to policzyła w jakiś pokrętny sposób bo było to na game+ gdzie Ryno miałem już w dawno kieszeni (jednak w tej, że tka powiem sesji jeszcze mu nie doniosłem).

 

Może nie zaliczyłeś wszystkich tych misji, ja za pierwszym przejściem ominąłem misje z tymi kolesiami ze stacji vs księżyc, wzajemnie się chcących wykluczyć z biznesu. Każdy ma bodajże po dwie, wykonując je naprzemiennie (co sugeruje oznaczenie stacji i księżyca na mapie na zielono).

 

Z tą kometą jest jakiś bug. Można tą misję w nieskończoność robić.

 

 

PS: trofik za my blaster runs hot jest przegięty, ale jak się już spiąłem to udało mi się natłuc 24000...

PS2: To najgorsza część serii. Szkoda, że do ToD nie zrobili łatki z trofeami. :/

Edytowane przez Berion
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Po pokonaniu ostatniego bossa bedziesz miał wybór czy rozpocząć Chall. Mode czy wrócic do momentu przed ostatnim bossem i dokończyć misje poboczne oraz stoczyć jeszcze jedną walkę. Jeżeli grasz od nowa i możesz ulepszyć jakąś broń na poziom szósty to jesteś już w chall. mode.

Odnośnik do komentarza

Wiem, wiem. Chodzi Mi o cos zupelnie innego. Gre skonczylem na normal'u. Wlaczajac challenge mode liczylem na mozliwosc zmiany do poziomu Hard, a tu zonk. Odnosze wrazenie, ze pozostaje ukonczyc challenge mode na normal, a pozniej rozpoczac gre od poczatku z poziomu New Game na Hard / Hardcore.

Edytowane przez Chicken
Odnośnik do komentarza

BTW: Ludzie mylnie rozumują Challange Mode jako jeden z poziomów trudności. Jak sama nazwa wskazuje nie jest nim, to tryb w którym można upg. bronie z V6 do VX i gdzie wypada więcej śrubek z przeciwników (a w zasadzie ot tyle samo, ale jest mnożnik).

 

Przechodzenie gry na Normal to strata czasu. Gra na Hard nie jest ani trochę hard. Można mieć jedynie drobne trudności w walce pierwszy raz z Vasariusem i zegarku z Generałem jakimś tam - a i tak tylko jak ktoś nigdy nie grał w Ratchety i nie radzi sobie z taką mechaniką gry. ;]

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

CM to taki NG+. Poziom hard, średnio sprawnemu manualnie graczowi nie przysporzy najmniejszych trudności (szczególnie, jeśli ten gracz grał w poprzednie części). Stąd polecam zaliczanie gry od razu na wysokim poziomie.

Oczywiście z miejsca zbieramy wszytko co się tylko da. CM dzięki temu to zabawa na 4 godziny.

 

Platynę można zdobyć na dobrą sprawę w niespełna dwadzieścia godzin.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.