Skocz do zawartości

Ratchet & Clank: A Crack in Time


....

Poziom trudności pucharów.  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności trofeów w Ratchet & Clank: A Crack in Time?

    • Bardzo łatwe
    • Łatwe
    • Średnie
    • Trudne
      0
    • Bardzo trudne
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Bronze

 

My Blaster Runs Really, Really Hot

Score 10,000 points on My Blaster Runs Hot.

 

Q-Force Cadet

Complete the game on Casual.

 

Bronze Champion

Win the Bronze Tournament.

 

Silver Champion

Win the Silver Tournament.

 

Gold Champion

Win the Gold Tournament.

 

Raritanium Champion

Win the Raritanium Tournament.

 

Fastoon Warrior

Upgrade one weapon to level 5.

 

For a Rainy Day

Collect 10,000 bolts.

 

Greed is Good

Collect 50,000 bolts.

 

Silver

 

Q-Force Hero

Complete the game on Medium.

 

Zoni Collector

Rescue all Zoni.

 

Bolt Collector

Collect all gold bolts.

 

The Gunsmith

Collect all Constructo modifications.

 

The Samaritan

Complete all space missions.

 

Retirement Fund

Collect 250,000 bolts.

 

Gold

 

Preferred Customer

Purchase all GrummelNet Weapons.

 

Thrifty

Collect 1,000,000 bolts.

 

Q-Force Champion

Complete the game on Hard.

Glutton for Punishment

Complete a Challenge Mode playthrough.

 

Platinum

 

The Lombax Triumphant

Collect all trophies in the game.

 

 

 

plus 17 ukrytych

 

 

zrodlo: konsolowisko.pl

 

 

powiem tak:

fajnie, ze pucharki nie pokrywaja sie ze skillpointami

tak przynajmniej zgaduje (zgaduje tez, ze SP beda)

i fajnie, ze trofea ukryte sa ukkryte

Edytowane przez Old_Kyo
Dodano ankietę!
Odnośnik do komentarza

Przyjemna lista, ale ostatnio te ukryte trofea faktycznie są ukryte co jest dość ciekawe. Tak czy siak pełna lista razem z ukrytymi kiedyś tam będzie dostępna, bo nie domyślę się ich chyba xD(nie licząc tych za fabułę i za samo granie).Miodzio cholera jasna, jestem takim fanboyem tej serii, że głowa mała. Nie wiem skąd wezmę na nią pieniądze, bo ostatnio to zalew tytułów : ]

Odnośnik do komentarza

A jakie są stawki za nerki obecnie xD. Ja jakoś nie mogę się znudzić tą serią, nie wiem może to przez moje maniactwo hehe. Tak czy siak nie mogę się już doczekać i to będzie bardzo miło spędzony czas zanim "wyruszę w podróż w świat" i będę skazany na PSP lol.

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Siemanicacja legalizacja :)

 

Brakuje mi jednego brązu, chodzi mi 10,000 punktów w My Blaster Runs Hot. Jest na to jakaś "ukryta" metoda :), a może w dwójkę przechodziliście?

 

Co do pucharków są bardzo intuicyjne, nie męcz oraz nie pozostawiają wrażenia mozolnej walki o platynę.

 

z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Siemanicacja legalizacja :)

 

Brakuje mi jednego brązu, chodzi mi 10,000 punktów w My Blaster Runs Hot. Jest na to jakaś "ukryta" metoda :), a może w dwójkę przechodziliście?

 

Co do pucharków są bardzo intuicyjne, nie męcz oraz nie pozostawiają wrażenia mozolnej walki o platynę.

 

z góry dzięki za odpowiedź.

w poczatkowcyh rundach probuj wystrzelac pociski "w powietrze" a jak sie naladuje specjal to probuj 1 strzalem zabic cala grupe. Wtedy dostajesz mnoznik. Dzieki takiej grze mozliwe jest zdobycie 10 000 pkt przed bosem (ja tak zrobilem) bo boss jest dosc trudny. No i trzeba lapac oczywiscie wszystkich cywilow

Odnośnik do komentarza

Siemanicacja legalizacja :)

 

Brakuje mi jednego brązu, chodzi mi 10,000 punktów w My Blaster Runs Hot. Jest na to jakaś "ukryta" metoda :), a może w dwójkę przechodziliście?

 

Co do pucharków są bardzo intuicyjne, nie męcz oraz nie pozostawiają wrażenia mozolnej walki o platynę.

 

z góry dzięki za odpowiedź.

w poczatkowcyh rundach probuj wystrzelac pociski "w powietrze" a jak sie naladuje specjal to probuj 1 strzalem zabic cala grupe. Wtedy dostajesz mnoznik. Dzieki takiej grze mozliwe jest zdobycie 10 000 pkt przed bosem (ja tak zrobilem) bo boss jest dosc trudny. No i trzeba lapac oczywiscie wszystkich cywilow

 

 

Nie czaje jak "w powietrze" no i jak odpala się specjala? chodzi o ten niebieski laser, który w sumie nie wiem kiedy można użyć.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Siemanicacja legalizacja :)

 

Brakuje mi jednego brązu, chodzi mi 10,000 punktów w My Blaster Runs Hot. Jest na to jakaś "ukryta" metoda :), a może w dwójkę przechodziliście?

 

Co do pucharków są bardzo intuicyjne, nie męcz oraz nie pozostawiają wrażenia mozolnej walki o platynę.

 

z góry dzięki za odpowiedź.

w poczatkowcyh rundach probuj wystrzelac pociski "w powietrze" a jak sie naladuje specjal to probuj 1 strzalem zabic cala grupe. Wtedy dostajesz mnoznik. Dzieki takiej grze mozliwe jest zdobycie 10 000 pkt przed bosem (ja tak zrobilem) bo boss jest dosc trudny. No i trzeba lapac oczywiscie wszystkich cywilow

Nie czaje jak "w powietrze" no i jak odpala się specjala? chodzi o ten niebieski laser, który w sumie nie wiem kiedy można użyć.

Zapewne chodzi mu o celowe nietrafianie we wrogów aby naładować specjalny strzał a następnie przy jego pomocy zabić większą grupkę nagromadzonych przeciwników. Specjala odpalasz po tym jak przegrzeje Ci się blaster ;)

Odnośnik do komentarza

Jakoś po mękach udało się nabić te 10 tys pkt na tym po#@$nym automacie arcade :) (najtrudniejszy pucharek jak dla mnie).

 

Mam jeszcze ostatnie pytanie, po nabiciu wszystkich trofeów, kolejnym pokananiu bossów, został mi ten chalenge mode. Wybrałem ten warian z nowym savem i gra rozpoczeła mi się od początku. Czyli jak domniemywam trzeba przejść jeszcze raz grę na obojętnie jakim poziomie trudności z odstępnymi wszystkimi umiejętnościami i broniami ?

 

 

thx for anserw

Odnośnik do komentarza

Jakoś po mękach udało się nabić te 10 tys pkt na tym po#@$nym automacie arcade :) (najtrudniejszy pucharek jak dla mnie).

 

Mam jeszcze ostatnie pytanie, po nabiciu wszystkich trofeów, kolejnym pokananiu bossów, został mi ten chalenge mode. Wybrałem ten warian z nowym savem i gra rozpoczeła mi się od początku. Czyli jak domniemywam trzeba przejść jeszcze raz grę na obojętnie jakim poziomie trudności z odstępnymi wszystkimi umiejętnościami i broniami ?

 

 

thx for anserw

No nie na obojętnie jakim poziomie tylko na challenge mode (twardsi wrogowie zadający większe obrażenia / więcej bolts'ów / możliwość upgrade'u broni do VX). Poziomy broni, bolts'y, Zonie oraz ostatni zakupiony armor pozostają do Twojej dyspozycji. Od siebie dodam, że owy tryb nie stanowi większego wyzwania i można go bardzo szybko ukończyć :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Jakoś po mękach udało się nabić te 10 tys pkt na tym po#@$nym automacie arcade :) (najtrudniejszy pucharek jak dla mnie).

 

Mam jeszcze ostatnie pytanie, po nabiciu wszystkich trofeów, kolejnym pokananiu bossów, został mi ten chalenge mode. Wybrałem ten warian z nowym savem i gra rozpoczeła mi się od początku. Czyli jak domniemywam trzeba przejść jeszcze raz grę na obojętnie jakim poziomie trudności z odstępnymi wszystkimi umiejętnościami i broniami ?

 

 

thx for anserw

No nie na obojętnie jakim poziomie tylko na challenge mode (twardsi wrogowie zadający większe obrażenia / więcej bolts'ów / możliwość upgrade'u broni do VX). Poziomy broni, bolts'y, Zonie oraz ostatni zakupiony armor pozostają do Twojej dyspozycji. Od siebie dodam, że owy tryb nie stanowi większego wyzwania i można go bardzo szybko ukończyć :thumbsup:

 

 

Jakiś chyba ostatnio jestem uwsteczniony:). Jak ma wybrać ten tryb chalnge mode? mam coś zmienić w opcjach, czy jak?

 

Powolutku. Zebrałem wszystko, pokonałem raz jeszcze bossów. Wybrałem drugi wariant z chalenge mode. Rozpoczęło od nowa grę Clankiem. To jest ten chalenge mode? mam przechodzić grę raz jeszcze? czy może to się jakoś inaczej wybiera?

 

pozdro i dzięki za męki ze mną

Odnośnik do komentarza

a na jakim poziomie trudności? bo nie wiem czy nie zmieniłem na easy żeby przejść szybko 2 raz ostatni duet.

 

A może w ogóle się nie da zmienić i docelowo nam narzuca jakiś tam wysoki poziom?

jesli mozesz zdobyc 6lvl w broniach to tak jestes w challange mode :D . Zmien na casual i pakuj jak najszybciej do przodu

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

mam pytanie do osób które zdobyły złoty puchar za przejście gry na hard. Zaliczyłem już jeden raz gre na normal i teraz zabieram się za challenge mode, jeżeli na samym początku zmienie poziom na hard to dostane puchar czy musze wybrać new game i dopiero przechodzić na hard?

 

Przyłączam się do tego pytania. Wie ktoś jak, to z tym jest?

Odnośnik do komentarza

mam pytanie do osób które zdobyły złoty puchar za przejście gry na hard. Zaliczyłem już jeden raz gre na normal i teraz zabieram się za challenge mode, jeżeli na samym początku zmienie poziom na hard to dostane puchar czy musze wybrać new game i dopiero przechodzić na hard?

 

Przyłączam się do tego pytania. Wie ktoś jak, to z tym jest?

 

Cała gra musi być ukończona na hard. Platynkę idzie zrobić w 2 podejścia.

 

1.Gra na hard

2. Challenge

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...