Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Ograłem demko SP - ogólnie jest ok, tylko słaby lvl wybrali. w demie jest poziom z trailerów, łódka i te sprawy :) wydaje mi się, że troszkę przemodelowali ten poziom względem tego, co było w materiałach video.

grafika - ok (efekty na wodzie są nadal słabe), znalazło sie kilka słabych tekstur

audio - z tego jestem najbardziej zadowolony, bardzo fajne efekty.

gameplay - co moze byc fajnego w bieganiu po malutkiej barce i strzelaniu do wszystkiego co chce cie zabic? takie sobie :) (reprezentatywne to, to nie jest). szkoda, ze nie dodali opcji grania za pomocą move :/

Odnośnik do komentarza

http://polygamia.pl/...e_wiedziec.html

 

R3 wydaje mi się najciekawszy z ostatnich jak i tych nadchodzących strzelanin (B3, MW3) Ogólnie seria Resisitance chyba najbardziej podobała mi się z wszystkich FPSów na PS3 jakie ograłem. Z filmiku spodobała mi się walka z tym bossem i sposobem unicestwienia go:) (podobnie jak np. w RE- czułe punkty)

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza

Nie no, spoko ze chcesz promowac swoja stronke, ale moglbys udostepnic to dla calego foruma tworzac nowe konto. Demka zdaje nie maja limitu aktywacji i dzieki temu zagrac w nie moglby kazdy kto by zechcial.

 

W przypadku demka Duke Nukem Forever jedna osoba tak zrobila - podala w swoim poscie login i haslo do konta z demkiem i kazdy mogl sobie to obadac jeszcze przed premiera demka na PSS.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no, spoko ze chcesz promowac swoja stronke, ale moglbys udostepnic to dla calego foruma tworzac nowe konto. Demka zdaje nie maja limitu aktywacji i dzieki temu zagrac w nie moglby kazdy kto by zechcial.

 

W przypadku demka Duke Nukem Forever jedna osoba tak zrobila - podala w swoim poscie login i haslo do konta z demkiem i kazdy mogl sobie to obadac jeszcze przed premiera demka na PSS.

O tym nie pomyslalem, a ze konkurs juz wystartowal i mialem tylko jeden kod to niestety juz demka nie udostepnie. Nadzieja w osobie, ktora wygrala ten kod.

Strony nie musze promowac, po prostu chcialem sie podzielic rzeczami, ktore przywiozlem z Gamescom 2011. :)

 

Co do dema to jest ono inne niz to, w ktore gralem na Gamescom - tam byla akcja na jakims podworku, a tutaj akcja toczy sie na malym statku, wiec nie mozna zbyt duzo pobiegac.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

W bete multi gram od dluzszego czasu i naprawde jest swietna - goraco polecam!!|

 

Praktycznie zewszad dochodza mnie info od tworców o broniach i upgradach. Zawsze pojawia się kwestia ze nie da sie upgradowac wszystkich broni za 1 przejsciem. Lecz pozniej pojawiala sie niejasne wiadomosci odnosnie kontynuacji zabawy... a konkretnie domniemanego New Game Pus ze wszystkimi brońmi i upgradami ktore sie zdobylo podczas 1 przejscia. Słyszal ktos moze cos na ten temat bo info w stylu: "...natomiast jesli chcemy pobawic sie wszytkimi zabawkami bedziemy musieli poswiecic na to troche wiecej czasu niz 1 przejscie..." slyszy sie w wywiadach lecz nie sa one jednoznaczne, a nawet nic nam na ten temat nie mowia?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...