Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli kogoś interesuje ocena w Neo Plus

 

 

8,5/ 10

 

+ fabuła, grafika, miejscówki, koło broni, kooperacja i wiele innych

- widoczne skrypty, mogłaby być trochę dłuższa

 

Ja jestem tylko ciekaw jak ocena R3 przeklada sie na duzo wyzej ocenione Killzone 3, Crysis 2 i Bulletstorm(kazda po 9.4/10) - interesuje mnie czy R3 jest rowne tym tuzom, czy jednak gorsze? Moze ktos kto gral sie wypowie?

Odnośnik do komentarza

w singlu się skacze bardzo nisko,ale tak musi być w kampanii bo pewne przejścia są ograniczone,chociaż wydaje się że postać powinna to przeskoczyć,a w multi nie wiem bo jak już pisałem jeszcze nie da się sprawdzić...

 

Z tego co zagrałem bete i myśle że połowe kampanii wystawił bym gre mocne 9

Edytowane przez pawciokratos
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Tam da dam, jestem przy koncówce IMO najgorsza część serii pod względem fabularnym r2>r1>r3 multi jeszcze nie działa, to nie znaczy ze gra jest słaba, ale kiepsko wypada nawet przy monotonnej jedynce. gdyby nie duke śmiało mogłbym napisać ze jedno z większych moich rozczarowań 2011. błąd błędem pogonia, chaos na ekranie, brak "pie.dol.nię.cia" zwykły shooter gdzie idzie sie na przód i wyżyna kolejne zastępy przeciwników, nic nie wnosi do gatunku (ba nawet bezczelnie zżyna schematy z bioshocka, infamouse, uncharted) na plus innowacyjne giwery które są boskie. jak nie podobał wam się r1,r2 trójka pod względem fabularnym tez nie powali, inna sprawa multi, ale jak napisałem nie działa narazie, wiec oceniac całokształtu nie bede.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

ja tez lubie klimat post-apokalityczny/ retro-future/ alternatywne rzeczywistości i o ile widze/widziałem w r3 wątek wojny chimera-ludzie stoczył się na drugi tor a na główny wskoczyły "relacje międzyludzkie" za co mają kopa u mnie w dupe bo r1 i r2 śmiało stawiałem obok tytułów właśnie jak fallout czy bioshock, gra ma ten sam problem co serial walkin dead, niby zombiaki i fajnie ale kurna przegadane i dłużyzna :P

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

własnie też przed sekundą zobaczyłem. najgorsze rozczarowujące zakończenie trylogii ever.

 

 

edit założe sie ze bedzie płatne dlc wyjaśniające wszystko,.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

nie wiem skąd macie grę ale napewno nie z ultimy. Gadalem z nimi wczoraj i powiedzieli że jescze nie ma, prawdopodobnie w pon bedzie wiadomo co i jak. nie sa w stanie natomiast zagwarantowac ze beda sprzedawac bo premiera jest w srode chyba... - to co uslyszalem.

 

A teraz pytanie d panów którzy przeszli grę: powiedzcie mi czy po końcu mamy swoisty New Game Plus? Mam na mysle zaczecie od poczatku ze wszystkimi bronmi i upgradami z 1 przejscia? Czy mozna powtarzac misje w ten sam sposob?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...