Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem dopiero trzy mecze, ale też podbijam, niech coś zrobią z tym rozmyciem. Pomijam już efekt podczas biegania, ale widoczność przez tą "niewyraźną" grafę jest ograniczona.Ogólnie fajna wyrzynka (napewno mniejszy chaos niż w K3). Mapka w Walii(?) nie za specjalna.

Odnośnik do komentarza

Bez problemu znajduje mi mecze, prawie od razu. Sęk w tym, że tylko po kilka osób a i tak większość zaraz wychodzi.

 

Ten "zoomo-filtr" podczas biegu to jakiś żart chyba :o, ale dziadostwo. Wrażenie jakby biegło się w miejscu. Na plus grafika, przyjemne kolory.

A sama rozgrywka taka sobie raczej nie dla mnie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

to info o becie w tym tygodniu to szczurek PB sobie wymyslil,nigdzie nie ma takiego info,tylko ze beta bedzie dostepna dla wszystich wkrotce.

 

No sorry ale nie ja to wymyśliłem. Tydzień temu na Blogu EU pisali, że beta jest ekskluzywna dla PS+ do 17 sierpnia. Dzisiaj na Blogu przy aktualizacji ludzie zaczęli pytać co z betą dla wszystkich to dostali odpowiedź, że tego nie ustalili a tamten pracownik się pomylił. Sam sobie sprawdź co napisali tydzień temu:  http://blog.eu.playstation.com/2011/08/10/heads-up-game-store-and-playstation-plus-update-10th-august-2011/

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

to info o becie w tym tygodniu to szczurek PB sobie wymyslil,nigdzie nie ma takiego info,tylko ze beta bedzie dostepna dla wszystich wkrotce.

 

No sorry ale nie ja to wymyśliłem. Tydzień temu na Blogu EU pisali, że beta jest ekskluzywna dla PS+ do 17 sierpnia. Dzisiaj na Blogu przy aktualizacji ludzie zaczęli pytać co z betą dla wszystkich to dostali odpowiedź, że tego nie ustalili a tamten pracownik się pomylił. Sam sobie sprawdź co napisali tydzień temu: http://blog.eu.plays...th-august-2011/

Faktycznie.zwracam honor

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

czekałem do dzisiaj a jednak nic z tego a nie widzi mi się żeby kupować specjalnie ps+ do bety

 

Ps:Nie chce Was wprowadzać w błąd ale gdzieś czytałem że podobno beta dla wszystkich ma być 30 ale tak jak mówie pewności nie mam czy mi się nie przyśniło ;)

Fajnie ze w R3 tyle czekamy(przynajmniej jak placisz ta kase to masz ta ekskluzywna bete) a dice leci w kulki i 48h wszczy beda mieli dostep do bety bf3

Odnośnik do komentarza

Wiadomo już kiedy beta otwarta będzie dla wszystkich? I pytanie do tych co grają, czy nadal nie znajduje gier i są lagi? I ostatnie pytanie: będzie demo singla przed premierą? Bo ja nawet gdyby multi było takie sobie, to dla dobrego singla mógłbym zakupić gierkę, nawet na premierę, podoba mi się ten klimat z gameplayów.

 

PS. W nowym PSX będzie playtest R3, może coś nowego się dowiemy ;)

Odnośnik do komentarza

Po zaaplikowaniu patcha mecze wynajduje zauwazalnie szybciej. Konsola przestala sie tez wieszac, ale to jedyne plusy. Oblesnego blura podczas biegu nie wyeliminowali. W sumie multi to przecietnizna.Srodek drugoligowej tabeli. Z tuzami na rynku nie ma czego szukac...

Odnośnik do komentarza

Po zaaplikowaniu patcha mecze wynajduje tak jak przed nim, czyli szybko, a konsola zaczęła się wieszać, czego nie uświadczyłem wcześniej (wczoraj zwiecha, restart, zwiecha, dobranoc, dzisiaj rano zwiecha na dzień dobry). Technicznie dalej kaszana, animacja skacze często, ale jak to wyeliminują, to ja nawet nie dyskutuje, bo gra się miodnie. Nie wiem, ale chyba jest w multi asysta przy celowaniu (zauważyłem to dopiero, jak celownik ustawił się automatycznie na murek, zza którego w nastepnej chwili wypadł przeciwnik).

Kilka wniosków co do samego gameplayu. Niewidzialność obcych jest zdecydowanie ciekawszą umiejętnością niż tarcza ludków, która przydaje się tylko jak wpadniemy na 2-3 wrogów z naprzeciwka, w innym wypadku, lepiej się być niewidzialnym obcym. Piszę to z perspektywy gracza stawiającego, na walkę na tyłach wroga. Można bardzo szybko w ten sposób nabić sobie licznik, bo jesteśmy wtedy praktycznie bezkarni. Przydaje się też chologram zostawiany na przynętę, i wieżyczki obok niego (plus mina). Napaleńcy w takim wypadku są szybko fragowani z drugigo końca mapy. Sama siła gunów, jest podobna jak w CoD, czyli ze wszystkiego można w miarę łatwo fragować, wystarczy chwila na dostosowanie taktyki. Moje ulubione zabawki, to ten karabinek strzelający serią trzech pocisków i shotgun, który podpakowany do 3 gwiazdek sieje postrach w korytarzach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...