Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

No ja przeanalizowalem wszystkie filmiki z rozgrywki i Resistance 3 wypada tylko niezle pod wzgledem oprawy. Owszem, jest klimatycznie, ale taki Killzone 3 czy tez Crysis 2 to nie jest i juz zdecydowanie nie bedzie. A sam gameplay wypada ciekawie - fajne bronie, nieodnawiajace sie zycie i roznorodni przeciwnicy - tutaj zdecydowanie na plus. Innymi slowy - R3 bedzie gra, ktorej srednia ocen wynosic bedzie 80-85%, o megahicie mozemy zapomniec.

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

No ja przeanalizowalem wszystkie filmiki z rozgrywki i Resistance 3 wypada tylko niezle pod wzgledem oprawy. Owszem, jest klimatycznie, ale taki Killzone 3 czy tez Crysis 2 to nie jest i juz zdecydowanie nie bedzie. A sam gameplay wypada ciekawie - fajne bronie, nieodnawiajace sie zycie i roznorodni przeciwnicy - tutaj zdecydowanie na plus. Innymi slowy - R3 bedzie gra, ktorej srednia ocen wynosic bedzie 80-85%, o megahicie mozemy zapomniec.

 

Większość graczy którzy czekają na Resi3 nie czekają na następce Kz3 (grafika).Gracze czekają na potwora sieciowego :)

Odnośnik do komentarza

zdecydowanie single player prezentuje się najbardziej obiecująco z wszystkich części. Fajnie,że zapowiedzieli też betę dla wszystkich pod koniec wakacji.

 

Po zawodzie multiplayerem Killzone3 to już chyba ostatnia nadzieja na dobry tryb. Jak i Res3 pod tym względem zawiedzie to posiadaczowi ps3 pozostanie jedynie wybór między CoD i BF.

 

Ja trzymam kciuki za R3 bo mimo wszystko zawsze preferowałem sieciówki gdzie nie sterujemy pojazdami.

Odnośnik do komentarza

 

 

Po zawodzie multiplayerem Killzone3 to już chyba ostatnia nadzieja na dobry tryb. Jak i Res3 pod tym względem zawiedzie to posiadaczowi ps3 pozostanie jedynie wybór między CoD i BF.

 

Jest jeszcze U3, ale jestem pewien, że R3 nie zawiedzie, tzn. na pewno będzie znacznie bardziej grywalne od BF i CoD.

 

Filmik z polskiej wersji: http://tvgry.pl/?ID=1802

Level ma za(pipi)istą kolorystykę i bardzo fajny design, do tego sporo skryptowanych, robiących wrażenie akcji.

 

PS. Niech jakiś mod będzie tak miły i połączy posty.

Edytowane przez Square
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...