Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Beta multi dla wszystkich na US PS Store do ściągnięcia się pojawiła.

 

Thx m8!! Właśnie sćiągam. łap plusa;)

 

EDIT ; Próba połączenia do gry trwała z 4 minuty i dostałem zwieche konsoli.. tyle dobrego, że w tym czasie posmialem z jakimis burgerami.

 

EDIT 2 : Tak na szybko po zagraniu 3 mapek, dziwnie się w to gra, klasy perki i inne syfy. Niestety od Resa 1 rozni te gry masa rzeczy;(

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza

Grałem prawie 4h. Na początku dziwnie się gra, ale z czasem wszystko jest ok. FoV trochę przeszkadza (strasznie mały kąt widzenia jest), do tego na początku jest trochę nie fair, bo bronie można ulepszać i ci z lepszymi pukawkami mają łatwiej. No i spawny trochę popsute są, mam nadzieję że to jeszcze poprawią. Gra ogólnie fajna.

Odnośnik do komentarza

Insomniac Games

Also in our newsletter today we announced the Classic Hardcore playlist for those that don't want Abilities/Berserks in your MP.

 

King is Back

Ciekawe jak bardzo gra na hardcore będzie zblizona do Resistance 1? Co z respawnem broni, co z noszeniem więcej niż 2 sztuk, co z recoilem itd.

IMO to wszystko będzie, pewnie chodzi o jakieś perki itp. udogodnienia.

 

PS. Właśnie ściągam demko, mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Odnośnik do komentarza

W końcu zagrałem w bete Resistance 3 i muszę powiedzieć że multi w tej grze rządzi. Mimio iz na początku ludzie grający dłużej mają przewagę to gra się niesamowicie przyjemnie. Bardzo ciekawie rozwiązano levelowanie osprzętu. jednak najbardziej cieszy mnie że wszędzie nie czyhają snajperzy jak w modern warfare 2. Dla mnie to największa niespodzianka tego roku. Zaczynam się zastanawiać czy nie brać Resistance w dniu premiery.

Odnośnik do komentarza
Patch 2.05 notes:

-General stability fixes

-Various freeze bugs fixed

-Some issues in the game that cause lag/framerate issues addressed

 

Z InsomniacGames.com

 

BTW dzisiaj słabo się gra bo dodają serwery dla nowych graczy.

 

Szybko to nabijanie leveli idzie, już nabiłem 19 na 30 możliwych i dzisiaj pewnie dokończę. Giera jest mega, używam głównie marksmana i uczucie podobne jak przy Halo 3 (DMR). :)

Edytowane przez Crying_Wolf
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie to będzie najlepszy FPS. Niejednokrotnie ktoś mi wskoczył na plecy i zaczął pierwszy strzelać i niejednokrotnie wychodziłem z takiej sytuacji zwycięsko. Czy coś takiego jest możliwe w CoD/BF? Raczej nie. W R3 czerpie znacznie więcej satysfakcji z dobytych fragów, bo tak jak ludzie piszą, "trochę trudno zabija się w tej grze" i oby ten DMG broni został niezmieniony. Jedyna rzecz, która mi przeszkadza, to te perki, ale w dzisiejszych czasach nawet seria Halo nie uchroniła się przed tym badziewiem. Na szczęście będzie tryb hardcore. Preorder złożony, teraz tylko czekać na 9 września. :)

Odnośnik do komentarza

Jak ci siedzi n00b na plecach, to jasne że go zabijesz, ja mówię o graczach, którym jazda na rowerze nie sprawie problemów.

 

Dobiłem do 17 lev. te perki juz tak nie przeszkadzają, na każdy z nich jest jakiś sposób (np. kopia gracza zawsze jest z przodu). Mimo wszystko i tak 99% czasu spędzę w trybie classic hardcore.

 

Giera jest mega, używam głównie marksmana i uczucie podobne jak przy Halo 3 (DMR). :)

Oj tak, to moja ulubiona bron, trzy celne serie i frag, zupełnie jak BR czy DMR z Halo. Raz trafiłem na jakiś francuski klan, 3/4 śmigało właśnie z marksmanem, kosili nim strasznie. Świetna, wymagająca skilla broń.

Odnośnik do komentarza

Dobra, dobiłem 30 level i zamierzam grać do ostatniej minuty bety. Multi to prawdziwa kosa, liczy się skill i teamplay. Jest jeszcze parę błędów jak spawny itp. ale wszystko w finalnej wersji ma być poprawione. Perków też będzie trochę więcej. Gierka strasznie przypomina Halo pod względem gameplayu, a pukawy mają zaje.bistego kopa. Obowiązkowy zakup. :)

Odnośnik do komentarza

Dobra, dobiłem 30 level i zamierzam grać do ostatniej minuty bety. Multi to prawdziwa kosa, liczy się skill i teamplay. Jest jeszcze parę błędów jak spawny itp. ale wszystko w finalnej wersji ma być poprawione. Perków też będzie trochę więcej. Gierka strasznie przypomina Halo pod względem gameplayu, a pukawy mają zaje.bistego kopa. Obowiązkowy zakup. :)

 

Dokładnie, gra się super - zakup obowiązkowy .

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

mam pełną grę, a grę mam z sony wersje promo. tak na szybko. 2h singla za mną, grafika no powiem trzyma poziom, ładne widoczki, klimatycznie (ale zdarzają się kwasy jak przelatujący wrogowie przez ściany albo trupy z atakiem padaczki), 3d oczywiście DO D.U.P.Y jak SONY może Tak (pipi) swoje produkty i technolgie które promują, mają kopa w dupe za to zeby wlączyć 3d trzeba wyłączyć grę potem bawisz sie suwaczkiem czy ma byc bardziej czy mniej 3d, jak źle ustawisz musisz znowu wyłączyć gre i znów ustawić i znów oglądać filmiki wprowadzające, Black opsy w 3d lepiej robią ;/ dużo sie dzieje na ekranie, nawet za dużo czasami (zginąć łatwo no i wiadomo leczymy sie apteczkami, zdrówko samo nie wraca jak sie zdązylismy przyzwyczaić) ale narazie bez opadu szczęki, absurdalna fabuła (ale do przelknięcia) giwery trzymają poziom. Polska wersja językowa, DNO, uszy więdną, Chimeryjski szwadron,Chimeryjska wieża chimeryjska broń, brzmi imo nie na miejscu, broń chimery/chimer wydaje sie lepiej brzmieć, babole językowe, mało przekonywujący voiceacting (jak by aktorom uzyczający głosy zostało "2 dni do emerytury") przekleństwa typu "psiakość" i "szlag" przy ciężkim ostrzale by za chwile usłyszyc "ku.rwę" w dialogu w którym jest niepotrzebnie użyta. AI przeciwników i sojuszników... dziwna. raz zachowują sie jak skończone głąby, lub przy wiekszej akcji zanim wyjmiesz broń juz nie masz do czego strzelać, chimery tez fajnie sie zachowują chowają sie do budynków za osłony, poczęstują granatem i są upierdliwe (czyli imo bardzo dobrze) ale potrafi byc tak ze podchodze do chimery centralnie na wprost-> zero reakcji, wale z kolby, nic, wale drugi raz, pada i włacza sie akcja rzuceniem granatu pod nasze nogi (moze paczem to naprawią) ogólnie narazie gra na mocne 8, mam nadzieje ze mnie zaskoczą dalej jak nie... to napisze później.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...