Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy, oficjalny filmik z multi.

http://www.ps3site.pl/resistance-3-multiplayer/75596#more-75596

 

Snajperka zabija 2 strzałami lub jednym gdy zasadzimy headshota, to na plus. Trzeba oddać 3 lub 4 serie z karabinku, także na plus. Ogólnie widać, że zapowiada się dobry multi, na pewno znacznie bardziej skillowy od takiego CoD czy BF. No nic, czekam na bete.

Odnośnik do komentarza

No, no ale totalnie miłe zaskoczenie.

 

Fajne demko, fajny klimacik taki trochę bardziej "sci-fi horrorek".

Motyw z Goliathami świetny, szczerze mówiąc to demo mi się bardziej podobało niż cały singiel dwójki (no nie jestem fanem ReS-a).

 

Tylko graficznie bez fajerwerków, na filmikach lepiej to się prezentowało.

No ale to chyba nie jest finalny build.

 

Z opcji "olewam" zmieniam na "kiedyś tam kupię".

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

to chyba jest najbardziej klimatycznym shooter'em na Ps3. Brakuje mi takich FPP.

 

W 100% popieram! Innych tak klimatycznych shooterów to można szukać ze świecą (w tej generacji). No dobra może jeszcze Bioshock, ale od jego premiery już straszna posucha. Moim zdaniem Insomniac idealnie oddało nastrój 'postapokaliptycznego' świata. Zdecydowanie lepiej niż np. w takim Rage. Czuć tu tego 'ducha' HL, co jest zdecydowanym plusem. A niektóre 'archaiczne' elementy (apteczki a nie samoregenerujące się życie) jeszcze bardziej pomagają w odbiorze gry/klimatu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Resistance 3 wzorem Killzone 3 zostanie pozbawiony jednej z najlepszych opcji w rozgrywkach sieciowych czyli wyszukiwarki serwerów zostawiając jedynie matchmaking

 

http://www.insomniacgames.com/community/index.php?topic=54277.msg152585133#msg152585133

 

[*]

Ficus wg mnie wy tego do konca nie zrozumieliscie.

 

Bedzie mozna tworzyc customy , ale nie beda one wyswietlane na liscie dostepnych serwerow.

Powodem tego jest fakt ze ludzie tworzyli nazwy np. "....**noob" które byly wyswietlane jako pierwsze.

 

Na customy dostaniesz sie jak cie zaprosza wiec moim zdaniem wszystko jest ok.

 

Jak bedziesz brał ranked games to bedziesz mial wybor trybu rozgrywki (czyli taj jak w R1 FFA ,TDM i Objetives) Natomist jak wezmiesz custom games to albo wylosujesz przypadkowy serwer, albo stworzysz wlasny albo cie zaprosza.

 

Rozmawiałem o tym z liderami klanow IKz i WAR ktorzy maja dostep do zamknietej bety.

Odnośnik do komentarza

jak ich wrażenia z bety? customy będą rankingowe?

 

Przecież ja nie pisałem,że nie będzie customów, pisałem,że nie będzie w ogóle wyszukiwarki/wyboru serwerów na który chcemy się wbić.

Będzie matchmaking plus custom games dla znajomych czyli to co mamy obecnie w Killzone 3 po patchach.

 

Dalej jak dla mnie to lipa

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

jak ich wrażenia z bety? customy będą rankingowe?

 

Przecież ja nie pisałem,że nie będzie customów, pisałem,że nie będzie w ogóle wyszukiwarki/wyboru serwerów na który chcemy się wbić.

Będzie matchmaking plus custom games dla znajomych czyli to co mamy obecnie w Killzone 3 po patchach.

 

Dalej jak dla mnie to lipa

Customy nigdy nie powinny byc rankingowe i to wlasnie tak jest.

Wyobrazasz sobie sytuacje ze ustawiasz sie na custom z kumplami i robisz zobie 100 killsow do 0? wyobrazasz sobie jakie to przeklamanie w rankingach?

 

Niemniej co do samej gry.

 

Z punktu widzenia casuala - rankingi beda bardzo atrakcyjen, poprzez ilosc pr , obrazenia niektorych broni szybkosc itd. Beda mogli sie odnalesc. Co prawda bardzo dobry gosc bedzie i tak wygrywal ale zdaza sie przypadki gdy polegnie w starciu ze slabszym (z wiezyczki, jakiegos pseudo LAARKA czy cos w tym stylu). Jednym zdaniem jak oni powiedzieli "Nooby beda usatysfakcjonowane"

 

Z punktu widzenia rywalizacji klanowej,

 

Mozna wy(pipi)ac wszystko i grac na same karabiny czy cos takiego, wylaczyc PR, blokowac bronie etc.

 

 

Sama mechanika gry jest ciezka w ocenie bo to indywidualna kwestia, Niemniej porownujac to z Resistance 1 i Resistance 2 to mamy tu takie powiedzym Resistance 1,4 - troszke wiecej z jedynki niz z dwojki.

 

Zobaczymy, ja jestem dobrej mysli ale nie napalam sie jakos bardzo zeby po raz ko;lejny sie nie zawiesc.

 

Killzone 3 , Brink , byly moimi nadziejami w tym rkou a skonczylo sie jak zwykle. Obecnie nie ma dla mnie zadnego wartego uwagi Multi na ktorym mozna bylo by sie skupic na dłuzej. U3 to tylko na przetrwanie jest u mnie odpalane.

 

OStatnie dwie nadzieje na ten rok R3 i BF3. Zobaczymy co wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No to mam jeszcze jedno pytanie, czy w poprzednich częściach jak gra się na splicie (chyba obie części mają) to drugi gracz potrzebuje pada z żyroskopem ? Pytam się bo jak gram na splicie na PS3 to kumpel gra na padzie od X360, a ten żyroskopu nie ma.

Odnośnik do komentarza

ja pitole ale grafe poprawili względem Res2, do tego kapitalny ponury klimat, a nie odpustowe kolory jak w poprzedniej części.

 

W singlu może być przekozacko, na dobre multi też jest nadzieja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...